1. Domov
  2. Tipy podľa líg
  3. Meyrin
Meyrin

Meyrin Tipy, štatistiky a forma

Trhová hodnota: -
KEY INSIGHT Meyrin vyhrál o 3+ góly v posledních 2 zápasech
TREND Meyrin dal 4+ góly v posledních 2 zápasech
TREND Meyrin měl v posledních 8 zápasech over 1.5 gólu

Aktuálna forma

WLWWL
6 Predikované zápasy
33.33% Míra úspešnosťi

AI predikcie

Poháněno NerdyTips

11:00

Ukončené
Chaux-Fonds
La Chaux-de-Fonds
2 : 1
Meyrin
Meyrin
2.72
3.6
2.17

X

3.6

O2.5

1.53

YES

1.5

GG

1.5
6.2/10

10:00

Ukončené
Meyrin
Meyrin
4 : 1
Coffrane
Coffrane
1.62
4.2
4

1

1.62

O2.5

1.43

YES

1.51

O2.5

1.43
5.5/10

09:30

Ukončené
Sion II
Sion II
1 : 4
Meyrin
Meyrin
2.02
4
2.85

X

4

O2.5

1.52

YES

1.52

X2

1.62
2.4/10

11:00

Ukončené
Portalban G
Portalban / Gletterens
2 : 0
Meyrin
Meyrin
3.5
3.5
1.87

2

1.88

O2.5

1.62

YES

1.59

X2

1.26
4.8/10

11:00

Ukončené
Stade P
Stade Payerne
0 : 3
Meyrin
Meyrin
2.32
3.55
2.6

1X

1.42

O2.5

1.63

YES

1.57

1X

1.42
2/10

13:00

Ukončené
Meyrin
Meyrin
0 : 2
Prishtina Bern
Prishtina
2.65
3.7
2.22

1

2.7

O2.5

1.67

NO

2.25

1X

1.53
5/10

11:00

Ukončené
Monthey
Monthey
0 : 2
Meyrin
Meyrin
2.02
3.75
2.92

1

2.02

O2.5

1.46

YES

1.46

GG

1.46
5/10

Meyrin tipy a predpovede

Hľadáte Meyrin tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre Meyrin generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 6 zápasov s účasťou Meyrin s presnosťou najlepšieho tipu 33.33%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 1. Liga Classic - Group 1 má Meyrin na konte 10 výhier, 3 remíz a 13 prehier v 26 zápasoch, so 39 strelených gólov (1.5 na zápas) a 44 inkasovaných, s 3 čistými kontami.

Meyrin má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu -.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené Meyrin tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

1. Liga Classic - Group 1Switzerland • Sezóna 2025
Prehľad výkonů
StatDomáciHostiaCelkem
Zápasy131326
Výhry5510
Remízy123
Prohry7613
Strelené góly162339
Inkasované góly212344
Priemer vstřelených gólov1.21.81.5
Priemer obdržených gólov1.61.81.7
Čistá konta123
Bez vstřeleného gólu718
Rekordy a série
Najvyššie výhra
Domáci 4-1
Hostia 1-4
Nejtěžší porážka
Domáci 0-3
Hostia 5-1
Nejviac vstřelených gólov
Domáci 4
Hostia 4
Nejviac inkasovaných gólov
Domáci 3
Hostia 5
Série
Výhry 2
Prohry 4
Časování gólov (vstřelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časování karet
0 Žluté
0 Červené
Sázky Over / Under
Over 0.5 69%
18 Zápasy
Over 1.5 38%
10 Zápasy
Over 2.5 27%
7 Zápasy
Over 3.5 15%
4 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Nesú k dispozici žiadna data o hráčích