Hoppa till innehållet
FCI Levadia II
Drivs av NT Apex AI

FCI Levadia II Tips, Statistik och Form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

51
Förutsagda Matcher
62.7%
Förutsägbarhetsgrad
WLLWDW
Senaste Form
2.13
Mål / Match
FCI Levadia II hade över 2.5 mål i 83% av de senaste 12 matcherna
FCI Levadia II hade över 1.5 mål i de senaste 14 matcherna
Inga kommande matcher

FCI Levadia II har ingen inbokad match just nu. Utforska deras senaste resultat och säsongsstatistik nedan.

Senaste matcher

FCI II Genomsnittlig Statistik

Senaste 10 Matcherna
SkottPå Mål / Match
4.9
Bollinnehav
56%
HörnorSnitt per match
4.7
Vinstprocent
60%

Säsongsstatistik

Esiliiga A Estland · Säsong 2026
24Matcher Vinstprocent 42%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher131124
Vinster6410
Oavgjorda101
Förluster6713
Gjorda mål252045
Insläppta mål222547
Snitt gjorda mål1.91.81.9
Snitt insläppta mål1.72.32.0
Nollor325
Matcher utan mål123
Rekord och sviter
Största seger
Hemma4-0
Borta0-4
Största förlust
Hemma1-3
Borta5-0
Flest gjorda mål
Hemma4
Borta4
Flest insläppta mål
Hemma3
Borta5
Sviter
Vinster4
Förluster5
Straffar
2/ 2
100.00% Satta
När målen görs (gjorda vs insläppta)
7–4
0-15
5–10
16-30
5–5
31-45
12–4
46-60
6–8
61-75
7–13
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Kortens minuter
0Gula
1Röda
Gjorda mål
Över 0.588%
21 Matcher
Över 1.567%
16 Matcher
Över 2.521%
5 Matcher
Över 3.513%
3 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher

Spelare

Spelare Ålder Pos Betyg
M. Žukov M. Žukov 22 GK 7.04
Kauã Kauã 21 DEF 6.16
E. Dolgov E. Dolgov 17 FWD -
M. Bah M. Bah 20 FWD -
N. Muravljov N. Muravljov 18 FWD -
G. Lehtmets G. Lehtmets 21 FWD -
A. Zakarlyuka A. Zakarlyuka 30 MID -
A. Sakarias A. Sakarias 21 MID -
M. Skvortsov M. Skvortsov 18 MID -
M. Jumankin M. Jumankin 19 MID -
M. Laskov M. Laskov 19 MID -
V. Iboro V. Iboro 20 DEF -
H. Liiv H. Liiv 18 DEF -
T. Tammik T. Tammik 23 DEF -
R. Aan R. Aan 20 DEF -
H. Järvelaid H. Järvelaid 27 DEF -
D. Abramenko D. Abramenko 17 GK -
O. Ani O. Ani 27 GK -
H. Käblik H. Käblik 20 FWD -
B. Mirošnitšenko B. Mirošnitšenko 18 FWD -
N. Kondratski N. Kondratski 21 FWD -
F. Rodionov F. Rodionov 18 FWD -
A. Fesenko A. Fesenko 17 MID -
M. Gussev M. Gussev 31 MID -
A. Kompus A. Kompus 17 MID -
N. Grankin N. Grankin 25 MID -
A. Dunitš A. Dunitš 20 MID -
M. Ouertani M. Ouertani 17 MID -
D. Matrossov D. Matrossov 17 MID -
S. Kenchoshvili S. Kenchoshvili 19 MID -
A. Sibul A. Sibul 19 MID -
J. Pihkva J. Pihkva 19 DEF -
J. Hamburg J. Hamburg 16 DEF -
T. Zahovaiko T. Zahovaiko 17 DEF -
T. Sibul T. Sibul 17 GK -

Tabell

Estland - Esiliiga A
# Lag M M P
1 Tartu Welco 25 74-35 54
2 Viimsi 24 43-24 41
3 Flora II 24 57-42 40
4 Elva 24 42-37 37
5 Tallinna Kalev 24 47-42 35
6 FCI Levadia II 25 47-48 34
7 Maardu 24 36-51 32
8 Nõmme United II 24 42-52 27
9 FC Tallinn 25 31-54 25
10 Nõmme Kalju II 25 33-67 19

Vanliga frågor

Hur träffsäkra är tipsen för FCI Levadia II?
Vår NT Apex AI har uppnått en träffsäkerhet på 62.7% för bästa tipset i 51 analyserade matcher med FCI Levadia II. Varje avslutad förutsägelse ligger kvar offentligt så att du kan verifiera resultatet.
Var hittar jag förutsägelsen för nästa match med FCI Levadia II?
Nästa match med FCI Levadia II och dess AI-förutsägelse — bästa tips, säkerhet och odds — visas högst upp under fliken Tips på den här sidan och uppdateras dagligen.
Vilka marknader täcker ni för FCI Levadia II?
För varje match med FCI Levadia II förutsäger vi slutresultatet (1X2), Under/Över mål, Båda lagen gör mål, exakt resultat, samt förväntade mål (xG), hörnor och bollinnehav.

FCI Levadia II – Tips & Prognoser

Letar du efter tips på FCI Levadia II? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för FCI Levadia II, framtagna av vår algoritm NT Apex. Hittills har vi analyserat 51 matcher med FCI Levadia II och nått en träffsäkerhet på 62.7% för bästa tipset. Tipsen täcker Slutresultat, Över/Under, Båda lagen gör mål, Rätt resultat, xG, Hörnor & Bollinnehav.

I den aktuella Esiliiga A-säsongen har FCI Levadia II noterat 10 vinster, 1 oavgjorda och 13 förluster på 24 matcher, gjort 45 mål (1.9 per match) och släppt in 47, med 5 hållna nollor.

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade FCI Levadia II-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

FCI Levadia II är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 160 ligor.