İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Cappellen

Cappellen Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

26
Tahmin edilen maçlar
76.9%
Öngörülebilirlik oranı
DWLLLD
Son form
1.07
Gol / Maç
Cappellen son 40 maçta kırmızı kart görmedi
Sonraki maç Second Amateur Division - VFV B · 8 Kas Paz · 14:00
Diegem
VS
Cappellen
Best Tip
Oran
Güven 7.5/10
Tahmini aç

Son maçlar

Cappellen - Wellen, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 3.25, beraberlik 4.10, deplasman 1.74. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.36, güven 7.0/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tutmadı.
MS
Cappellen0
Wellen0
3.25
4.10
1.74
2
1.74
O2.5
1.36
Var
1.40
O2.5
1.36
7.0
O2.5
1.367.0
Racing Mechelen - Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.08, beraberlik 7.90, deplasman 11.00. Best Tip: ev sahibi en az 2 farkla kazanır, oran 1.58, güven 6.6/10. Maç sonucu 1–3, tahmin tutmadı.
MS
KRC Mechelen1
Cappellen3
1.08
7.90
11.00
1
1.08
O3.5
1.71
Var
2.02
H1
1.58
6.6
H1
1.586.6
Cappellen - Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 3.50, beraberlik 4.50, deplasman 1.62. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.31, güven 6.8/10. Maç sonucu 0–6, tahmin tuttu.
MS
Cappellen0
Bocholter6
3.50
4.50
1.62
2
1.62
O2.5
1.31
Var
1.39
O2.5
1.31
6.8
✓ O2.5
1.316.8
Sint-Truiden II - Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 2.05, beraberlik 3.70, deplasman 2.77. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.32, güven 8.0/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tuttu.
MS
St. Truiden 23
Cappellen0
2.05
3.70
2.77
1
2.05
O2.5
1.34
Var
1.33
1X
1.32
8.0
✓ 1X
1.328.0
Royal Antwerp II - Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 17:30. Oranlar: ev sahibi 1.50, beraberlik 4.30, deplasman 4.45. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.50, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Yok
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Cappellen - Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 3.35, beraberlik 3.90, deplasman 1.76. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.59, güven 6.8/10. Maç sonucu 3–3, tahmin tuttu.
MS
Cappellen3
Eendr. Termien3
3.35
3.90
1.76
2
1.76
O2.5
1.59
Var
1.60
O2.5
1.59
6.8
✓ O2.5
1.596.8
Cappellen - Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 2.22, beraberlik 4.00, deplasman 2.37. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.33, güven 4.0/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Cappellen1
Boom2
2.22
4.00
2.37
1
2.22
O2.5
1.33
Var
1.34
O2.5
1.33
4.0
✓ O2.5
1.334.0
Cappellen - Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.61, beraberlik 4.15, deplasman 3.85. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.61, güven 5.7/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Cappellen2
Berg en Dal0
1.61
4.15
3.85
1
1.61
O2.5
1.57
Var
1.63
1
1.61
5.7
✓ 1
1.615.7

Sezon istatistikleri

Second Amateur Division - VFV B Belçika · Sezon 2026
9Maçlar Galibiyet oranı 11%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar459
Galibiyetler011
Beraberlikler213
Mağlubiyetler235
Atılan goller7310
Yenilen goller14923
Maç başına atılan gol1.80.61.1
Maç başına yenilen gol3.51.82.6
Gol yenmeyen maçlar011
Gol atılamayan maçlar145
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi-
Deplasman1-3
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-6
Deplasman4-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi3
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi6
Deplasman4
Seriler
Galibiyet0
Mağlubiyet3
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.544%
4 Maçlar
Üst 1.533%
3 Maçlar
Üst 2.533%
3 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Belçika - Second Amateur Division - VFV B
# Takım O G P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Cappellen tahminleri ve analizleri

Cappellen tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Cappellen maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Cappellen takımının yer aldığı 26 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 76.9%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Second Amateur Division - VFV B sezonunda Cappellen, 9 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet elde etmiş; 10 gol atmış (maç başına 1.1) ve 23 gol yemiş, 1 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Cappellen tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Cappellen, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.