Benfica U19 Tips, Statistik och Form
AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.
2
Förutsagda Matcher
–
Förutsägbarhetsgrad
LWD
Senaste Form
2.87
Mål / Match
Benfica U19 gjorde mål i alla de senaste 10 matcherna
Benfica U19 är obesegrat hemma i de senaste 13 matcherna
Benfica U19 gjorde mål i de senaste 27 matcherna
Inga kommande matcher
Benfica U19 har ingen inbokad match just nu. Utforska deras senaste resultat och säsongsstatistik nedan.
Senaste matcher
Benfica U19 vs Club Brugge U19, UEFA Youth League, avspark 13:00. Odds: 1.87 hemma, 3.90 oavgjort, 3.65 borta. Bästa tipset: bortalaget gör mål, odds 1.30, säkerhet 8.7/10. Slutresultat 1–3, tipset gick in.
Benfica U191
Club Brugge U193Internazionale U19 vs Benfica U19, UEFA Youth League, avspark 15:00. Odds: 4.15 hemma, 4.30 oavgjort, 1.73 borta. Bästa tipset: hemmalaget gör mål, odds 1.33, säkerhet 8.7/10. Slutresultat 2–3, tipset gick in.
Internazionale U19Inter U192
Benfica U193Bayern Munchen U19 vs Benfica U19, UEFA Youth League, avspark 15:00. Odds: 3.25 hemma, 3.90 oavgjort, 1.91 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.30, säkerhet 3.3/10. Slutresultat 3–3, tipset gick in.
Bayern Munchen U19Bayern U193
Benfica U193
Slut
▴1.87
▾3.90
▾3.65
2
O2.5
Ja
AS
8.7
✓ AS
Slut
▾4.15
▴4.30
▾1.73
2
O2.5
Ja
HS
8.7
✓ HS
Slut
3.25
3.90
1.91
2
O2.5
Ja
X2
3.3
✓ X2
Säsongsstatistik
UEFA Youth League
9Matcher
Vinstprocent 89%
Prestationsöversikt
| Statistik | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Matcher | 5 | 4 | 9 |
| Vinster | 5 | 3 | 8 |
| Oavgjorda | 0 | 0 | 0 |
| Förluster | 0 | 1 | 1 |
| Gjorda mål | 24 | 14 | 38 |
| Insläppta mål | 5 | 8 | 13 |
| Snitt gjorda mål | 4.8 | 3.5 | 4.2 |
| Snitt insläppta mål | 1.0 | 2.0 | 1.4 |
| Nollor | 2 | 1 | 3 |
| Matcher utan mål | 0 | 0 | 0 |
Rekord och sviter
Största seger
Hemma7-1
Borta1-5
Största förlust
Hemma-
Borta5-2
Flest gjorda mål
Hemma7
Borta5
Flest insläppta mål
Hemma2
Borta5
Sviter
Vinster1
Förluster1
Straffar
1/ 1
100.00% Satta
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gjorda
Insläppta
Taktik och disciplin
Kortens minuter
0-152
16-306
31-453
46-601
61-753
76-902
19Gula
0Röda
Gjorda mål
Över 0.5100%
9 Matcher
Över 1.5100%
9 Matcher
Över 2.589%
8 Matcher
Över 3.556%
5 Matcher
Över 4.544%
4 Matcher
Spelare
Inga spelardata tillgängliga
Tabell
Playoffs
I den aktuella UEFA Youth League-säsongen har Benfica U19 noterat 8 vinster, 0 oavgjorda och 1 förluster på 9 matcher, gjort 38 mål (4.2 per match) och släppt in 13, med 3 hållna nollor.
NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Benfica U19-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.
Benfica U19 är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.