Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Chertanovo U20

Chertanovo U20 Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

40
Meciuri analizate
72.5%
Rată de predictibilitate
LWLLLW
Forma recentă
1.27
Goluri / meci
Chertanovo U20 nu a câștigat în deplasare în ultimele 8 meciuri
Chertanovo U20 a primit cel puțin 2 goluri în ultimele 4 meciuri
Niciun meci programat

Chertanovo U20 nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Fakel U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, start la 13:00. Cote: 2.80 gazde, 3.65 egal, 2.10 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.45, încredere 5.3/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Fakel U192
Chertanovo U20Chertanov 1
▾2.80
▴3.65
▾2.10
1X
▴1.58
O2.5
1.45
NG
2.67
O2.5
1.45
5.3
✓ O2.5
1.455.3
Chertanovo U20 vs Dinamo Moskva U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 2.45 gazde, 3.40 egal, 2.47 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.43, încredere 8.0/10. Scor final 4–2, pontul nu a ieșit.
Final
Chertanovo U20Chertanov4
Dinamo Moskva U19Dinamo M2
2.45
3.40
2.47
2
2.47
O2.5
1.42
GG
1.39
X2
1.43
8.0
X2
1.438.0
Nizhny Novgorod U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, start la 13:00. Cote: 2.62 gazde, 3.45 egal, 2.30 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.25, încredere 2.6/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
Chertanovo U20Chertanov3
▴2.62
3.45
2.30
X
3.45
O2.5
▴1.25
GG
▴1.26
O2.5
▴1.25
2.6
✓ O2.5
▴1.252.6
Chertanovo U20 vs Almaz Antey U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 2.37 gazde, 3.30 egal, 2.60 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.32, încredere 8.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Chertanovo U20Chertanov 1
Almaz Antey U192
2.37
3.30
2.60
2
2.60
O2.5
1.32
GG
1.30
O2.5
1.32
8.0
✓ O2.5
1.328.0
Lokomotiv Moskva U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, start la 17:00. Cote: 1.14 gazde, 7.00 egal, 9.80 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.14, încredere 8.5/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv3
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.14
▴7.00
▴9.80
1
▾1.14
O2.5
▾1.22
GG
▴1.70
1
▾1.14
8.5
✓ 1
▾1.148.5
Chertanovo U20 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 4.85 gazde, 3.90 egal, 1.54 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.35, încredere 6.4/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Chertanovo U20Chertanov1
Spartak Moskva U19Spartak M0
▴4.85
▴3.90
▾1.54
X
▴3.90
O2.5
1.35
GG
▴1.45
O2.5
1.35
6.4
O2.5
1.356.4
Dynamo Makhachkala U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 1.92 gazde, 4.10 egal, 2.92 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.31, încredere 5.2/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.92
▴4.10
▴2.92
1
▾1.92
O2.5
1.23
GG
1.27
1X
▾1.31
5.2
✓ 1X
▾1.315.2
Chertanovo U20 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 2.37 gazde, 3.05 egal, 2.80 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.55, încredere 4.3/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Chertanovo U20Chertanov 0
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U192
2.37
3.05
2.80
X2
1.46
O2.5
1.55
GG
1.45
O2.5
1.55
4.3
O2.5
1.554.3

Chertanov Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
4
Posesie
50%
CornereMedie pe meci
2.8
Procent victorii
20%

Statistici Sezon

Youth Championship Rusia · Sezon 2026
24Meciuri Procent victorii 25%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri121224
Victorii516
Egaluri235
Înfrângeri5813
Goluri marcate191433
Goluri primite233255
Medie goluri marcate1.61.21.4
Medie goluri primite1.92.72.3
Meciuri fără gol primit213
Meciuri fără gol marcat347
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-2
Deplasare2-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare5-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare5
Serii
Victorii2
Înfrângeri4
Penalty-uri
1/ 2
50.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
6–6
0-15
0–13
16-30
6–8
31-45
5–11
46-60
4–10
61-75
5–6
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
3Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.571%
17 Meciuri
Peste 1.538%
9 Meciuri
Peste 2.521%
5 Meciuri
Peste 3.58%
2 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Rusia - Youth Championship
# Echipa M G P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Pronosticuri Chertanovo U20 – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Chertanovo U20? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Chertanovo U20 cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 40 meciuri în care a evoluat Chertanovo U20, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 72.5%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Youth Championship, Chertanovo U20 a înregistrat 6 victorii, 5 egaluri și 13 înfrângeri în 24 meciuri, marcând 33 goluri (1.4 pe meci) și primind 55, cu 3 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Chertanovo U20 rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Chertanovo U20 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.