Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Virtus Entella U19

Entella U19 Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

17
Mecze z typem
58.8%
Skuteczność typów
WDDWWD
Ostatnia forma
1.40
Gole / mecz
Virtus Entella U19 strzela gola w każdym z ostatnich 10 meczów
Virtus Entella U19: obie drużyny strzelają w 92% z ostatnich 12 meczów
Virtus Entella U19 bez porażki u siebie w ostatnich 8 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Virtus Entella U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:00. Kursy: 1.57 gospodarze, 4.00 remis, 4.55 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.57, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–0, typ trafiony.
Koniec
Entella U191
Cittadella U190
▾1.57
▴4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
▾1.62
Tak
▴1.70
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:00. Kursy: 2.10 gospodarze, 3.40 remis, 3.00 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.72, pewność 4.3/10. Wynik końcowy 1–1, typ chybiony.
Koniec
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
Tak
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Sudtirol U19 vs Virtus E, Campionato Primavera - 2, początek o 10:00. Kursy: 2.82 gospodarze, 3.35 remis, 2.20 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.35, pewność 4.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ trafiony.
Koniec
Sudtirol U191
Entella U191
2.82
3.35
2.20
2
2.20
O2.5
1.82
Tak
1.68
X2
1.35
4.0
✓ X2
1.354.0
Virtus Entella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, początek o 10:00. Kursy: 1.70 gospodarze, 3.70 remis, 4.05 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.63, pewność 4.9/10. Wynik końcowy 4–1, typ trafiony.
Koniec
Entella U194
Padova U191
▾1.70
3.70
▴4.05
X2
▴1.95
O2.5
1.63
Tak
1.64
O2.5
1.63
4.9
✓ O2.5
1.634.9
Virtus Entella U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 1.63 gospodarze, 3.85 remis, 4.50 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.70, pewność 4.9/10. Wynik końcowy 3–1, typ trafiony.
Koniec
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
Tak
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Virtus Entella U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 3.15 gospodarze, 3.50 remis, 1.98 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.70, pewność 4.4/10. Wynik końcowy 2–2, typ trafiony.
Koniec
Entella U192
Como U192
▴3.15
3.50
1.98
X
3.50
O2.5
1.70
Nie
2.00
O2.5
1.70
4.4
✓ O2.5
1.704.4
Virtus Entella U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, początek o 13:30. Kursy: 1.80 gospodarze, 3.50 remis, 3.70 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.63, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Entella U192
Reggiana U19 1
1.80
3.50
3.70
2
3.70
O2.5
1.67
Tak
1.63
BTTS
1.63
5.0
✓ BTTS
1.635.0
AlbinoLeffe U19 vs Virtus Entella U19, Campionato Primavera - 2, początek o 14:00. Kursy: 2.67 gospodarze, 3.20 remis, 2.37 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.32, pewność 4.6/10. Wynik końcowy 4–3, typ chybiony.
Koniec
AlbinoLeffe U194
Entella U193
▴2.67
3.20
▾2.37
2
▾2.37
U3.5
1.32
Tak
1.59
U3.5
1.32
4.6
U3.5
1.324.6

Statystyki sezonu

Campionato Primavera - 2 Włochy · Sezon 2026
7Mecze Procent zwycięstw 43%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze437
Zwycięstwa303
Remisy112
Porażki022
Gole strzelone9312
Gole stracone369
Średnia goli strzelonych2.31.01.7
Średnia goli straconych0.82.01.3
Mecze bez straty gola101
Mecze bez strzelonego gola000
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-1
Na wyjeździe-
Najwyższa porażka
U siebie-
Na wyjeździe3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe1
Najwięcej straconych goli
U siebie1
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa1
Porażki1
Rzuty karne
2/ 2
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
3–0
0-15
0–3
16-30
3–0
31-45
2–1
46-60
1–1
61-75
2–4
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5100%
7 meczów
Powyżej 1.529%
2 meczów
Powyżej 2.529%
2 meczów
Powyżej 3.514%
1 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Włochy - Campionato Primavera - 2
# Drużyna M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Virtus Entella U19

Szukasz typów na Virtus Entella U19? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Virtus Entella U19 – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 17 meczów z udziałem Virtus Entella U19, a skuteczność Best Tip wynosi 58.8%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Campionato Primavera - 2 Virtus Entella U19 ma bilans 3-2-2 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 7 meczach, przy 12 golach strzelonych (1.7 na mecz) i 9 straconych oraz 1 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Virtus Entella U19 pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Virtus Entella U19 to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.