Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Hades

Hades Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

19
Ennustatud mängud
63.2%
Ennustatavuse määr
LDLWDW
Hiljutine vorm
2
Väravad / mäng
Hades: 92% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Hades lõi viimases 9 mängus värava
Hades: viimases 11 mängus löödi üle 1.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Racing Mechelen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 3.85 viik, 2.92 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.39, usaldus 8.0/10. Lõppseis 4–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
KRC Mechelen4
Hades1
1.90
3.85
2.92
2
2.92
O2.5
1.39
Jah
1.41
O2.5
1.39
8.0
✓ O2.5
1.398.0
Nijlen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 4.35 koduvõit, 4.70 viik, 1.44 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.44, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nijlen3
Hades3
4.35
4.70
1.44
1X
2.27
O2.5
1.31
Jah
1.44
BTTS
1.44
8.0
✓ BTTS
1.448.0
Hades vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 1.52 koduvõit, 4.40 viik, 4.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 4 väravat, koefitsient 1.62, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Hades1
St. Truiden 22
1.52
4.40
4.15
1
1.52
O3.5
1.62
Jah
1.32
O3.5
1.62
8.0
O3.5
1.628.0
Hades vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 1.55 koduvõit, 4.10 viik, 4.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.31, usaldus 8.0/10. Lõppseis 4–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Hades4
Bocholter0
1.55
4.10
4.20
X2
2.10
O2.5
1.31
Jah
1.39
O2.5
1.31
8.0
✓ O2.5
1.318.0
Tongeren vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.15 koduvõit, 3.75 viik, 1.87 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 6.1/10. Lõppseis 3–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Tongeren3
Hades3
3.15
3.75
1.87
2
1.87
O2.5
1.68
Jah
1.65
X2
1.25
6.1
✓ X2
1.256.1
Hades vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 1.44 koduvõit, 4.25 viik, 5.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.44, usaldus 4.8/10. Lõppseis 4–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Hades4
Rotselaar1
1.44
4.25
5.00
1
1.44
O2.5
1.47
Jah
1.60
1
1.44
4.8
✓ 1
1.444.8
Wellen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.47 koduvõit, 4.00 viik, 5.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.39, usaldus 2.6/10. Lõppseis 2–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Wellen2
Hades3
1.47
4.00
5.00
1
1.47
U3.5
1.39
Jah
1.78
U3.5
1.39
2.6
U3.5
1.392.6
Hades vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 2.62 koduvõit, 3.35 viik, 2.27 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.36, usaldus 6.0/10. Lõppseis 3–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Hades3
Antwerp B0
2.62
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.37
Jah
1.59
X2
1.36
6.0
X2
1.366.0
Berg en Dal vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 4.30 koduvõit, 4.30 viik, 1.51 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.51, usaldus 3.4/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Berg en Dal1
Hades2
4.30
4.30
1.51
2
1.51
O2.5
1.61
Ei
1.90
2
1.51
3.4
✓ 2
1.513.4
Berchem Sport vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.75 viik, 2.15 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.53, usaldus 6.4/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Berchem S1
Hades1
2.57
3.75
2.15
1
2.57
O2.5
1.72
Jah
1.66
1X
1.53
6.4
✓ 1X
1.536.4

Hooaja statistika

Second Amateur Division - VFV B Belgia · Hooaeg 2026
11Mängud Võidumäär 36%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud5611
Võidud314
Viigid022
Kaotused235
Löödud väravad141125
Sisse lastud väravad61824
Keskm. löödud väravad2.81.82.3
Keskm. sisse lastud väravad1.23.02.2
Nullimängud202
Mängud väravata011
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil2-3
Suurim kaotus
Kodu2-3
Võõrsil4-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Seeriad
Võit3
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.591%
10 mängu
Üle 1.564%
7 mängu
Üle 2.555%
6 mängu
Üle 3.518%
2 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Belgia - Second Amateur Division - VFV B
# Meeskond M V P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Hades ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Hades ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Hades meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 19 mängu, milles on osalenud Hades, parima vihje täpsusega 63.2%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Second Amateur Division - VFV B hooajal on Hades saavutanud 4 võitu, 2 viiki ja 5 kaotust 11 mängus, lüües 25 väravat (2.3 mängu kohta) ja lastes sisse 24, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Hades ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Hades on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.