Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Spartak Moskva U19

Spartak Moskva U19 Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

66
Meciuri analizate
60.6%
Rată de predictibilitate
LLDDWL
Forma recentă
1.27
Goluri / meci
Următorul meci Youth Championship · vin., 16 oct. · 13:00
Rubin Kazan U19
VS13:00
Spartak M
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Spartak Moskva U19 vs Ural U20, Youth Championship, start la 13:00. Cote: 1.43 gazde, 4.65 egal, 4.90 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.43, încredere 5.3/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Spartak Moskva U19Spartak M0
Ural U20Ural U19 1
▾1.43
▴4.65
▴4.90
1
▾1.43
O2.5
1.25
NG
▾2.72
1
▾1.43
5.3
1
▾1.435.3
Zenit U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 1.34 gazde, 5.00 egal, 5.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.23, încredere 3.7/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Zenit U193
Spartak Moskva U19Spartak M2
▾1.34
▴5.00
▴5.90
X2
▴2.70
O2.5
▾1.23
GG
▾1.43
O2.5
▴1.23
3.7
✓ O2.5
▴1.233.7
Spartak Moskva U19 vs Krasnodar U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 3.60 gazde, 3.55 egal, 1.82 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.38, încredere 6.6/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Spartak Moskva U19Spartak M0
Krasnodar U190
▴3.60
▴3.55
▾1.82
2
▾1.82
O2.5
1.38
GG
▴1.39
O2.5
1.38
6.6
O2.5
1.386.6
Rostov U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 2.32 gazde, 3.30 egal, 2.67 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.36, încredere 8.4/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Rostov U190
Spartak Moskva U19Spartak M 20
2.32
3.30
2.67
1
2.32
O2.5
1.37
GG
1.34
1X
1.36
8.4
✓ 1X
1.368.4
Spartak Moskva U19 vs Rodina Moscow U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 3.20 gazde, 3.55 egal, 1.95 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.25, încredere 8.5/10. Scor final 3–1, pontul nu a ieșit.
Final
Spartak Moskva U19Spartak M3
Rodina Moscow U19Rodina M1
3.20
3.55
1.95
2
1.95
O2.5
1.29
GG
1.31
X2
1.25
8.5
X2
1.258.5
Chertanovo U20 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 4.85 gazde, 3.90 egal, 1.54 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.35, încredere 6.4/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Chertanovo U20Chertanov1
Spartak Moskva U19Spartak M0
▴4.85
▴3.90
▾1.54
X
▴3.90
O2.5
1.35
GG
▴1.45
O2.5
1.35
6.4
O2.5
1.356.4
Spartak Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, start la 16:00. Cote: 7.80 gazde, 5.80 egal, 1.22 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.26, încredere 8.5/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Spartak Moskva U19Spartak M0
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
▾7.80
▴5.80
▾1.22
1X
▴3.35
O2.5
▾1.26
GG
▴1.60
O2.5
▾1.26
8.5
O2.5
▾1.268.5
Fakel U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 4.75 gazde, 4.10 egal, 1.52 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.41, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Fakel U191
Spartak Moskva U19Spartak M1
▾4.75
▴4.10
▾1.52
X
▴4.10
O2.5
1.41
GG
▴1.52
O2.5
1.41
8.0
O2.5
1.418.0
Spartak Moskva U19 vs Krylya Sovetov U19, Youth Championship, start la 14:00. Cote: 1.42 gazde, 4.65 egal, 5.57 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.31, încredere 3.7/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Spartak Moskva U19Spartak M2
Krylya Sovetov U19Krylya U191
1.42
4.65
5.57
2
5.57
O2.5
1.31
GG
1.45
O2.5
1.31
3.7
✓ O2.5
1.313.7

Spartak M Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
4.3
Posesie
51%
CornereMedie pe meci
5.8
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

Youth Championship Rusia · Sezon 2026
24Meciuri Procent victorii 29%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri121224
Victorii617
Egaluri3710
Înfrângeri347
Goluri marcate251338
Goluri primite221941
Medie goluri marcate2.11.11.6
Medie goluri primite1.81.61.7
Meciuri fără gol primit437
Meciuri fără gol marcat268
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare2-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-6
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă6
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri2
Penalty-uri
3/ 3
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–5
0-15
2–6
16-30
8–7
31-45
8–8
46-60
6–4
61-75
11–10
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
5Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.567%
16 Meciuri
Peste 1.550%
12 Meciuri
Peste 2.538%
9 Meciuri
Peste 3.54%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Rusia - Youth Championship
# Echipa M G P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Pronosticuri Spartak Moskva U19 – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Spartak Moskva U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Spartak Moskva U19 cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 66 meciuri în care a evoluat Spartak Moskva U19, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 60.6%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Youth Championship, Spartak Moskva U19 a înregistrat 7 victorii, 10 egaluri și 7 înfrângeri în 24 meciuri, marcând 38 goluri (1.6 pe meci) și primind 41, cu 7 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Spartak Moskva U19 rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Spartak Moskva U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.