Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Spezia U19

Spezia U19 Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

29
Mecze z typem
44.8%
Skuteczność typów
WLLWLD
Ostatnia forma
1.27
Gole / mecz
Spezia U19 przegrywa od 4 meczów
Spezia U19: powyżej 1,5 gola w ostatnich 9 meczach
Spezia U19 traci 2+ gole od 4 meczów
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Pescara U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:00. Kursy: 1.80 gospodarze, 3.85 remis, 3.40 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.49, pewność 7.5/10. Wynik końcowy 0–3, typ trafiony.
Koniec
Pescara U190
Spezia U193
▴1.80
▾3.85
▾3.40
X2
▴1.82
O2.5
▴1.49
Tak
▾1.50
O2.5
▾1.49
7.5
✓ O2.5
▾1.497.5
Napoli U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 09:30. Kursy: 1.65 gospodarze, 3.90 remis, 4.10 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.46, pewność 3.5/10. Wynik końcowy 3–1, typ chybiony.
Koniec
Napoli U193
Spezia U191
▾1.65
▴3.90
▴4.10
1
▾1.65
U3.5
1.46
Tak
▴1.61
U3.5
1.46
3.5
U3.5
1.463.5
Spezia U19 vs Monopoli U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 1.78 gospodarze, 3.70 remis, 3.75 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.60, pewność 4.7/10. Wynik końcowy 0–2, typ chybiony.
Koniec
Spezia U190
Monopoli U192
▾1.78
▴3.70
▴3.75
2
▴3.75
O2.5
▾1.60
Tak
▾1.58
O2.5
▾1.60
4.7
O2.5
▾1.604.7
Pisa U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 1.98 gospodarze, 3.55 remis, 3.20 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.30, pewność 7.3/10. Wynik końcowy 0–3, typ chybiony.
Koniec
Pisa U190
Spezia U193
▴1.98
3.55
▾3.20
1
▴1.98
O2.5
▾1.56
Tak
1.52
1X
▴1.30
7.3
1X
▴1.307.3
Spezia U19 vs Palermo U19, Campionato Primavera - 2, początek o 13:30. Kursy: 2.27 gospodarze, 3.20 remis, 2.82 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.23, pewność 3.2/10. Wynik końcowy 2–3, typ chybiony.
Koniec
Spezia U192
Palermo U193
▴2.27
▾3.20
▾2.82
X2
1.52
U3.5
▾1.23
Tak
▴1.83
U3.5
▾1.23
3.2
U3.5
▾1.233.2
Ascoli U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 11:00. Kursy: 2.28 gospodarze, 3.55 remis, 2.90 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.60, pewność 4.3/10. Wynik końcowy 1–1, typ chybiony.
Koniec
Ascoli U191
Spezia U191
▾2.28
3.55
▴2.90
2
▴2.90
O2.5
▾1.60
Tak
▾1.53
O2.5
▾1.60
4.3
O2.5
▾1.604.3
Pisa U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 2.08 gospodarze, 3.75 remis, 3.45 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.55, pewność 4.6/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Pisa U192
Spezia U191
▾2.08
▴3.75
▴3.45
1
▾2.08
O2.5
▾1.55
Nie
▴2.42
O2.5
▾1.55
4.6
✓ O2.5
▾1.554.6
Spezia U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 1.77 gospodarze, 3.75 remis, 3.65 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.55, pewność 4.5/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Spezia U192
Ternana U191
▾1.77
▴3.75
▾3.65
1
▾1.77
O2.5
1.55
Tak
▴1.56
O2.5
1.55
4.5
✓ O2.5
1.554.5
Benevento U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:00. Kursy: 2.45 gospodarze, 3.45 remis, 2.52 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 2.52, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–0, typ chybiony.
Koniec
Benevento U191
Spezia U190
▾2.45
▾3.45
▴2.52
2
▴2.52
U3.5
▴1.60
Tak
▾1.49
2
▴2.52
5.0
2
▴2.525.0
Empoli U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 1.38 gospodarze, 4.65 remis, 6.30 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.44, pewność 3.1/10. Wynik końcowy 4–0, typ chybiony.
Koniec
Empoli U194
Spezia U190
▾1.38
▴4.65
▴6.30
X2
▴2.62
U3.5
▾1.44
Nie
▾1.80
U3.5
▴1.44
3.1
U3.5
▴1.443.1
Spezia U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, początek o 13:30. Kursy: 1.35 gospodarze, 4.70 remis, 7.00 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.35, pewność 7.1/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Spezia U192
Crotone U19 1
▴1.35
▾4.70
▾7.00
1
▴1.35
O2.5
▴1.63
Nie
▾1.87
1
▴1.35
7.1
✓ 1
▴1.357.1

Statystyki sezonu

Campionato Primavera - 2 Włochy · Sezon 2026
7Mecze Procent zwycięstw 29%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze347
Zwycięstwa022
Remisy011
Porażki314
Gole strzelone3811
Gole stracone10414
Średnia goli strzelonych1.02.01.6
Średnia goli straconych3.31.02.0
Mecze bez straty gola022
Mecze bez strzelonego gola101
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie-
Na wyjeździe0-3
Najwyższa porażka
U siebie1-5
Na wyjeździe3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie2
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie5
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa1
Porażki3
Minuty goli (strzelone vs stracone)
4–3
0-15
2–2
16-30
0–3
31-45
1–1
46-60
1–1
61-75
3–4
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.586%
6 meczów
Powyżej 1.543%
3 meczów
Powyżej 2.529%
2 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Włochy - Campionato Primavera - 2
# Drużyna M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Spezia U19

Szukasz typów na Spezia U19? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Spezia U19 – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 29 meczów z udziałem Spezia U19, a skuteczność Best Tip wynosi 44.8%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Campionato Primavera - 2 Spezia U19 ma bilans 2-1-4 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 7 meczach, przy 11 golach strzelonych (1.6 na mecz) i 14 straconych oraz 2 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Spezia U19 pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Spezia U19 to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.