İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Rotselaar

Rotselaar Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€75.00Th. Ø 21.0 Second Amateur Division - VFV B
22
Tahmin edilen maçlar
72.7%
Öngörülebilirlik oranı
LWLLWD
Son form
1.93
Gol / Maç
Rotselaar son 11 maçta en az 1 gol yedi
Rotselaar takımının son 9 maçı 1.5 Üst bitti
Rotselaar takımının son 7 maçı 2.5 Üst bitti
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Wilrijk - Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.72, beraberlik 4.25, deplasman 3.15. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.53, güven 5.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Wilrijk3
Rotselaar1
1.72
4.25
3.15
1
1.72
O2.5
1.53
Var
1.58
O2.5
1.53
5.0
✓ O2.5
1.535.0
Tongeren - Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 18:30. Oranlar: ev sahibi 2.80, beraberlik 4.15, deplasman 1.88. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.26, güven 8.0/10. Maç sonucu 3–4, tahmin tuttu.
MS
Tongeren3
Rotselaar4
2.80
4.15
1.88
2
1.88
O2.5
1.26
Var
1.30
O2.5
1.26
8.0
✓ O2.5
1.268.0
Rotselaar - Tempo Overijse, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 6.40, beraberlik 5.90, deplasman 1.22. Best Tip: deplasman en az 2 farkla kazanır, oran 1.72, güven 6.6/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tutmadı.
MS
Rotselaar1
Overijse2
6.40
5.90
1.22
2
1.22
O2.5
1.23
Var
1.52
H2
1.72
6.6
H2
1.726.6
Royal Antwerp II - Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 17:30. Oranlar: ev sahibi 1.63, beraberlik 4.10, deplasman 3.80. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.36, güven 7.5/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tuttu.
MS
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Var
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Rotselaar - Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 2.60, beraberlik 3.75, deplasman 2.15. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.42, güven 8.0/10. Maç sonucu 5–3, tahmin tuttu.
MS
Rotselaar5
Eendr. Termien3
2.60
3.75
2.15
1
2.60
O2.5
1.44
Var
1.42
KG Var
1.42
8.0
✓ KG Var
1.428.0
Racing Mechelen - Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.70, beraberlik 4.00, deplasman 3.55. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.47, güven 6.4/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
KRC Mechelen2
Rotselaar2
1.70
4.00
3.55
1
1.70
O2.5
1.47
Var
1.50
O2.5
1.47
6.4
✓ O2.5
1.476.4
Rotselaar - Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:30. Oranlar: ev sahibi 2.37, beraberlik 3.85, deplasman 2.27. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.47, güven 4.1/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Rotselaar3
Boom1
2.37
3.85
2.27
1
2.37
O2.5
1.44
Var
1.43
1X
1.47
4.1
✓ 1X
1.474.1
Hades - Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 18:30. Oranlar: ev sahibi 1.44, beraberlik 4.25, deplasman 5.00. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.44, güven 4.8/10. Maç sonucu 4–1, tahmin tuttu.
MS
Hades4
Rotselaar1
1.44
4.25
5.00
1
1.44
O2.5
1.47
Var
1.60
1
1.44
4.8
✓ 1
1.444.8
Rotselaar - Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 2.32, beraberlik 3.45, deplasman 2.50. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.37, güven 8.0/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
Rotselaar0
Nijlen2
2.32
3.45
2.50
1
2.32
O2.5
1.37
Var
1.34
O2.5
1.37
8.0
O2.5
1.378.0
Rotselaar - Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 1.50, beraberlik 4.00, deplasman 4.75. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.73, güven 3.8/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Rotselaar1
Berchem S1
1.50
4.00
4.75
1
1.50
O2.5
1.62
Var
1.73
KG Var
1.73
3.8
✓ KG Var
1.733.8

Sezon istatistikleri

Second Amateur Division - VFV B Belçika · Sezon 2026
11Maçlar Galibiyet oranı 36%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar5611
Galibiyetler314
Beraberlikler011
Mağlubiyetler246
Atılan goller13821
Yenilen goller101626
Maç başına atılan gol2.61.31.9
Maç başına yenilen gol2.02.72.4
Gol yenmeyen maçlar000
Gol atılamayan maçlar123
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi5-3
Deplasman3-4
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-2
Deplasman4-1
En fazla atılan gol
Ev sahibi5
Deplasman4
En fazla yenilen gol
Ev sahibi3
Deplasman4
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet2
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.573%
8 Maçlar
Üst 1.545%
5 Maçlar
Üst 2.536%
4 Maçlar
Üst 3.527%
3 Maçlar
Üst 4.59%
1 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Belçika - Second Amateur Division - VFV B
# Takım O G P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Rotselaar tahminleri ve analizleri

Rotselaar tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Rotselaar maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Rotselaar takımının yer aldığı 22 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 72.7%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Second Amateur Division - VFV B sezonunda Rotselaar, 11 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 6 mağlubiyet elde etmiş; 21 gol atmış (maç başına 1.9) ve 26 gol yemiş, 0 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Rotselaar şu anda tahmini €75.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Rotselaar tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Rotselaar, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.