İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Chertanovo U20

Chertanovo U20 Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

40
Tahmin edilen maçlar
72.5%
Öngörülebilirlik Oranı
LWLLLW
Son Form
1.27
Gol / Maç
Chertanovo U20 son 8 deplasman maçında galibiyet alamadı
Chertanovo U20 son 4 maçta 2+ gol yedi
Yaklaşan maç yok

Chertanovo U20 için şu anda planlanmış bir maç bulunmuyor. Aşağıdan son sonuçlarını ve sezon istatistiklerini inceleyin.

Son Maçlar

Fakel U19 - Chertanovo U20, Youth Championship, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 2.80, beraberlik 3.65, deplasman 2.10. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.45, güven 5.3/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
Fakel U192
Chertanovo U20Chertanov 1
▾2.80
▴3.65
▾2.10
1X
▴1.58
O2.5
1.45
Yok
2.67
O2.5
1.45
5.3
✓ O2.5
1.455.3
Chertanovo U20 - Dinamo Moskva U19, Youth Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.45, beraberlik 3.40, deplasman 2.47. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.43, güven 8.0/10. Maç sonucu 4–2, tahmin tutmadı.
MS
Chertanovo U20Chertanov4
Dinamo Moskva U19Dinamo M2
2.45
3.40
2.47
2
2.47
O2.5
1.42
Var
1.39
X2
1.43
8.0
X2
1.438.0
Nizhny Novgorod U19 - Chertanovo U20, Youth Championship, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 2.62, beraberlik 3.45, deplasman 2.30. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.25, güven 2.6/10. Maç sonucu 4–3, tahmin tuttu.
MS
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
Chertanovo U20Chertanov3
▴2.62
3.45
2.30
X
3.45
O2.5
▴1.25
Var
▴1.26
O2.5
▴1.25
2.6
✓ O2.5
▴1.252.6
Chertanovo U20 - Almaz Antey U19, Youth Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.37, beraberlik 3.30, deplasman 2.60. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.32, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Chertanovo U20Chertanov 1
Almaz Antey U192
2.37
3.30
2.60
2
2.60
O2.5
1.32
Var
1.30
O2.5
1.32
8.0
✓ O2.5
1.328.0
Lokomotiv Moskva U19 - Chertanovo U20, Youth Championship, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 1.14, beraberlik 7.00, deplasman 9.80. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.14, güven 8.5/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv3
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.14
▴7.00
▴9.80
1
▾1.14
O2.5
▾1.22
Var
▴1.70
1
▾1.14
8.5
✓ 1
▾1.148.5
Chertanovo U20 - Spartak Moskva U19, Youth Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 4.85, beraberlik 3.90, deplasman 1.54. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.35, güven 6.4/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Chertanovo U20Chertanov1
Spartak Moskva U19Spartak M0
▴4.85
▴3.90
▾1.54
X
▴3.90
O2.5
1.35
Var
▴1.45
O2.5
1.35
6.4
O2.5
1.356.4
Dynamo Makhachkala U19 - Chertanovo U20, Youth Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.92, beraberlik 4.10, deplasman 2.92. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.31, güven 5.2/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.92
▴4.10
▴2.92
1
▾1.92
O2.5
1.23
Var
1.27
1X
▾1.31
5.2
✓ 1X
▾1.315.2
Chertanovo U20 - Rubin Kazan U20, Youth Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.37, beraberlik 3.05, deplasman 2.80. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.55, güven 4.3/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
Chertanovo U20Chertanov 0
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U192
2.37
3.05
2.80
X2
1.46
O2.5
1.55
Var
1.45
O2.5
1.55
4.3
O2.5
1.554.3

Chertanov Ortalama istatistikler

Son 10 maç
ŞutlarKaleyi bulan / maç
4
Topa sahip olma
50%
KornerlerMaç başına ortalama
2.8
Galibiyet oranı
20%

Sezon İstatistikleri

Youth Championship Rusya · Sezon 2026
24Maçlar Galibiyet oranı 25%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar121224
Galibiyetler516
Beraberlikler235
Mağlubiyetler5813
Atılan Goller191433
Yenilen Goller233255
Maç Başına Atılan Gol1.61.21.4
Maç Başına Yenilen Gol1.92.72.3
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar213
Gol Atılamayan Maçlar347
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi4-2
Deplasman2-3
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi0-3
Deplasman5-1
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi4
Deplasman3
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi4
Deplasman5
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet4
Penaltılar
1/ 2
50.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
6–6
0-15
0–13
16-30
6–8
31-45
5–11
46-60
4–10
61-75
5–6
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0Sarı
3Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.571%
17 Maçlar
Üst 1.538%
9 Maçlar
Üst 2.521%
5 Maçlar
Üst 3.58%
2 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan Durumu

Rusya - Youth Championship
# Takım M G P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Chertanovo U20 Tahminleri ve Bahis İpuçları

Chertanovo U20 tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile Chertanovo U20 maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Chertanovo U20 takımının yer aldığı 40 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 72.5%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut Youth Championship sezonunda Chertanovo U20, 24 maçta 6 galibiyet, 5 beraberlik ve 13 mağlubiyet elde etmiş; 33 gol atmış (maç başına 1.4) ve 55 gol yemiş, 3 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Chertanovo U20 tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Chertanovo U20, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.