İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Hades

Hades Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

19
Tahmin edilen maçlar
63.2%
Öngörülebilirlik oranı
LDLWDW
Son form
2
Gol / Maç
Hades takımının son 12 maçında 2.5 Üst oranı %92
Hades son 9 maçta gol attı
Hades takımının son 11 maçı 1.5 Üst bitti
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Racing Mechelen - Hades, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.90, beraberlik 3.85, deplasman 2.92. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.39, güven 8.0/10. Maç sonucu 4–1, tahmin tuttu.
MS
KRC Mechelen4
Hades1
1.90
3.85
2.92
2
2.92
O2.5
1.39
Var
1.41
O2.5
1.39
8.0
✓ O2.5
1.398.0
Nijlen - Hades, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 4.35, beraberlik 4.70, deplasman 1.44. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.44, güven 8.0/10. Maç sonucu 3–3, tahmin tuttu.
MS
Nijlen3
Hades3
4.35
4.70
1.44
1X
2.27
O2.5
1.31
Var
1.44
KG Var
1.44
8.0
✓ KG Var
1.448.0
Hades - Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 18:30. Oranlar: ev sahibi 1.52, beraberlik 4.40, deplasman 4.15. Best Tip: en az 4 gol olur, oran 1.62, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tutmadı.
MS
Hades1
St. Truiden 22
1.52
4.40
4.15
1
1.52
O3.5
1.62
Var
1.32
O3.5
1.62
8.0
O3.5
1.628.0
Hades - Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 18:30. Oranlar: ev sahibi 1.55, beraberlik 4.10, deplasman 4.20. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.31, güven 8.0/10. Maç sonucu 4–0, tahmin tuttu.
MS
Hades4
Bocholter0
1.55
4.10
4.20
X2
2.10
O2.5
1.31
Var
1.39
O2.5
1.31
8.0
✓ O2.5
1.318.0
Tongeren - Hades, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 3.15, beraberlik 3.75, deplasman 1.87. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.25, güven 6.1/10. Maç sonucu 3–3, tahmin tuttu.
MS
Tongeren3
Hades3
3.15
3.75
1.87
2
1.87
O2.5
1.68
Var
1.65
X2
1.25
6.1
✓ X2
1.256.1
Hades - Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 18:30. Oranlar: ev sahibi 1.44, beraberlik 4.25, deplasman 5.00. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.44, güven 4.8/10. Maç sonucu 4–1, tahmin tuttu.
MS
Hades4
Rotselaar1
1.44
4.25
5.00
1
1.44
O2.5
1.47
Var
1.60
1
1.44
4.8
✓ 1
1.444.8
Wellen - Hades, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.47, beraberlik 4.00, deplasman 5.00. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.39, güven 2.6/10. Maç sonucu 2–3, tahmin tutmadı.
MS
Wellen2
Hades3
1.47
4.00
5.00
1
1.47
U3.5
1.39
Var
1.78
U3.5
1.39
2.6
U3.5
1.392.6
Hades - Royal II, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 18:30. Oranlar: ev sahibi 2.62, beraberlik 3.35, deplasman 2.27. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.36, güven 6.0/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tutmadı.
MS
Hades3
Antwerp B0
2.62
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.37
Var
1.59
X2
1.36
6.0
X2
1.366.0
Berg en Dal - Hades, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 13:30. Oranlar: ev sahibi 4.30, beraberlik 4.30, deplasman 1.51. Best Tip: deplasman kazanır, oran 1.51, güven 3.4/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Berg en Dal1
Hades2
4.30
4.30
1.51
2
1.51
O2.5
1.61
Yok
1.90
2
1.51
3.4
✓ 2
1.513.4
Berchem Sport - Hades, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 2.57, beraberlik 3.75, deplasman 2.15. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.53, güven 6.4/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Berchem S1
Hades1
2.57
3.75
2.15
1
2.57
O2.5
1.72
Var
1.66
1X
1.53
6.4
✓ 1X
1.536.4

Sezon istatistikleri

Second Amateur Division - VFV B Belçika · Sezon 2026
11Maçlar Galibiyet oranı 36%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar5611
Galibiyetler314
Beraberlikler022
Mağlubiyetler235
Atılan goller141125
Yenilen goller61824
Maç başına atılan gol2.81.82.3
Maç başına yenilen gol1.23.02.2
Gol yenmeyen maçlar202
Gol atılamayan maçlar011
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi4-0
Deplasman2-3
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi2-3
Deplasman4-1
En fazla atılan gol
Ev sahibi4
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi3
Deplasman4
Seriler
Galibiyet3
Mağlubiyet2
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.591%
10 Maçlar
Üst 1.564%
7 Maçlar
Üst 2.555%
6 Maçlar
Üst 3.518%
2 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Belçika - Second Amateur Division - VFV B
# Takım O G P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Hades tahminleri ve analizleri

Hades tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Hades maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Hades takımının yer aldığı 19 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 63.2%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Second Amateur Division - VFV B sezonunda Hades, 11 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 5 mağlubiyet elde etmiş; 25 gol atmış (maç başına 2.3) ve 24 gol yemiş, 2 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Hades tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Hades, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.