İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Stade de Mbour

Mbour Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€1.25m Ø 22.7 Ligue 1
10
Tahmin edilen maçlar
60.0%
Öngörülebilirlik oranı
DWDDDD
Son form
0.40
Gol / Maç
Stade de Mbour takımının son 12 maçında 2.5 Alt oranı %100
Stade de Mbour son 6 maçta galibiyet alamadı
Stade de Mbour son 5 maçta gol atamadı
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Stade de Mbour - Guediawaye, Ligue 1, başlama saati 16:30. Oranlar: ev sahibi 2.40, beraberlik 2.62, deplasman 3.30. Best Tip: en fazla 1 gol olur, oran 2.00, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Mbour0
Guediawaye0
▴2.40
▾2.62
▾3.30
1X
▴1.29
U1.5
▾2.00
Yok
1.45
U1.5
▾2.00
5.0
✓ U1.5
▾2.005.0
AJEL - Stade de Mbour, Ligue 1, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 2.55, beraberlik 2.50, deplasman 4.50. Best Tip: en az bir takım gol atamaz, oran 1.42, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tuttu.
MS
AJEL0
Mbour1
▴2.55
▾2.50
4.50
1
▴2.55
U1.5
▾1.90
Yok
1.42
KG Yok
1.42
5.0
✓ KG Yok
1.425.0
Stade de Mbour - Ouakam, Ligue 1, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 2.77, beraberlik 2.60, deplasman 3.40. Best Tip: en az bir takım gol atamaz, oran 1.44, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Mbour0
Ouakam0
▾2.77
▾2.60
▴3.40
X2
1.39
U1.5
▾1.88
Yok
▾1.44
KG Yok
▴1.44
5.0
✓ KG Yok
▴1.445.0
HLM - Stade de Mbour, Ligue 1, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 3.00, beraberlik 2.75, deplasman 3.10. Best Tip: en az bir takım gol atamaz, oran 1.47, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
HLM1
Mbour1
▴3.00
▾2.75
▴3.10
1
▴3.00
U1.5
▾2.08
Yok
▾1.47
KG Yok
▾1.47
5.0
KG Yok
▾1.475.0
Guediawaye - Stade de Mbour, Ligue 1, başlama saati 16:30. Oranlar: ev sahibi 3.10, beraberlik 2.90, deplasman 2.65. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.28, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Guediawaye0
Mbour0
▴3.10
▴2.90
▾2.65
X
▴2.90
U2.5
▴1.28
Yok
▴1.47
U2.5
▴1.28
5.0
✓ U2.5
▴1.285.0
Ouakam - Stade de Mbour, Ligue 1, başlama saati 16:30. Oranlar: ev sahibi 3.05, beraberlik 2.50, deplasman 2.72. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.19, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Ouakam1
Mbour1
▴3.05
2.50
▾2.72
X
▴2.52
U2.5
▴1.19
Yok
1.34
U2.5
▴1.19
5.0
✓ U2.5
▴1.195.0
Stade de Mbour - Jaraaf, Ligue 1, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 3.00, beraberlik 2.65, deplasman 2.50. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.44, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
Mbour0
Jaraaf2
3.00
2.65
2.50
1
3.00
U2.5
1.33
Yok
1.55
1X
1.44
5.0
1X
1.445.0
Diambars - Stade de Mbour, Ligue 1, başlama saati 17:30. Oranlar: ev sahibi 2.40, beraberlik 2.79, deplasman 3.10. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.36, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–3, tahmin tutmadı.
MS
Diambars0
Mbour3
2.40
2.79
3.10
2
3.10
U2.5
1.36
Yok
1.57
U2.5
1.36
5.0
U2.5
1.365.0
Oranlar: ev sahibi 2.35, beraberlik 2.60, deplasman 3.40. Best Tip: en fazla 1 gol olur, oran 1.98, güven 4.6/10. Maç sonucu 0–0.
MS
Douanes0
Mbour0
2.35
2.60
3.40
1X
1.27
U1.5
1.98
Yok
1.44
U1.5
1.98
4.6
U1.5
1.984.6

Sezon istatistikleri

Ligue 1 Senegal · Sezon 2026
3Maçlar Galibiyet oranı 0%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar123
Galibiyetler000
Beraberlikler112
Mağlubiyetler011
Atılan goller022
Yenilen goller033
Maç başına atılan gol0.01.00.7
Maç başına yenilen gol0.01.51.0
Gol yenmeyen maçlar112
Gol atılamayan maçlar112
Rekorlar ve seriler
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi-
Deplasman3-2
En fazla atılan gol
Ev sahibi0
Deplasman2
En fazla yenilen gol
Ev sahibi0
Deplasman3
Seriler
Galibiyet0
Mağlubiyet0
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.533%
1 Maçlar
Üst 1.533%
1 Maçlar
Üst 2.50%
0 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Senegal - Ligue 1
# Takım O G P
1 Jaraaf 3 5-2 7
2 HLM 3 6-4 7
3 Génération Foot 3 3-0 5
4 Guédiawaye 3 2-1 5
5 Gorée 2 2-0 4
6 Wally Daan 3 2-1 4
7 Diambars 3 1-1 4
8 AJEL 3 1-1 3
9 Stade de Mbour 3 2-3 2
10 Casa Sport 3 2-4 2
11 Pikine 3 1-4 2
12 Teungueth 1 1-1 1
13 DSC 2 1-2 1
14 Essamaye 2 0-1 1
15 La Linguère 2 0-2 1
16 Ouakam 1 1-3 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

Stade de Mbour tahminleri ve analizleri

Stade de Mbour tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Stade de Mbour maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Stade de Mbour takımının yer aldığı 10 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 60.0%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Ligue 1 sezonunda Stade de Mbour, 3 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etmiş; 2 gol atmış (maç başına 0.7) ve 3 gol yemiş, 2 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Stade de Mbour şu anda tahmini €1.25m piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Stade de Mbour tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Stade de Mbour, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.