Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
St. Gallen II

St. Gallen II Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

23
Prognozirane utakmice
91.3%
Predvidljivost
WWWWWD
Trenutna forma
2.07
Golova po meču
Preko 2.5 gola u 83% poslednjih 12 utakmica tima St. Gallen II
St. Gallen II pobeđuje 6 puta zaredom
St. Gallen II daje gol 7 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Widnau vs St. Gallen II, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 13:00. Kvote: 4.15 domaćin, 4.15 nerešeno, 1.60 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.37, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Widnau0
St. Gallen II1
▴4.15
▴4.15
▾1.60
2
▾1.60
O2.5
1.37
GG
1.45
O2.5
1.37
5.0
O2.5
1.375.0
Eschen / Mauren vs St. Gallen II, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 16:00. Kvote: 2.45 domaćin, 3.85 nerešeno, 2.30 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.36, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–3, tip pogođen.
Kraj
Eschen/Mauren2
St. Gallen II3
▴2.45
3.85
▾2.30
2
▴2.67
O2.5
▾1.36
GG
▾1.36
GG
▾1.36
5.0
✓ GG
▾1.365.0
Winterthur II vs St. Gallen II, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:00. Kvote: 2.35 domaćin, 3.80 nerešeno, 2.42 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.33, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Winterthur II1
St. Gallen II2
▴2.35
▾3.80
2.42
2
▴2.42
O2.5
▾1.33
GG
▾1.34
O2.5
▾1.33
5.0
✓ O2.5
▾1.335.0
Mendrisio vs St. Gallen II, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:00. Kvote: 2.12 domaćin, 3.60 nerešeno, 2.82 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.41, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Mendrisio1
St. Gallen II3
▴2.12
▾3.60
▾2.82
2
▾2.82
O2.5
▴1.42
GG
1.41
GG
1.41
5.0
✓ GG
1.415.0
St. Gallen II vs Kosova, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 13:00. Kvote: 2.40 domaćin, 3.65 nerešeno, 2.50 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.51, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 5–1, tip pogođen.
Kraj
St. Gallen II5
Kosova1
▾2.40
▾3.65
▴2.50
1
▾2.40
O2.5
▾1.57
GG
▾1.51
GG
▾1.51
5.0
✓ GG
▾1.515.0
St. Gallen II vs Taverne, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:00. Kvote: 3.05 domaćin, 3.40 nerešeno, 2.10 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.60, poverenje 5.1/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
St. Gallen II2
Taverne2
▾3.05
▴3.40
▾2.10
1
▾3.00
O2.5
▴1.60
GG
1.53
1X
▴1.60
5.1
✓ 1X
▴1.605.1

Statistika sezone

1. Liga Classic - Group 3 Švajcarska · Sezona 2026
12Utakmice Procenat pobeda 75%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5712
Pobede369
Nerešeno101
Porazi112
Postignuti golovi101525
Primljeni golovi61218
Prosek postignutih golova2.02.12.1
Prosek primljenih golova1.21.71.5
Utakmice bez primljenog gola213
Utakmice bez postignutog gola101
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin5-1
Gost1-3
Najveći poraz
Domaćin0-3
Gost5-1
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost5
Serije
Pobede1
Porazi2
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.592%
11 Utakmice
Preko 1.567%
8 Utakmice
Preko 2.533%
4 Utakmice
Preko 3.58%
1 Utakmice
Preko 4.58%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Švajcarska - 1. Liga Classic - Group 3
# Tim O G B
1 St. Gallen II 12 25-18 28
2 Taverne 12 29-15 24
3 Tuggen 12 27-15 24
4 Baden 12 30-18 22
5 Collina d'Oro 12 15-12 21
6 Kosova 12 19-13 20
7 Thalwil 12 19-15 19
8 Wettswil-Bonstetten 12 18-17 15
9 Dietikon 12 16-18 15
10 Gossau 12 16-24 14
11 Freienbach 12 14-18 13
12 Eschen / Mauren 12 19-26 12
13 Locarno 12 12-15 11
14 Winterthur II 12 13-23 10
15 Mendrisio 12 12-17 9
16 Widnau 12 8-28 6

St. Gallen II prognoze i tipovi za klađenje

Tražite St. Gallen II prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za St. Gallen II koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 23 utakmica sa učešćem tima St. Gallen II, uz tačnost Best Tip-a od 91.3%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni 1. Liga Classic - Group 3 učinak tima St. Gallen II je pobede: 9, nerešeno: 1, porazi: 2 (utakmica: 12). Dati golovi: 25 (2.1 po utakmici), primljeni: 18, a utakmica bez primljenog gola: 3.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za St. Gallen II ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

St. Gallen II je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.