1. Home
  2. Competities
  3. Meyrin
Meyrin

Meyrin Voorspellingen, Statistieken & Vorm

Marktwaarde: -
KEY INSIGHT Meyrin won met 3+ doelpunten verschil in de laatste 2 wedstrijden
TREND Meyrin scoorde 4+ doelpunten in de laatste 2 wedstrijden
TREND Meyrin had meer dan 1.5 doelpunten in de laatste 8 wedstrijden

Recente Vorm

WLWWL
6 Voorspelde wedstrijden
33.33% Voorspelbaarheid

AI-voorspellingen

Aangedreven door NerdyTips

11:00

Afgelopen
Chaux-Fonds
La Chaux-de-Fonds
2 : 1
Meyrin
Meyrin
2.72
3.6
2.17

X

3.6

O2.5

1.53

YES

1.5

GG

1.5
6.2/10

10:00

Afgelopen
Meyrin
Meyrin
4 : 1
Coffrane
Coffrane
1.62
4.2
4

1

1.62

O2.5

1.43

YES

1.51

O2.5

1.43
5.5/10

09:30

Afgelopen
Sion II
Sion II
1 : 4
Meyrin
Meyrin
2.02
4
2.85

X

4

O2.5

1.52

YES

1.52

X2

1.62
2.4/10

11:00

Afgelopen
Portalban G
Portalban / Gletterens
2 : 0
Meyrin
Meyrin
3.5
3.5
1.87

2

1.88

O2.5

1.62

YES

1.59

X2

1.26
4.8/10

11:00

Afgelopen
Stade P
Stade Payerne
0 : 3
Meyrin
Meyrin
2.32
3.55
2.6

1X

1.42

O2.5

1.63

YES

1.57

1X

1.42
2/10

13:00

Afgelopen
Meyrin
Meyrin
0 : 2
Prishtina Bern
Prishtina
2.65
3.7
2.22

1

2.7

O2.5

1.67

NO

2.25

1X

1.53
5/10

11:00

Afgelopen
Monthey
Monthey
0 : 2
Meyrin
Meyrin
2.02
3.75
2.92

1

2.02

O2.5

1.46

YES

1.46

GG

1.46
5/10

Meyrin voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Meyrin voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Meyrin op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 6 wedstrijden met Meyrin geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 33.33%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige 1. Liga Classic - Group 1-seizoen heeft Meyrin 10 overwinningen, 3 gelijkspelen en 13 nederlagen behaald in 26 wedstrijden, met 39 doelpunten gescoord (1.5 per wedstrijd) en 44 tegendoelpunten, met 3 clean sheets.

Meyrin heeft momenteel een geschatte marktwaarde van -.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Meyrin voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

1. Liga Classic - Group 1Switzerland • Seizoen 2025
Prestatieoverzicht
StatistiekThuisUitTotaal
Wedstrijden131326
Overwinningen5510
Gelijkspelen123
Nederlagen7613
Doelpunten voor162339
Doelpunten tegen212344
Gem. doelpunten voor1.21.81.5
Gem. doelpunten tegen1.61.81.7
Nulwedstrijden123
Wedstrijden zonder doelpunt718
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis 4-1
Uit 1-4
Zwaarste nederlaag
Thuis 0-3
Uit 5-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis 4
Uit 4
Meeste tegendoelpunten
Thuis 3
Uit 5
Reeksen
Overwinningen 2
Nederlagen 4
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
Tactiek en discipline
Kaarten per minuut
0 Geel
0 Rood
Gescoorde doelpunten
Meer dan 0.5 69%
18 Wedstrijden
Meer dan 1.5 38%
10 Wedstrijden
Meer dan 2.5 27%
7 Wedstrijden
Meer dan 3.5 15%
4 Wedstrijden
Meer dan 4.5 0%
0 Wedstrijden
Geen spelersgegevens beschikbaar