Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Vancouver FC

Vancouver FC Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€60.90m Ø 25.7 Canadian Premier League
91
Mecze z typem
61.5%
Skuteczność typów
LWLDDD
Ostatnia forma
1.13
Gole / mecz
Vancouver FC bez porażki u siebie w ostatnich 7 meczach
Vancouver FC strzela gola od 7 meczów
Vancouver FC traci gola w każdym z ostatnich 11 meczów
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Cavalry FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, początek o 20:00. Kursy: 1.65 gospodarze, 4.10 remis, 4.90 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.55, pewność 7.3/10. Wynik końcowy 1–0, typ chybiony.
Koniec
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
Tak
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Vancouver FC vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, początek o 03:00. Kursy: 1.98 gospodarze, 3.65 remis, 3.70 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.57, pewność 10/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Vancouver FC2
HFX Wanderers1
▾1.98
▴3.65
▴3.70
X2
▴1.91
O2.5
▾1.65
Tak
▴1.57
BTTS
▴1.57
10
✓ BTTS
▴1.5710
Supra du Quebec vs Vancouver FC, Canadian Premier League, początek o 21:00. Kursy: 2.10 gospodarze, 3.65 remis, 3.30 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.38, pewność 7.8/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Supra du Quebec2
Vancouver FC1
▴2.10
▾3.65
▾3.30
1
▴2.10
O2.5
▴1.60
Tak
1.52
1X
▴1.38
7.8
✓ 1X
▴1.387.8
Vancouver FC vs Forge, Canadian Premier League, początek o 00:00. Kursy: 3.95 gospodarze, 3.65 remis, 2.05 goście. Best Tip: co najmniej 2 gole w meczu, kurs 1.25, pewność 3.9/10. Wynik końcowy 1–1, typ trafiony.
Koniec
Vancouver FC1
Forge1
▴3.95
▴3.65
▾2.05
2
▾2.05
O1.5
▾1.25
Tak
▾1.65
O1.5
▾1.25
3.9
✓ O1.5
▾1.253.9
Vancouver FC vs York United, Canadian Premier League, początek o 03:00. Kursy: 2.57 gospodarze, 3.75 remis, 2.45 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.47, pewność 6.2/10. Wynik końcowy 3–3, typ trafiony.
Koniec
Vancouver FC3
Inter Toronto3
▴2.57
▾3.75
▾2.45
1
▴2.57
O2.5
1.55
Tak
▾1.47
BTTS
▾1.47
6.2
✓ BTTS
▾1.476.2
Pacific FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, początek o 01:00. Kursy: 3.15 gospodarze, 3.70 remis, 2.10 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.60, pewność 2.1/10. Wynik końcowy 1–1, typ chybiony.
Koniec
Pacific FC1
Vancouver FC1
▾3.15
▾3.70
▴2.10
X
▾3.70
O2.5
▴1.60
Tak
▾1.53
O2.5
▴1.60
2.1
O2.5
▴1.602.1
York United vs Vancouver FC, Canadian Premier League, początek o 20:00. Kursy: 2.75 gospodarze, 3.60 remis, 2.40 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.50, pewność 3.6/10. Wynik końcowy 3–1, typ chybiony.
Koniec
Inter Toronto3
Vancouver FC1
▾2.75
▾3.60
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▴1.70
Tak
▴1.57
X2
▴1.50
3.6
X2
▴1.503.6
Vancouver FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, początek o 23:00. Kursy: 2.07 gospodarze, 3.95 remis, 3.25 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.38, pewność 2.6/10. Wynik końcowy 3–2, typ trafiony.
Koniec
Vancouver FC3
Supra du Quebec2
▾2.07
▴3.95
▴3.25
1
▾2.07
O2.5
▾1.55
Tak
▾1.52
1X
1.38
2.6
✓ 1X
1.382.6
Vancouver vs Valour, Canadian Premier League, początek o 03:30. Kursy: 2.05 gospodarze, 3.50 remis, 3.00 goście. Best Tip: co najmniej 2 gole w meczu, kurs 1.25, pewność 7.5/10. Wynik końcowy 2–5, typ trafiony.
Koniec
Vancouver FC2
Valour5
2.05
3.50
3.00
1
2.05
O1.5
1.25
Tak
1.80
O1.5
1.25
7.5
✓ O1.5
1.257.5

Statystyki sezonu

Canadian Premier League Kanada · Sezon 2026
27Mecze Procent zwycięstw 37%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze141327
Zwycięstwa7310
Remisy437
Porażki3710
Gole strzelone231639
Gole stracone162036
Średnia goli strzelonych1.61.21.4
Średnia goli straconych1.11.51.3
Mecze bez straty gola213
Mecze bez strzelonego gola358
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-0
Na wyjeździe1-5
Najwyższa porażka
U siebie0-2
Na wyjeździe4-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe5
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa5
Porażki3
Rzuty karne
2/ 2
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
8–5
0-15
2–3
16-30
9–7
31-45
6–5
46-60
5–8
61-75
9–8
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
4-2-3-111 G
4-3-32 G
4-4-22 G
3-4-31 G
46Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.570%
19 meczów
Powyżej 1.541%
11 meczów
Powyżej 2.522%
6 meczów
Powyżej 3.57%
2 meczów
Powyżej 4.54%
1 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
M. Doner M. Doner 31 DEF 7.08
M. Campagna M. Campagna 21 DEF 6.97
D. Pecile D. Pecile 23 MID 6.94
M. Amissi M. Amissi 25 FWD 6.91
T. Bah T. Bah 21 FWD 6.86
Thomas Geoffrey Field T. Geoffrey Field 28 DEF 6.79
T. Campbell T. Campbell 27 FWD 6.77
I. Ssewankambo I. Ssewankambo 29 - 6.77
L. Mousset L. Mousset 29 - 6.74
M. Polisi M. Polisi 28 MID 6.64
C. Rassak C. Rassak 17 MID 6.60
Emrick Fotsing Emrick Fotsing 18 MID 6.57
K. Proctor K. Proctor 20 - 6.53
Benjamin Lee Benjamin Lee 19 MID 6.37
A. Traore A. Traore 23 - 6.35
N. Mezquida N. Mezquida 33 MID 6.32
Matheus de Souza Matheus de Souza 20 GK 6.30
L. Toomey L. Toomey 24 FWD 6.30
H. Godbout H. Godbout 20 FWD 6.25
C. Irving C. Irving 32 - 6.21
P. Gee P. Gee 31 DEF 5.64
H. Godbout H. Godbout 20 - 5.20
Abdoulaye Ouattara A. Ouattara 23 MID 5.16
T. Crawford T. Crawford 21 MID 4.25
Vitor Lucas Vitor Lucas 20 MID 3.35
T. Powell T. Powell 24 MID 2.22
Henrik Regitnig Henrik Regitnig 28 - 1.35

Tabela

Kanada - Canadian Premier League
# Drużyna M G P
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Typy bukmacherskie i prognozy na Vancouver FC

Szukasz typów na Vancouver FC? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Vancouver FC – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 91 meczów z udziałem Vancouver FC, a skuteczność Best Tip wynosi 61.5%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Canadian Premier League Vancouver FC ma bilans 10-7-10 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 27 meczach, przy 39 golach strzelonych (1.4 na mecz) i 36 straconych oraz 3 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach Vancouver FC notuje średnio 46% posiadania piłki, 0.78 xG i 4.8 rzutów rożnych na mecz, przy 20% wygranych.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Vancouver FC wynosi €60.90m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Vancouver FC pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Vancouver FC to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.