Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Benevento U19

Benevento U19 Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

27
Mecze z typem
70.4%
Skuteczność typów
WWDWLW
Ostatnia forma
2
Gole / mecz
Benevento U19: powyżej 2,5 gola w 83% z ostatnich 12 meczów
Benevento U19 bez porażki u siebie w ostatnich 8 meczach
Benevento U19: powyżej 1,5 gola w ostatnich 9 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Benevento U19 vs Perugia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 13:30. Kursy: 2.30 gospodarze, 3.45 remis, 2.67 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.63, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–0, typ chybiony.
Koniec
Benevento U191
Perugia U190
▾2.30
▴3.45
▴2.67
1
▾2.30
O2.5
▾1.63
Tak
1.55
O2.5
▾1.63
5.0
O2.5
▾1.635.0
Benevento U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, początek o 13:30. Kursy: 1.88 gospodarze, 3.80 remis, 3.40 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.26, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 5–2, typ trafiony.
Koniec
Benevento U195
Avellino U192
1.88
3.80
3.40
1
1.88
O2.5
▾1.53
Tak
1.53
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0
Monopoli U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, początek o 13:30. Kursy: 2.67 gospodarze, 3.45 remis, 2.37 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.50, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 2–2, typ trafiony.
Koniec
Monopoli U192
Benevento U192
▴2.67
▴3.45
▾2.37
1
▴2.67
U3.5
▴1.47
Tak
1.53
1X
▴1.50
5.0
✓ 1X
▴1.505.0
Salernitana U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, początek o 11:00. Kursy: 7.20 gospodarze, 4.90 remis, 1.33 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.33, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 0–3, typ trafiony.
Koniec
Salernitana U190
Benevento U193
▾7.20
▴4.90
1.33
2
1.33
O2.5
1.47
Nie
1.95
2
1.33
8.0
✓ 2
1.338.0
Pescara U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:30. Kursy: 1.98 gospodarze, 3.65 remis, 3.35 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.28, pewność 6.8/10. Wynik końcowy 3–1, typ trafiony.
Koniec
Pescara U193
Benevento U191
▾1.98
▴3.65
▴3.35
1
▾1.98
O2.5
1.58
Tak
▴1.53
1X
▾1.28
6.8
✓ 1X
▾1.286.8
Benevento U19 vs Bari U19, Campionato Primavera - 2, początek o 13:30. Kursy: 2.28 gospodarze, 3.60 remis, 2.70 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.38, pewność 2.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Benevento U192
Bari U19 1
▴2.28
▴3.60
▾2.70
1X
▴1.38
O2.5
▾1.56
Nie
▴2.55
1X
▴1.38
2.0
✓ 1X
▴1.382.0
Pescara U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 1.88 gospodarze, 3.70 remis, 4.40 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.63, pewność 4.0/10. Wynik końcowy 5–2, typ trafiony.
Koniec
Pescara U195
Benevento U192
▴1.88
▾3.70
▾4.40
X2
1.97
O2.5
1.63
Tak
▾1.64
O2.5
▾1.63
4.0
✓ O2.5
▾1.634.0
Benevento U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:00. Kursy: 2.45 gospodarze, 3.45 remis, 2.52 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 2.52, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–0, typ chybiony.
Koniec
Benevento U191
Spezia U190
▾2.45
▾3.45
▴2.52
2
▴2.52
U3.5
▴1.60
Tak
▾1.49
2
▴2.52
5.0
2
▴2.525.0
Ternana U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:30. Kursy: 2.07 gospodarze, 3.75 remis, 3.15 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.62, pewność 6.6/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Ternana U192
Benevento U191
▴2.07
▾3.75
▴3.15
1
▴2.07
O2.5
▴1.62
Tak
1.57
O2.5
▴1.62
6.6
✓ O2.5
▴1.626.6
Empoli U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, początek o 12:00. Kursy: 1.29 gospodarze, 5.55 remis, 8.00 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.29, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 3–0, typ trafiony.
Koniec
Empoli U193
Benevento U190
▾1.29
▴5.55
▴8.00
1
▾1.29
O2.5
▾1.53
Nie
▾2.02
1
▾1.29
8.0
✓ 1
▾1.298.0

Statystyki sezonu

Campionato Primavera - 2 Włochy · Sezon 2026
7Mecze Procent zwycięstw 71%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze437
Zwycięstwa415
Remisy011
Porażki011
Gole strzelone14620
Gole stracone257
Średnia goli strzelonych3.52.02.9
Średnia goli straconych0.51.71.0
Mecze bez straty gola314
Mecze bez strzelonego gola000
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie5-0
Na wyjeździe0-3
Najwyższa porażka
U siebie-
Na wyjeździe3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie5
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie2
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa2
Porażki1
Minuty goli (strzelone vs stracone)
3–0
0-15
4–2
16-30
4–1
31-45
3–1
46-60
1–0
61-75
5–3
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5100%
7 meczów
Powyżej 1.571%
5 meczów
Powyżej 2.557%
4 meczów
Powyżej 3.529%
2 meczów
Powyżej 4.529%
2 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Włochy - Campionato Primavera - 2
# Drużyna M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Benevento U19

Szukasz typów na Benevento U19? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Benevento U19 – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 27 meczów z udziałem Benevento U19, a skuteczność Best Tip wynosi 70.4%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Campionato Primavera - 2 Benevento U19 ma bilans 5-1-1 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 7 meczach, przy 20 golach strzelonych (2.9 na mecz) i 7 straconych oraz 4 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Benevento U19 pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Benevento U19 to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.