1. Domů
  2. Ligy
  3. Meyrin
Meyrin

Meyrin Tipy, statistiky a forma

Tržní hodnota: -
KEY INSIGHT Meyrin vyhrál o 3+ góly v posledních 2 zápasech
TREND Meyrin dal 4+ góly v posledních 2 zápasech
TREND Meyrin měl v posledních 8 zápasech over 1.5 gólu

Aktuální forma

WLWWL
6 Predikované zápasy
33.33% Míra úspěšnosti

AI predikce

Poháněno NerdyTips

11:00

Ukončeno
Chaux-Fonds
La Chaux-de-Fonds
2 : 1
Meyrin
Meyrin
2.72
3.6
2.17

X

3.6

O2.5

1.53

YES

1.5

GG

1.5
6.2/10

10:00

Ukončeno
Meyrin
Meyrin
4 : 1
Coffrane
Coffrane
1.62
4.2
4

1

1.62

O2.5

1.43

YES

1.51

O2.5

1.43
5.5/10

09:30

Ukončeno
Sion II
Sion II
1 : 4
Meyrin
Meyrin
2.02
4
2.85

X

4

O2.5

1.52

YES

1.52

X2

1.62
2.4/10

11:00

Ukončeno
Portalban G
Portalban / Gletterens
2 : 0
Meyrin
Meyrin
3.5
3.5
1.87

2

1.88

O2.5

1.62

YES

1.59

X2

1.26
4.8/10

11:00

Ukončeno
Stade P
Stade Payerne
0 : 3
Meyrin
Meyrin
2.32
3.55
2.6

1X

1.42

O2.5

1.63

YES

1.57

1X

1.42
2/10

13:00

Ukončeno
Meyrin
Meyrin
0 : 2
Prishtina Bern
Prishtina
2.65
3.7
2.22

1

2.7

O2.5

1.67

NO

2.25

1X

1.53
5/10

11:00

Ukončeno
Monthey
Monthey
0 : 2
Meyrin
Meyrin
2.02
3.75
2.92

1

2.02

O2.5

1.46

YES

1.46

GG

1.46
5/10

Tipy a předpovědi pro Meyrin

Hledáte tipy na Meyrin? NerdyTips nabízí fotbalové tipy pro Meyrin generované umělou inteligencí pomocí našeho algoritmu NT Apex. Dosud jsme analyzovali 6 zápasů s účastí Meyrin s úspěšností nejlepšího tipu 33.33%. Tipy zahrnují Konečný výsledek, Under/Over, Oba týmy skórují, Správné skóre, xG, Rohy a Držení míče.

V aktuální sezóně 1. Liga Classic - Group 1 zaznamenal Meyrin 10 výher, 3 remíz a 13 proher v 26 zápasech, vstřelil 39 gólů (1.5 na zápas) a inkasoval 44, přičemž udržel 3 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Meyrin činí -.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Meyrin zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

1. Liga Classic - Group 1Switzerland • Sezóna 2025
Přehled výkonů
StatDomácíHostéCelkem
Zápasy131326
Výhry5510
Remízy123
Prohry7613
Vstřelené góly162339
Obdržené góly212344
Průměr vstřelených gólů1.21.81.5
Průměr obdržených gólů1.61.81.7
Čistá konta123
Bez vstřeleného gólu718
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí 4-1
Hosté 1-4
Nejtěžší porážka
Domácí 0-3
Hosté 5-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí 4
Hosté 4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí 3
Hosté 5
Série
Výhry 2
Prohry 4
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časování karet
0 Žluté
0 Červené
Sázky Over / Under
Over 0.5 69%
18 Zápasy
Over 1.5 38%
10 Zápasy
Over 2.5 27%
7 Zápasy
Over 3.5 15%
4 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích