İçeriğe geç
1. Liga Promotion İsviçre
NT Apex AI destekli

1. Liga Promotion İsviçre Tahminler

Bu sayfada 1. Liga Promotion İsviçre analizlerini ve tahminlerini görebilirsiniz. İstatistiksel veriler, takımların formu ve son maçlar dikkate alınır ve tahminler yapay zeka tarafından %66 üzeri bir doğrulukla otomatik olarak oluşturulur.

18 Takımlar
435
Tahmin edilen maçlar
66%
Öngörülebilirlik Oranı
57%
Üst 2.5
54%
KG Var
İstatistikler
41% 29% 30%
Ev Sahibi Galibiyeti 41% Beraberlik 29% Deplasman Galibiyeti 30%
75%
Üst 1.5
57%
Üst 2.5
38%
Üst 3.5
54%
KG Var

Maç Tahminleri

Yaklaşan maç yok

Son Maçlar

Group Stage31 Tem 2026 – 29 Ağu 202630
MS
Lugano II3
Bavois2
3.90
4.20
1.77
2
1.77
O2.5
1.42
Var
1.47
KG Var
1.47
5.0
✓ KG Var
1.475.0
MS
Grand-SaconnexGrand-Sac2
Paradiso5
1.92
3.80
3.40
1X
1.28
O2.5
1.52
Var
1.52
O2.5
1.52
6.3
✓ O2.5
1.526.3
MS
Bulle3
Young Boys II0
1.83
4.15
3.75
1
1.83
O2.5
1.33
Var
1.36
O2.5
1.33
7.1
✓ O2.5
1.337.1
MS
Biel-Bienne5
Lugano II2
1.27
5.90
8.10
X2
3.45
O2.5
1.32
Var
1.64
O2.5
1.32
6.3
✓ O2.5
1.326.3
MS
Paradiso1
Kreuzlingen1
1.69
3.95
4.25
1
1.69
O2.5
1.55
Var
1.58
O2.5
1.55
4.3
O2.5
1.554.3
MS
Bavois0
Bruhl0
2.67
3.70
2.30
2
2.30
O2.5
1.40
Yok
2.87
X2
1.40
4.1
✓ X2
1.404.1
MS
Cham2
Grand-SaconnexGrand-Sac 1
1.93
3.85
3.25
1
1.93
O2.5
1.37
Var
1.37
1X
1.29
4.4
✓ 1X
1.294.4
MS
Luzern II2
Bulle3
2.65
3.95
2.27
2
2.27
O3.5
1.61
Var
1.25
KG Var
1.25
7.3
✓ KG Var
1.257.3
MS
Breitenrain4
Young Boys II2
2.67
3.60
2.55
1
2.67
O2.5
1.50
Yok
2.57
1X
1.60
7.3
✓ 1X
1.607.3
MS
Grand-SaconnexGrand-Sac1
FC SchaffhausenSchaffhausen4
2.30
3.60
2.70
1
2.30
O2.5
1.45
Var
1.41
1X
1.39
6.9
1X
1.396.9
MS
Kreuzlingen1
Cham2
3.10
3.65
2.07
2
2.07
O2.5
1.50
Var
1.46
O2.5
1.50
4.9
✓ O2.5
1.504.9
MS
Bruhl0
Biel-Bienne1
2.52
3.80
2.35
1
2.47
O2.5
1.39
Var
1.37
O2.5
1.39
6.8
O2.5
1.396.8
MS
Bellinzona2
Basel II3
2.52
3.65
2.42
X2
1.62
O2.5
1.57
Var
1.52
KG Var
1.52
4.3
✓ KG Var
1.524.3
MS
Lugano II4
Luzern II3
2.95
3.85
2.07
X2
1.34
O2.5
1.32
Var
1.31
KG Var
1.31
4.5
✓ KG Var
1.314.5
MS
Paradiso1
Breitenrain2
2.06
3.50
3.20
1
2.06
U3.5
1.44
Yok
2.25
1X
1.30
3.9
1X
1.303.9
MS
Biel-Bienne4
YF Juventus2
1.70
4.00
4.10
X
4.15
O2.5
1.50
Var
1.53
X2
2.18
1.1
X2
2.181.1
MS
Young Boys II3
Lugano II1
1.66
4.15
4.15
1
1.66
O2.5
1.45
Var
1.48
1
1.66
7.6
✓ 1
1.667.6
MS
Luzern II0
Bruhl2
2.92
4.05
2.07
2
2.07
O3.5
1.53
Var
1.23
KG Var
1.23
7.3
KG Var
1.237.3
MS
Bavois2
Zurich II2
1.63
4.20
4.35
1
1.63
O2.5
1.40
Yok
2.55
1
1.63
7.6
1
1.637.6
MS
Cham 0
Paradiso2
2.00
3.70
3.10
1
1.83
O2.5
1.55
Var
1.55
1
1.83
7.1
1
1.837.1
MS
FC SchaffhausenSchaffhausen3
Kreuzlingen0
1.60
4.10
4.55
1
1.60
O2.5
1.50
Var
1.56
O2.5
1.50
6.3
✓ O2.5
1.506.3
MS
Breitenrain2
Bulle2
2.50
3.75
2.47
X
3.75
O2.5
1.47
Var
1.44
O2.5
1.47
5.1
✓ O2.5
1.475.1
MS
Basel II1
Grand-SaconnexGrand-Sac2
2.75
3.85
2.20
2
2.20
O2.5
1.32
Var
1.31
X2
1.40
7.3
✓ X2
1.407.3
MS
Zurich II0
Biel-Bienne1
3.70
4.05
1.76
2
1.76
O2.5
1.45
Var
1.47
O2.5
1.45
6.8
O2.5
1.456.8
MS
Paradiso1
Schaffhausen2
2.62
3.55
2.42
X
3.35
O2.5
1.72
Var
1.59
1X
1.52
2.4
1X
1.522.4
MS
Lugano II 1
Bulle4
3.60
4.00
1.80
X
4.00
O2.5
1.42
Var
1.43
O2.5
1.42
5.8
✓ O2.5
1.425.8
MS
Bellinzona0
Bavois2
4.05
3.75
1.88
1
4.05
O2.5
1.56
Var
1.55
O2.5
1.56
6.8
O2.5
1.566.8
MS
Kreuzlingen3
Basel II1
3.00
3.70
2.10
1
3.00
O2.5
1.40
Var
1.39
1X
1.72
5.3
✓ 1X
1.725.3
MS
Cham2
Breitenrain1
2.00
3.85
3.00
1
1.82
O2.5
1.47
Yok
2.50
1X
1.25
7.3
✓ 1X
1.257.3
MS
Bruhl4
Young Boys II2
1.57
4.50
4.50
X2
2.32
O2.5
1.30
Var
1.40
O2.5
1.30
5.5
✓ O2.5
1.305.5

Puan Durumu & Form

1 Liga Promotion

# Takım O G B M Goller P Form
1 Biel-Bienne 4 4 0 0 11:4 12 WWWW
2 FC Schaffhausen 5 4 0 1 11:5 12 LWWWW
3 Bulle 4 3 1 0 12:5 10 WWDW
4 Brühl 5 3 1 1 10:4 10 WDLWW
5 Zürich II 5 3 1 1 10:7 10 WWWDL
6 Cham 5 3 1 1 7:6 10 DWWLW
7 Paradiso 5 2 1 2 10:7 7 WDLWL
8 Breitenrain 5 2 1 2 9:8 7 LWWDL
9 Kreuzlingen 5 2 1 2 6:7 7 WDLLW
10 Grand-Saconnex 5 2 0 3 12:12 6 LLLWW
11 Basel II 5 2 0 3 10:12 6 WLWLL
12 Lugano II 5 2 0 3 11:17 6 WLWLL
13 Amical Saint-Prex 5 2 0 3 6:13 6 LWLWL
14 Bavois 5 1 2 2 6:6 5 LDLDW
15 Luzern II 5 1 1 3 10:11 4 DLLLW
16 Young Boys II 5 1 1 3 9:14 4 DLLWL
17 YF Juventus 5 1 0 4 6:13 3 LLWLL
18 Bellinzona 5 0 1 4 3:8 1 DLLLL

1. Liga Promotion İsviçre Tahminleri ve İpuçları

1. Liga Promotion İsviçre için en güncel tahminleri ve bahis ipuçlarını keşfedin. Yapay zeka algoritmamız NT Apex tarafından üretilen tahminlerimiz, 1. Liga Promotion İsviçre genelinde 18 takımın 435 maçını analiz etmiş olup en iyi tahmin doğruluğu 66% üzerindedir. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Kesin Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsar.

Bu sezon 1. Liga Promotion İsviçre maçlarında 2.5 üst oranı %57, Karşılıklı Gol oranı ise %54 olarak gerçekleşti. Tamamlanan tüm 1. Liga Promotion İsviçre tahminleri görünür kalır — geçmiş performansımızı dilediğiniz zaman inceleyin.

Biel-Bienne, 12 puanla şu anda puan durumunun lideri. 1. Liga Promotion İsviçre, takip ettiğimiz en gollü organizasyonlardan biri. Ev sahibi takımların kazanma oranı %41, beraberlik oranı ise %29.

Yapay zeka futbol tahminlerimiz yalnızca 1. Liga Promotion İsviçre ile sınırlı değil — dünya genelinde 160'tan fazla ligi kapsıyoruz.