1. Etusivu
  2. Liigat
  3. Meyrin
Meyrin

Meyrin Ennusteet, tilastot ja vire

Markkina-arvo: -
KEY INSIGHT Meyrin voitti 3+ maalin erolla viimeisissä 2 ottelussa
TREND Meyrin teki 4+ maalia viimeisissä 2 ottelussa
TREND Meyrin:n otteluissa oli yli 1,5 maalia viimeisissä 8 ottelussa

Viimeaikainen vire

WLWWL
6 Ennustetut ottelut
33.33% Ennustettavuusaste

AI-ennusteet

Palvelun tarjoaa NerdyTips

11:00

Päättynyt
Chaux-Fonds
La Chaux-de-Fonds
2 : 1
Meyrin
Meyrin
2.72
3.6
2.17

X

3.6

O2.5

1.53

YES

1.5

GG

1.5
6.2/10

10:00

Päättynyt
Meyrin
Meyrin
4 : 1
Coffrane
Coffrane
1.62
4.2
4

1

1.62

O2.5

1.43

YES

1.51

O2.5

1.43
5.5/10

09:30

Päättynyt
Sion II
Sion II
1 : 4
Meyrin
Meyrin
2.02
4
2.85

X

4

O2.5

1.52

YES

1.52

X2

1.62
2.4/10

11:00

Päättynyt
Portalban G
Portalban / Gletterens
2 : 0
Meyrin
Meyrin
3.5
3.5
1.87

2

1.88

O2.5

1.62

YES

1.59

X2

1.26
4.8/10

11:00

Päättynyt
Stade P
Stade Payerne
0 : 3
Meyrin
Meyrin
2.32
3.55
2.6

1X

1.42

O2.5

1.63

YES

1.57

1X

1.42
2/10

13:00

Päättynyt
Meyrin
Meyrin
0 : 2
Prishtina Bern
Prishtina
2.65
3.7
2.22

1

2.7

O2.5

1.67

NO

2.25

1X

1.53
5/10

11:00

Päättynyt
Monthey
Monthey
0 : 2
Meyrin
Meyrin
2.02
3.75
2.92

1

2.02

O2.5

1.46

YES

1.46

GG

1.46
5/10

Meyrin ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö Meyrin ennusteita? NerdyTips tarjoaa tekoälyllä tuotettuja jalkapallovihjeitä joukkueelle Meyrin algoritmimme NT Apex avulla. Tähän mennessä olemme analysoineet 6 ottelua, joissa Meyrin on ollut mukana, parhaan vihjeen tarkkuudella 33.33%. Ennusteet kattavat Lopputuloksen, Under/Over, Molemmat joukkueet tekevät maalin, Oikean tuloksen, xG, Kulmapotkut ja Pallonhallinnan.

Nykyisellä 1. Liga Classic - Group 1-kaudella Meyrin on saavuttanut 10 voittoa, 3 tasapeliä ja 13 tappiota 26 ottelussa, tehden 39 maalia (1.5 per ottelu) ja päästäen 44, pitäen 3 nollapeliä.

Meyrin arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä -.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Meyrin ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

1. Liga Classic - Group 1Switzerland • Kausi 2025
Suorituskyvyn erittely
TilastoKotiVierasYhteensä
Ottelut131326
Voitot5510
Tasapelit123
Tappiot7613
Tehdyt maalit162339
Päästetyt maalit212344
Tehtyjen maalien keskiarvo1.21.81.5
Päästettyjen maalien keskiarvo1.61.81.7
Nollapelit123
Ottelut ilman maalia718
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti 4-1
Vieras 1-4
Suurin tappio
Koti 0-3
Vieras 5-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti 4
Vieras 4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti 3
Vieras 5
Putket
Voitot 2
Tappiot 4
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0 Keltaiset
0 Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5 69%
18 Ottelut
Yli 1.5 38%
10 Ottelut
Yli 2.5 27%
7 Ottelut
Yli 3.5 15%
4 Ottelut
Yli 4.5 0%
0 Ottelut
Pelaajatietoja ei ole saatavilla