Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Stade de Mbour

Mbour Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€1.25m Ø 22.7 Ligue 1
10
Perlawanan diramal
60.0%
Kadar kebolehramalan
DWDDDD
Prestasi terkini
0.40
Gol / perlawanan
Stade de Mbour mencatat kurang 2.5 gol dalam 100% daripada 12 perlawanan terakhir
Stade de Mbour tanpa kemenangan dalam 6 perlawanan terakhir
Stade de Mbour tidak menjaringkan gol dalam 5 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Stade de Mbour vs Guediawaye, Ligue 1, sepak mula 16:30. Odds: 2.40 tuan rumah, 2.62 seri, 3.30 pelawat. Best Tip: maksimum 1 gol dijaringkan, odds 2.00, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan tepat.
Tamat
Mbour0
Guediawaye0
▴2.40
▾2.62
▾3.30
1X
▴1.29
U1.5
▾2.00
Tidak
1.45
U1.5
▾2.00
5.0
✓ U1.5
▾2.005.0
AJEL vs Stade de Mbour, Ligue 1, sepak mula 18:00. Odds: 2.55 tuan rumah, 2.50 seri, 4.50 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya satu pasukan tidak akan menjaringkan gol, odds 1.42, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
AJEL0
Mbour1
▴2.55
▾2.50
4.50
1
▴2.55
U1.5
▾1.90
Tidak
1.42
No BTTS
1.42
5.0
✓ No BTTS
1.425.0
Stade de Mbour vs Ouakam, Ligue 1, sepak mula 18:00. Odds: 2.77 tuan rumah, 2.60 seri, 3.40 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya satu pasukan tidak akan menjaringkan gol, odds 1.44, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan tepat.
Tamat
Mbour0
Ouakam0
▾2.77
▾2.60
▴3.40
X2
1.39
U1.5
▾1.88
Tidak
▾1.44
No BTTS
▴1.44
5.0
✓ No BTTS
▴1.445.0
HLM vs Stade de Mbour, Ligue 1, sepak mula 18:00. Odds: 3.00 tuan rumah, 2.75 seri, 3.10 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya satu pasukan tidak akan menjaringkan gol, odds 1.47, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
HLM1
Mbour1
▴3.00
▾2.75
▴3.10
1
▴3.00
U1.5
▾2.08
Tidak
▾1.47
No BTTS
▾1.47
5.0
No BTTS
▾1.475.0
Guediawaye vs Stade de Mbour, Ligue 1, sepak mula 16:30. Odds: 3.10 tuan rumah, 2.90 seri, 2.65 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.28, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan tepat.
Tamat
Guediawaye0
Mbour0
▴3.10
▴2.90
▾2.65
X
▴2.90
U2.5
▴1.28
Tidak
▴1.47
U2.5
▴1.28
5.0
✓ U2.5
▴1.285.0
Ouakam vs Stade de Mbour, Ligue 1, sepak mula 16:30. Odds: 3.05 tuan rumah, 2.50 seri, 2.72 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.19, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Ouakam1
Mbour1
▴3.05
2.50
▾2.72
X
▴2.52
U2.5
▴1.19
Tidak
1.34
U2.5
▴1.19
5.0
✓ U2.5
▴1.195.0
Stade de Mbour vs Jaraaf, Ligue 1, sepak mula 18:00. Odds: 3.00 tuan rumah, 2.65 seri, 2.50 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.44, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan meleset.
Tamat
Mbour0
Jaraaf2
3.00
2.65
2.50
1
3.00
U2.5
1.33
Tidak
1.55
1X
1.44
5.0
1X
1.445.0
Diambars vs Stade de Mbour, Ligue 1, sepak mula 17:30. Odds: 2.40 tuan rumah, 2.79 seri, 3.10 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.36, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–3, ramalan meleset.
Tamat
Diambars0
Mbour3
2.40
2.79
3.10
2
3.10
U2.5
1.36
Tidak
1.57
U2.5
1.36
5.0
U2.5
1.365.0
Odds: 2.35 tuan rumah, 2.60 seri, 3.40 pelawat. Best Tip: maksimum 1 gol dijaringkan, odds 1.98, keyakinan 4.6/10. Keputusan akhir 0–0.
Tamat
Douanes0
Mbour0
2.35
2.60
3.40
1X
1.27
U1.5
1.98
Tidak
1.44
U1.5
1.98
4.6
U1.5
1.984.6

Statistik musim

Ligue 1 Senegal · Musim 2026
3Perlawanan Kadar kemenangan 0%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan123
Menang000
Seri112
Kalah011
Gol dijaringkan022
Gol dibolosi033
Purata gol dijaringkan0.01.00.7
Purata gol dibolosi0.01.51.0
Tanpa bolos112
Gagal menjaringkan gol112
Rekod & rentetan
Kekalahan terbesar
Tuan rumah-
Pelawat3-2
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah0
Pelawat2
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah0
Pelawat3
Rentetan
Menang0
Kalah0
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.533%
1 Perlawanan
Lebih 1.533%
1 Perlawanan
Lebih 2.50%
0 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Senegal - Ligue 1
# Pasukan P G M
1 Jaraaf 3 5-2 7
2 HLM 3 6-4 7
3 Génération Foot 3 3-0 5
4 Guédiawaye 3 2-1 5
5 Gorée 2 2-0 4
6 Wally Daan 3 2-1 4
7 Diambars 3 1-1 4
8 AJEL 3 1-1 3
9 Stade de Mbour 3 2-3 2
10 Casa Sport 3 2-4 2
11 Pikine 3 1-4 2
12 Teungueth 1 1-1 1
13 DSC 2 1-2 1
14 Essamaye 2 0-1 1
15 La Linguère 2 0-2 1
16 Ouakam 1 1-3 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Stade de Mbour

Mencari ramalan Stade de Mbour? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Stade de Mbour daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 10 perlawanan melibatkan Stade de Mbour dengan ketepatan Best Tip sebanyak 60.0%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Ligue 1 semasa, Stade de Mbour mencatatkan 0 kemenangan, 2 seri dan 1 kekalahan dalam 3 perlawanan, menjaringkan 2 gol (0.7 setiap perlawanan) dan dibolosi 3 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Stade de Mbour kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €1.25m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Stade de Mbour yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Stade de Mbour hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.