Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Stade de Mbour

Mbour Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€1.25m Ø 22.7 Ligue 1
10
Tipované zápasy
60.0%
Úspešnosť tipov
DWDDDD
Aktuálna forma
0.40
Góly / zápas
Stade de Mbour mal menej ako 2.5 gólu v 100% z posledných 12 zápasov
Stade de Mbour je v posledných 6 zápasoch bez výhry
Stade de Mbour v posledných 5 zápasoch nedal gól
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Stade de Mbour vs Guediawaye, Ligue 1, výkop 16:30. Kurzy: 2.40 domáci, 2.62 remíza, 3.30 hostia. Best Tip: najviac 1 gól v zápase, kurz 2.00, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Mbour0
Guediawaye0
▴2.40
▾2.62
▾3.30
1X
▴1.29
U1.5
▾2.00
Nie
1.45
U1.5
▾2.00
5.0
✓ U1.5
▾2.005.0
AJEL vs Stade de Mbour, Ligue 1, výkop 18:00. Kurzy: 2.55 domáci, 2.50 remíza, 4.50 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.42, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
AJEL0
Mbour1
▴2.55
▾2.50
4.50
1
▴2.55
U1.5
▾1.90
Nie
1.42
ODG nie
1.42
5.0
✓ ODG nie
1.425.0
Stade de Mbour vs Ouakam, Ligue 1, výkop 18:00. Kurzy: 2.77 domáci, 2.60 remíza, 3.40 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.44, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Mbour0
Ouakam0
▾2.77
▾2.60
▴3.40
X2
1.39
U1.5
▾1.88
Nie
▾1.44
ODG nie
▴1.44
5.0
✓ ODG nie
▴1.445.0
HLM vs Stade de Mbour, Ligue 1, výkop 18:00. Kurzy: 3.00 domáci, 2.75 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.47, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
HLM1
Mbour1
▴3.00
▾2.75
▴3.10
1
▴3.00
U1.5
▾2.08
Nie
▾1.47
ODG nie
▾1.47
5.0
ODG nie
▾1.475.0
Guediawaye vs Stade de Mbour, Ligue 1, výkop 16:30. Kurzy: 3.10 domáci, 2.90 remíza, 2.65 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.28, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Guediawaye0
Mbour0
▴3.10
▴2.90
▾2.65
X
▴2.90
U2.5
▴1.28
Nie
▴1.47
U2.5
▴1.28
5.0
✓ U2.5
▴1.285.0
Ouakam vs Stade de Mbour, Ligue 1, výkop 16:30. Kurzy: 3.05 domáci, 2.50 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.19, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Ouakam1
Mbour1
▴3.05
2.50
▾2.72
X
▴2.52
U2.5
▴1.19
Nie
1.34
U2.5
▴1.19
5.0
✓ U2.5
▴1.195.0
Stade de Mbour vs Jaraaf, Ligue 1, výkop 18:00. Kurzy: 3.00 domáci, 2.65 remíza, 2.50 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.44, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Mbour0
Jaraaf2
3.00
2.65
2.50
1
3.00
U2.5
1.33
Nie
1.55
1X
1.44
5.0
1X
1.445.0
Diambars vs Stade de Mbour, Ligue 1, výkop 17:30. Kurzy: 2.40 domáci, 2.79 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.36, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–3, tip netrafený.
Kon.
Diambars0
Mbour3
2.40
2.79
3.10
2
3.10
U2.5
1.36
Nie
1.57
U2.5
1.36
5.0
U2.5
1.365.0
Kurzy: 2.35 domáci, 2.60 remíza, 3.40 hostia. Best Tip: najviac 1 gól v zápase, kurz 1.98, dôvera 4.6/10. Konečný výsledok 0–0.
Kon.
Douanes0
Mbour0
2.35
2.60
3.40
1X
1.27
U1.5
1.98
Nie
1.44
U1.5
1.98
4.6
U1.5
1.984.6

Štatistiky sezóny

Ligue 1 Senegal · Sezóna 2026
3Zápasy Percento výhier 0%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy123
Výhry000
Remízy112
Prehry011
Strelené góly022
Inkasované góly033
Priemer strelených gólov0.01.00.7
Priemer inkasovaných gólov0.01.51.0
Čisté kontá112
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku3-2
Najviac strelených gólov
Doma0
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma0
Vonku3
Série
Výhry0
Prehry0
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.533%
1 zápasov
Nad 1.533%
1 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Senegal - Ligue 1
# Tím Z G B
1 Jaraaf 3 5-2 7
2 HLM 3 6-4 7
3 Génération Foot 3 3-0 5
4 Guédiawaye 3 2-1 5
5 Gorée 2 2-0 4
6 Wally Daan 3 2-1 4
7 Diambars 3 1-1 4
8 AJEL 3 1-1 3
9 Stade de Mbour 3 2-3 2
10 Casa Sport 3 2-4 2
11 Pikine 3 1-4 2
12 Teungueth 1 1-1 1
13 DSC 2 1-2 1
14 Essamaye 2 0-1 1
15 La Linguère 2 0-2 1
16 Ouakam 1 1-3 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

Tipy a predpovede na Stade de Mbour

Hľadáte tipy na Stade de Mbour? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Stade de Mbour, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 10 zápasov s účasťou Stade de Mbour s úspešnosťou Best Tip 60.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Ligue 1 má Stade de Mbour po 3 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 0, remízy: 2, prehry: 1. Strelené góly: 2 (0.7 na zápas), inkasované: 3, čisté kontá: 2.

Stade de Mbour má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €1.25m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Stade de Mbour zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Stade de Mbour je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.