Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
HFX Wanderers FC

HFX Wanderers Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€2.70m Ø 24.8 Canadian Premier League
83
Perlawanan diramal
71.1%
Kadar kebolehramalan
LLDDLW
Prestasi terkini
1.73
Gol / perlawanan
HFX Wanderers FC tiada kad merah dalam 19 perlawanan terakhir
HFX Wanderers FC mencatat 85%+ ketepatan hantaran dalam 4 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

HFX Wanderers FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, sepak mula 20:00. Odds: 4.50 tuan rumah, 4.00 seri, 1.72 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.50, keyakinan 5.1/10. Keputusan akhir 3–4, ramalan tepat.
Tamat
HFX Wanderers3
Supra du Quebec4
▴4.50
▴4.00
▾1.72
X
▴4.00
O2.5
▾1.50
Ya
▴1.50
O2.5
▾1.50
5.1
✓ O2.5
▾1.505.1
Vancouver FC vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, sepak mula 03:00. Odds: 1.98 tuan rumah, 3.65 seri, 3.70 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.57, keyakinan 10/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Vancouver FC2
HFX Wanderers1
▾1.98
▴3.65
▴3.70
X2
▴1.91
O2.5
▾1.65
Ya
▴1.57
BTTS
▴1.57
10
✓ BTTS
▴1.5710
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, sepak mula 21:00. Odds: 4.00 tuan rumah, 3.80 seri, 1.95 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.63, keyakinan 6.5/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
HFX Wanderers2
Cavalry 2
▾4.00
▾3.80
▴1.95
2
▴1.95
O2.5
1.63
Ya
▾1.56
O2.5
1.63
6.5
✓ O2.5
1.636.5
Forge vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, sepak mula 21:00. Odds: 1.52 tuan rumah, 4.30 seri, 6.00 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.52, keyakinan 7.2/10. Keputusan akhir 3–3, ramalan meleset.
Tamat
Forge3
HFX Wanderers3
▴1.52
4.30
6.00
1
▴1.52
U3.5
▾1.50
Ya
▴1.80
1
▴1.52
7.2
1
▴1.527.2
HFX Wanderers FC vs Atletico O, Canadian Premier League, sepak mula 21:00. Odds: 2.05 tuan rumah, 3.75 seri, 3.30 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.48, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
HFX Wanderers0
Atl. Ottawa1
▾2.05
▴3.75
▴3.30
1
▾2.05
O2.5
▾1.48
Ya
▾1.43
O2.5
▾1.48
8.0
O2.5
▾1.488.0
HFX Wanderers FC vs York United, Canadian Premier League, sepak mula 20:10. Odds: 1.91 tuan rumah, 3.75 seri, 3.85 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.57, keyakinan 7.0/10. Keputusan akhir 4–1, ramalan tepat.
Tamat
HFX Wanderers4
Inter Toronto1
▴1.91
▴3.75
3.85
1X
▴1.31
O2.5
▴1.57
Ya
1.50
O2.5
▴1.57
7.0
✓ O2.5
▴1.577.0
Supra du Quebec vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, sepak mula 21:00. Odds: 1.86 tuan rumah, 3.80 seri, 3.80 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.28, keyakinan 8.5/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan meleset.
Tamat
Supra du Quebec0
HFX Wanderers2
▾1.86
▴3.80
▴3.80
1
▾1.86
O2.5
▴1.60
Ya
▴1.57
1X
▾1.28
8.5
1X
▾1.288.5
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, sepak mula 20:00. Odds: 4.30 tuan rumah, 3.80 seri, 1.78 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 1.78, keyakinan 4.9/10. Keputusan akhir 1–3, ramalan tepat.
Tamat
HFX Wanderers1
Cavalry3
▴4.30
3.80
▴1.78
2
▴1.78
O2.5
▴1.76
Ya
1.70
2
▴1.78
4.9
✓ 2
▴1.784.9
Valour vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, sepak mula 20:00. Odds: 3.35 tuan rumah, 3.35 seri, 2.02 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.26, keyakinan 6.7/10. Keputusan akhir 0–3, ramalan tepat.
Tamat
Valour0
HFX Wanderers3
3.35
3.35
2.02
X2
1.30
O1.5
1.26
Ya
1.72
O1.5
1.26
6.7
✓ O1.5
1.266.7
Odds: 2.18 tuan rumah, 3.15 seri, 2.90 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.28, keyakinan 2.4/10. Keputusan akhir 3–2.
Tamat
FC Edmonton3
HFX Wanderers2
2.18
3.15
2.90
X2
1.60
O1.5
1.28
Ya
1.77
O1.5
1.28
2.4
O1.5
1.282.4

Statistik musim

Canadian Premier League Kanada · Musim 2026
27Perlawanan Kadar kemenangan 26%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan131427
Menang437
Seri437
Kalah5813
Gol dijaringkan212041
Gol dibolosi212546
Purata gol dijaringkan1.61.41.5
Purata gol dibolosi1.61.81.7
Tanpa bolos325
Gagal menjaringkan gol235
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah5-2
Pelawat0-2
Kekalahan terbesar
Tuan rumah1-3
Pelawat2-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah5
Pelawat3
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah3
Pelawat4
Rentetan
Menang2
Kalah3
Sepakan penalti
7/ 7
100.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
4–6
0-15
4–8
16-30
9–6
31-45
6–9
46-60
5–9
61-75
11–10
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
4-3-310 G
4-2-3-14 G
3-5-23 G
4-1-4-11 G
49Kuning
1Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.581%
22 Perlawanan
Lebih 1.541%
11 Perlawanan
Lebih 2.519%
5 Perlawanan
Lebih 3.57%
2 Perlawanan
Lebih 4.54%
1 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
L. Callegari L. Callegari 27 MID 7.43
I. Johnston I. Johnston 24 MID 6.90
N. Pierre N. Pierre 20 FWD 6.85
T. Meilleur-Giguère T. Meilleur-Giguère 28 DEF 6.84
Miguel Arilla Miguel Arilla 23 MID 6.80
R. Telfer R. Telfer 31 FWD 6.80
F. Linder F. Linder 21 DEF 6.76
Kareem Sow Kareem Sow 25 DEF 6.72
Cyprian Kachwele Cyprian Kachwele 20 FWD 6.68
M. Carducci M. Carducci 29 GK 6.67
J. Bahamboula J. Bahamboula 24 FWD 6.67
A. Reid A. Reid 26 FWD 6.56
Liam Mackenzie Liam Mackenzie 18 MID 6.56
M. Godinho M. Godinho 28 MID 6.55
S. Zitman S. Zitman 23 MID 6.55
Y. Baï Y. Baï 29 FWD 6.54
L. Olguin L. Olguin 20 MID 6.52
Harvey Hughes Harvey Hughes 19 DEF 6.46
F. Troisi F. Troisi 18 MID 6.40
Tavio Ciccarelli Tavio Ciccarelli 19 FWD 6.25
Jefferson Alphonse J. Alphonse 22 DEF 6.21
Victor Tolulope Oluwatosin Akinwale V. Tolulope Oluwatosin Akinwale 21 FWD 6.18
A. Rampersad A. Rampersad 30 MID 6.13
I. A. Hassan I. A. Hassan 17 DEF 3.28
S. Astridge S. Astridge 20 GK 0.77

Kedudukan

Kanada - Canadian Premier League
# Pasukan P G M
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Ramalan & tip pertaruhan HFX Wanderers FC

Mencari ramalan HFX Wanderers FC? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk HFX Wanderers FC daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 83 perlawanan melibatkan HFX Wanderers FC dengan ketepatan Best Tip sebanyak 71.1%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Canadian Premier League semasa, HFX Wanderers FC mencatatkan 7 kemenangan, 7 seri dan 13 kekalahan dalam 27 perlawanan, menjaringkan 41 gol (1.5 setiap perlawanan) dan dibolosi 46 gol, dengan 5 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Dalam 10 perlawanan terakhir, HFX Wanderers FC mencatatkan purata 51% penguasaan bola, 1.69 xG dan 4.3 sepakan penjuru setiap perlawanan, dengan kadar kemenangan 30%.

HFX Wanderers FC kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €2.70m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan HFX Wanderers FC yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

HFX Wanderers FC hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.