Към съдържанието
1. Liga Promotion Швейцария
С технологията на NT Apex AI

Прогнози 1. Liga Promotion Швейцария

На тази страница ще видите анализите и прогнозите за 1. Liga Promotion Швейцария. Вземаме предвид статистически данни, формата на отборите и скорошната история на мачовете, а прогнозите се генерират автоматично от AI с точност над 66%.

18 Отбори
435
Прогнозирани мачове
66%
Ниво на предвидимост
57%
Над 2.5
54%
BTTS
Статистика
41% 29% 30%
Победи на домакина 41% Равенства 29% Победи на госта 30%
75%
Над 1.5
57%
Над 2.5
38%
Над 3.5
54%
BTTS

Прогнози за мачове

Няма предстоящи мачове

Последни мачове

Group Stage31 юли 2026 г. – 29 август 2026 г.30
Край
Lugano II3
Bavois2
3.90
4.20
1.77
2
1.77
O2.5
1.42
Да
1.47
BTTS
1.47
5.0
✓ BTTS
1.475.0
Край
Grand-SaconnexGrand-Sac2
Paradiso5
1.92
3.80
3.40
1X
1.28
O2.5
1.52
Да
1.52
O2.5
1.52
6.3
✓ O2.5
1.526.3
Край
Bulle3
Young Boys II0
1.83
4.15
3.75
1
1.83
O2.5
1.33
Да
1.36
O2.5
1.33
7.1
✓ O2.5
1.337.1
Край
Biel-Bienne5
Lugano II2
1.27
5.90
8.10
X2
3.45
O2.5
1.32
Да
1.64
O2.5
1.32
6.3
✓ O2.5
1.326.3
Край
Paradiso1
Kreuzlingen1
1.69
3.95
4.25
1
1.69
O2.5
1.55
Да
1.58
O2.5
1.55
4.3
O2.5
1.554.3
Край
Bavois0
Bruhl0
2.67
3.70
2.30
2
2.30
O2.5
1.40
Не
2.87
X2
1.40
4.1
✓ X2
1.404.1
Край
Cham2
Grand-SaconnexGrand-Sac 1
1.93
3.85
3.25
1
1.93
O2.5
1.37
Да
1.37
1X
1.29
4.4
✓ 1X
1.294.4
Край
Luzern II2
Bulle3
2.65
3.95
2.27
2
2.27
O3.5
1.61
Да
1.25
BTTS
1.25
7.3
✓ BTTS
1.257.3
Край
Breitenrain4
Young Boys II2
2.67
3.60
2.55
1
2.67
O2.5
1.50
Не
2.57
1X
1.60
7.3
✓ 1X
1.607.3
Край
Grand-SaconnexGrand-Sac1
FC SchaffhausenSchaffhausen4
2.30
3.60
2.70
1
2.30
O2.5
1.45
Да
1.41
1X
1.39
6.9
1X
1.396.9
Край
Kreuzlingen1
Cham2
3.10
3.65
2.07
2
2.07
O2.5
1.50
Да
1.46
O2.5
1.50
4.9
✓ O2.5
1.504.9
Край
Bruhl0
Biel-Bienne1
2.52
3.80
2.35
1
2.47
O2.5
1.39
Да
1.37
O2.5
1.39
6.8
O2.5
1.396.8
Край
Bellinzona2
Basel II3
2.52
3.65
2.42
X2
1.62
O2.5
1.57
Да
1.52
BTTS
1.52
4.3
✓ BTTS
1.524.3
Край
Lugano II4
Luzern II3
2.95
3.85
2.07
X2
1.34
O2.5
1.32
Да
1.31
BTTS
1.31
4.5
✓ BTTS
1.314.5
Край
Paradiso1
Breitenrain2
2.06
3.50
3.20
1
2.06
U3.5
1.44
Не
2.25
1X
1.30
3.9
1X
1.303.9
Край
Biel-Bienne4
YF Juventus2
1.70
4.00
4.10
X
4.15
O2.5
1.50
Да
1.53
X2
2.18
1.1
X2
2.181.1
Край
Young Boys II3
Lugano II1
1.66
4.15
4.15
1
1.66
O2.5
1.45
Да
1.48
1
1.66
7.6
✓ 1
1.667.6
Край
Luzern II0
Bruhl2
2.92
4.05
2.07
2
2.07
O3.5
1.53
Да
1.23
BTTS
1.23
7.3
BTTS
1.237.3
Край
Bavois2
Zurich II2
1.63
4.20
4.35
1
1.63
O2.5
1.40
Не
2.55
1
1.63
7.6
1
1.637.6
Край
Cham 0
Paradiso2
2.00
3.70
3.10
1
1.83
O2.5
1.55
Да
1.55
1
1.83
7.1
1
1.837.1
Край
FC SchaffhausenSchaffhausen3
Kreuzlingen0
1.60
4.10
4.55
1
1.60
O2.5
1.50
Да
1.56
O2.5
1.50
6.3
✓ O2.5
1.506.3
Край
Breitenrain2
Bulle2
2.50
3.75
2.47
X
3.75
O2.5
1.47
Да
1.44
O2.5
1.47
5.1
✓ O2.5
1.475.1
Край
Basel II1
Grand-SaconnexGrand-Sac2
2.75
3.85
2.20
2
2.20
O2.5
1.32
Да
1.31
X2
1.40
7.3
✓ X2
1.407.3
Край
Zurich II0
Biel-Bienne1
3.70
4.05
1.76
2
1.76
O2.5
1.45
Да
1.47
O2.5
1.45
6.8
O2.5
1.456.8
Край
Paradiso1
Schaffhausen2
2.62
3.55
2.42
X
3.35
O2.5
1.72
Да
1.59
1X
1.52
2.4
1X
1.522.4
Край
Lugano II 1
Bulle4
3.60
4.00
1.80
X
4.00
O2.5
1.42
Да
1.43
O2.5
1.42
5.8
✓ O2.5
1.425.8
Край
Bellinzona0
Bavois2
4.05
3.75
1.88
1
4.05
O2.5
1.56
Да
1.55
O2.5
1.56
6.8
O2.5
1.566.8
Край
Kreuzlingen3
Basel II1
3.00
3.70
2.10
1
3.00
O2.5
1.40
Да
1.39
1X
1.72
5.3
✓ 1X
1.725.3
Край
Cham2
Breitenrain1
2.00
3.85
3.00
1
1.82
O2.5
1.47
Не
2.50
1X
1.25
7.3
✓ 1X
1.257.3
Край
Bruhl4
Young Boys II2
1.57
4.50
4.50
X2
2.32
O2.5
1.30
Да
1.40
O2.5
1.30
5.5
✓ O2.5
1.305.5

Класиране & форма

1 Liga Promotion

# Отбор М П Р З Голове Т Форма
1 Biel-Bienne 4 4 0 0 11:4 12 WWWW
2 FC Schaffhausen 5 4 0 1 11:5 12 LWWWW
3 Bulle 4 3 1 0 12:5 10 WWDW
4 Brühl 5 3 1 1 10:4 10 WDLWW
5 Zürich II 5 3 1 1 10:7 10 WWWDL
6 Cham 5 3 1 1 7:6 10 DWWLW
7 Paradiso 5 2 1 2 10:7 7 WDLWL
8 Breitenrain 5 2 1 2 9:8 7 LWWDL
9 Kreuzlingen 5 2 1 2 6:7 7 WDLLW
10 Grand-Saconnex 5 2 0 3 12:12 6 LLLWW
11 Basel II 5 2 0 3 10:12 6 WLWLL
12 Lugano II 5 2 0 3 11:17 6 WLWLL
13 Amical Saint-Prex 5 2 0 3 6:13 6 LWLWL
14 Bavois 5 1 2 2 6:6 5 LDLDW
15 Luzern II 5 1 1 3 10:11 4 DLLLW
16 Young Boys II 5 1 1 3 9:14 4 DLLWL
17 YF Juventus 5 1 0 4 6:13 3 LLWLL
18 Bellinzona 5 0 1 4 3:8 1 DLLLL

Прогнози и типове за 1. Liga Promotion Швейцария

Разгледайте най-новите прогнози и типове за 1. Liga Promotion Швейцария, генерирани от AI алгоритъма ни NT Apex. Анализирахме 435 мача на 18 отбора от 1. Liga Promotion Швейцария с точност на най-добрата прогноза над 66%. Прогнозите обхващат Краен Резултат, Под/Над, И Двата Отбора Вкарват, Точен Резултат, xG, Ъглови и Притежание на Топката.

Този сезон 57% от мачовете в 1. Liga Promotion Швейцария завършиха с над 2.5 гола, а И двата отбора отбелязаха в 54% от срещите. Всички приключили прогнози за 1. Liga Promotion Швейцария остават напълно видими — проверете резултатите ни по всяко време.

Biel-Bienne в момента води в класирането с 12 точки. 1. Liga Promotion Швейцария е сред по-резултатните първенства, които следим. Домакините печелят 41% от мачовете, а равенствата са в 29%.

Нашите футболни прогнози с AI отиват далеч отвъд мачовете от 1. Liga Promotion Швейцария — покриваме над 160 лиги по целия свят.