Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
CSKA Moskva U19

CSKA Moskva U19 Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€121.40m Ø 24.3 Youth Championship
56
Meciuri analizate
67.9%
Rată de predictibilitate
WWWWWW
Forma recentă
3
Goluri / meci
CSKA Moskva U19 a marcat cel puțin 4 goluri în ultimele 3 meciuri
CSKA Moskva U19 a marcat în toate ultimele 10 meciuri
CSKA Moskva U19 a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Niciun meci programat

CSKA Moskva U19 nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

CSKA Moskva U19 vs Akademiya Konoplev U20, Youth Championship, start la 13:00. Cote: 1.44 gazde, 4.55 egal, 4.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.29, încredere 8.0/10. Scor final 2–0, pontul nu a ieșit.
Final
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
Akademiya Konoplev U20Akademiya0
▾1.44
▴4.55
4.90
1
▾1.44
O2.5
1.29
GG
▴1.43
O2.5
1.29
8.0
O2.5
1.298.0
CSKA Moskva U19 vs Fakel U19, Youth Championship, start la 13:00. Cote: 1.10 gazde, 7.80 egal, 13.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.60, încredere 8.0/10. Scor final 6–1, pontul a ieșit.
Final
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U196
Fakel U191
▾1.10
▴7.80
▴13.00
1
▾1.10
O2.5
1.25
NG
▾1.75
H1
1.60
8.0
✓ H1
1.608.0
Dinamo Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, start la 17:00. Cote: 3.70 gazde, 3.75 egal, 1.75 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.19, încredere 8.0/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Dinamo Moskva U19Dinamo M2
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
▴3.70
▴3.75
▾1.75
2
▾1.75
O2.5
1.27
GG
▴1.31
X2
▾1.19
8.0
✓ X2
▾1.198.0
CSKA Moskva U19 vs Nizhny Novgorod U19, Youth Championship, start la 13:00. Cote: 1.10 gazde, 7.50 egal, 14.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.60, încredere 10/10. Scor final 5–1, pontul a ieșit.
Final
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U195
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.10
▴7.50
▾14.00
1
1.10
O3.5
▾1.72
GG
▴2.02
H1
1.60
10
✓ H1
1.6010
CSKA Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 1.88 gazde, 3.85 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.66, încredere 6.4/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
1.88
3.85
3.15
1
1.88
O3.5
1.66
GG
1.28
O3.5
1.66
6.4
✓ O3.5
1.666.4
Spartak Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, start la 16:00. Cote: 7.80 gazde, 5.80 egal, 1.22 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.26, încredere 8.5/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Spartak Moskva U19Spartak M0
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
▾7.80
▴5.80
▾1.22
1X
▴3.35
O2.5
▾1.26
GG
▴1.60
O2.5
▾1.26
8.5
O2.5
▾1.268.5
CSKA Moskva U19 vs Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 1.14 gazde, 6.30 egal, 13.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.64, încredere 8.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M0
1.14
6.30
13.00
1
1.14
O3.5
1.71
GG
1.80
H1
1.64
8.0
✓ H1
1.648.0
CSKA Moskva U19 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 1.13 gazde, 6.90 egal, 11.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.64, încredere 8.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U19 1
▾1.13
▴6.90
▾11.00
1
▾1.13
O3.5
1.64
GG
▴1.75
O3.5
1.64
8.0
✓ O3.5
1.648.0
Sochi U20 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, start la 15:00. Cote: 3.64 gazde, 3.65 egal, 1.88 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.37, încredere 4.3/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
Sochi U20Sochi U191
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
3.64
3.65
1.88
2
1.88
U3.5
1.37
NG
2.18
U3.5
1.37
4.3
U3.5
1.374.3

CSKA Moscow U19 Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
8.9
Posesie
59%
CornereMedie pe meci
8.5
Procent victorii
80%

Statistici Sezon

Youth Championship Rusia · Sezon 2026
24Meciuri Procent victorii 75%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri121224
Victorii10818
Egaluri022
Înfrângeri224
Goluri marcate383977
Goluri primite132033
Medie goluri marcate3.23.33.2
Medie goluri primite1.11.71.4
Meciuri fără gol primit448
Meciuri fără gol marcat000
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă6-1
Deplasare0-5
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-3
Deplasare4-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă6
Deplasare5
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii5
Înfrângeri1
Penalty-uri
7/ 7
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
15–6
0-15
7–8
16-30
14–2
31-45
9–3
46-60
16–6
61-75
13–4
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
2Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5100%
24 Meciuri
Peste 1.592%
22 Meciuri
Peste 2.563%
15 Meciuri
Peste 3.542%
10 Meciuri
Peste 4.521%
5 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Rusia - Youth Championship
# Echipa M G P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Pronosticuri CSKA Moskva U19 – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru CSKA Moskva U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei CSKA Moskva U19 cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 56 meciuri în care a evoluat CSKA Moskva U19, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 67.9%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Youth Championship, CSKA Moskva U19 a înregistrat 18 victorii, 2 egaluri și 4 înfrângeri în 24 meciuri, marcând 77 goluri (3.2 pe meci) și primind 33, cu 8 meciuri fără gol primit.

CSKA Moskva U19 are în prezent o valoare de piață estimată de €121.40m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru CSKA Moskva U19 rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

CSKA Moskva U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.