1. Početna
  2. Lige
  3. Meyrin
Meyrin

Meyrin Prognoze, statistika i forma

Tržišna vrednost: -
KEY INSIGHT Meyrin je pobedio sa razlikom od 3+ gola u poslednjih 2 utakmica
TREND Meyrin je postigao 4+ gola u poslednjih 2 utakmica
TREND Meyrin je imao više od 1.5 gola u poslednjih 8 utakmica

Trenutna forma

WLWWL
6 Prognozirane utakmice
33.33% Stepen predvidljivosti

AI tipove

Pokreće NerdyTips

11:00

Završeno
Chaux-Fonds
La Chaux-de-Fonds
2 : 1
Meyrin
Meyrin
2.72
3.6
2.17

X

3.6

O2.5

1.53

YES

1.5

GG

1.5
6.2/10

10:00

Završeno
Meyrin
Meyrin
4 : 1
Coffrane
Coffrane
1.62
4.2
4

1

1.62

O2.5

1.43

YES

1.51

O2.5

1.43
5.5/10

09:30

Završeno
Sion II
Sion II
1 : 4
Meyrin
Meyrin
2.02
4
2.85

X

4

O2.5

1.52

YES

1.52

X2

1.62
2.4/10

11:00

Završeno
Portalban G
Portalban / Gletterens
2 : 0
Meyrin
Meyrin
3.5
3.5
1.87

2

1.88

O2.5

1.62

YES

1.59

X2

1.26
4.8/10

11:00

Završeno
Stade P
Stade Payerne
0 : 3
Meyrin
Meyrin
2.32
3.55
2.6

1X

1.42

O2.5

1.63

YES

1.57

1X

1.42
2/10

13:00

Završeno
Meyrin
Meyrin
0 : 2
Prishtina Bern
Prishtina
2.65
3.7
2.22

1

2.7

O2.5

1.67

NO

2.25

1X

1.53
5/10

11:00

Završeno
Monthey
Monthey
0 : 2
Meyrin
Meyrin
2.02
3.75
2.92

1

2.02

O2.5

1.46

YES

1.46

GG

1.46
5/10

Meyrin prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Meyrin prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Meyrin generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 6 utakmica sa učešćem Meyrin, uz tačnost najboljeg tipa od 33.33%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони 1. Liga Classic - Group 1, Meyrin beleži 10 pobeda, 3 remija i 13 poraza u 26 utakmica, uz 39 postignutih golova (1.5 po utakmici) i 44 primljenih, sa 3 utakmica bez primljenog gola.

Meyrin trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od -.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Meyrin prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

1. Liga Classic - Group 1Switzerland • Sezona 2025
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice131326
Pobede5510
Nerešeno123
Porazi7613
Postignuti golovi162339
Primljeni golovi212344
Prosek postignutih golova1.21.81.5
Prosek primljenih golova1.61.81.7
Utakmice bez primljenog gola123
Utakmice bez postignutog gola718
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 4-1
Gost 1-4
Najveći poraz
Domaćin 0-3
Gost 5-1
Najviše postignutih golova
Domaćin 4
Gost 4
Najviše primljenih golova
Domaćin 3
Gost 5
Serije
Pobede 2
Porazi 4
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0 Žuti
0 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 69%
18 Utakmice
Više od 1.5 38%
10 Utakmice
Više od 2.5 27%
7 Utakmice
Više od 3.5 15%
4 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Nema dostupnih podataka o igračima