Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Avellino U19

Avellino U19 Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

25
Mecze z typem
72.0%
Skuteczność typów
WLLWDL
Ostatnia forma
1.33
Gole / mecz
Avellino U19 przegrywa od 4 meczów
Avellino U19 traci gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Ascoli U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, początek o 13:30. Kursy: 2.77 gospodarze, 3.60 remis, 2.30 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.45, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 0–1, typ chybiony.
Koniec
Ascoli U19 0
Avellino U19 1
▴2.77
▾3.60
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.50
Tak
1.45
BTTS
1.45
5.0
BTTS
1.455.0
Benevento U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, początek o 13:30. Kursy: 1.88 gospodarze, 3.80 remis, 3.40 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.26, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 5–2, typ trafiony.
Koniec
Benevento U195
Avellino U192
1.88
3.80
3.40
1
1.88
O2.5
▾1.53
Tak
1.53
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0
Avellino U19 vs Catanzaro U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 2.30 gospodarze, 3.45 remis, 2.62 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.69, pewność 4.7/10. Wynik końcowy 1–2, typ trafiony.
Koniec
Avellino U19 1
Catanzaro U192
▴2.30
▾3.45
2.62
1X
▾1.39
O2.5
▴1.69
Tak
1.60
O2.5
▴1.69
4.7
✓ O2.5
▴1.694.7
Cosenza U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:00. Kursy: 4.20 gospodarze, 4.00 remis, 1.62 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.62, pewność 4.3/10. Wynik końcowy 1–2, typ trafiony.
Koniec
Cosenza U191
Avellino U192
4.20
4.00
1.62
2
1.62
O2.5
1.50
Nie
2.25
2
1.62
4.3
✓ 2
1.624.3
Modena U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 2.25 gospodarze, 3.30 remis, 2.80 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.40, pewność 5.8/10. Wynik końcowy 0–0, typ trafiony.
Koniec
Modena U190
Avellino U190
▴2.25
▾3.30
▴2.80
2
▴2.80
U3.5
▾1.40
Nie
▾2.25
U3.5
▾1.40
5.8
✓ U3.5
▾1.405.8
Salernitana U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 3.00 gospodarze, 3.30 remis, 2.08 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.27, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 1–0, typ chybiony.
Koniec
Salernitana U191
Avellino U190
3.00
3.30
2.08
2
2.08
O2.5
1.70
Nie
2.18
X2
1.27
8.0
X2
1.278.0
Avellino U19 vs Palermo U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 1.75 gospodarze, 3.85 remis, 3.80 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.75, pewność 7.8/10. Wynik końcowy 3–1, typ trafiony.
Koniec
Avellino U193
Palermo U19 1
▾1.75
▴3.85
▾3.80
1
▾1.75
U3.5
▴1.48
Nie
▴2.22
1
▾1.75
7.8
✓ 1
▾1.757.8
Monopoli U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 2.92 gospodarze, 3.70 remis, 2.02 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.33, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 0–0, typ trafiony.
Koniec
Monopoli U190
Avellino U190
▴2.92
▴3.70
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.62
Tak
▾1.44
X2
▾1.33
8.0
✓ X2
▾1.338.0
Crotone U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:00. Kursy: 2.90 gospodarze, 3.55 remis, 2.15 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.46, pewność 4.4/10. Wynik końcowy 0–5, typ chybiony.
Koniec
Crotone U190
Avellino U195
▾2.90
▴3.55
▴2.15
X
▴3.55
U3.5
▴1.46
Tak
▾1.54
U3.5
▴1.46
4.4
U3.5
▴1.464.4

Statystyki sezonu

Campionato Primavera - 2 Włochy · Sezon 2026
7Mecze Procent zwycięstw 57%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze347
Zwycięstwa224
Remisy000
Porażki123
Gole strzelone7512
Gole stracone4711
Średnia goli strzelonych2.31.31.7
Średnia goli straconych1.31.81.6
Mecze bez straty gola011
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-1
Na wyjeździe1-2
Najwyższa porażka
U siebie1-2
Na wyjeździe5-2
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe2
Najwięcej straconych goli
U siebie2
Na wyjeździe5
Serie
Zwycięstwa3
Porażki3
Minuty goli (strzelone vs stracone)
1–1
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–2
46-60
2–1
61-75
3–3
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
2Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.586%
6 meczów
Powyżej 1.557%
4 meczów
Powyżej 2.529%
2 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Włochy - Campionato Primavera - 2
# Drużyna M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Avellino U19

Szukasz typów na Avellino U19? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Avellino U19 – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 25 meczów z udziałem Avellino U19, a skuteczność Best Tip wynosi 72.0%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Campionato Primavera - 2 Avellino U19 ma bilans 4-0-3 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 7 meczach, przy 12 golach strzelonych (1.7 na mecz) i 11 straconych oraz 1 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Avellino U19 pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Avellino U19 to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.