İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Royal Antwerp II

Antwerp B Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€850.00Th. Ø 19.8 Second Amateur Division - VFV B
22
Tahmin edilen maçlar
36.4%
Öngörülebilirlik oranı
WWWLWL
Son form
2
Gol / Maç
Royal Antwerp II son 40 maçta kırmızı kart görmedi
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Eendracht Termien - Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 18:30. Oranlar: ev sahibi 2.57, beraberlik 3.80, deplasman 2.10. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.35, güven 7.7/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Eendr. Termien0
Antwerp B2
2.57
3.80
2.10
2
2.10
O2.5
1.35
Var
1.35
X2
1.35
7.7
✓ X2
1.357.7
Royal Antwerp II - De Kempen, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 17:30. Oranlar: ev sahibi 1.82, beraberlik 3.70, deplasman 3.25. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.73, güven 4.2/10. Maç sonucu 7–0, tahmin tutmadı.
MS
Antwerp B7
De Kempen0
1.82
3.70
3.25
2
3.25
O2.5
1.53
Var
1.52
X2
1.73
4.2
X2
1.734.2
Royal Antwerp II - Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 17:30. Oranlar: ev sahibi 1.63, beraberlik 4.10, deplasman 3.80. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.36, güven 7.5/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tuttu.
MS
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Var
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Wellen - Royal II, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 2.80, beraberlik 3.85, deplasman 2.00. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.46, güven 6.2/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Wellen1
Antwerp B0
2.80
3.85
2.00
2
2.00
O2.5
1.47
Var
1.46
KG Var
1.46
6.2
KG Var
1.466.2
Royal Antwerp II - Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 17:30. Oranlar: ev sahibi 1.50, beraberlik 4.30, deplasman 4.45. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.50, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Yok
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Bocholt - Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 2.90, beraberlik 3.55, deplasman 2.02. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.29, güven 7.3/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tutmadı.
MS
Bocholter2
Antwerp B1
2.90
3.55
2.02
2
2.02
O2.5
1.68
Var
1.62
X2
1.29
7.3
X2
1.297.3
Racing Mechelen - Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.69, beraberlik 3.60, deplasman 4.00. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.37, güven 3.1/10. Maç sonucu 1–4, tahmin tutmadı.
MS
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
Var
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Hades - Royal II, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 18:30. Oranlar: ev sahibi 2.62, beraberlik 3.35, deplasman 2.27. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.36, güven 6.0/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tutmadı.
MS
Hades3
Antwerp B0
2.62
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.37
Var
1.59
X2
1.36
6.0
X2
1.366.0
Berchem Sport - Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 6.20, beraberlik 4.50, deplasman 1.50. Best Tip: deplasman kazanır, oran 1.50, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
Var
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0

Sezon istatistikleri

Second Amateur Division - VFV B Belçika · Sezon 2026
10Maçlar Galibiyet oranı 60%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar5510
Galibiyetler426
Beraberlikler000
Mağlubiyetler134
Atılan goller14721
Yenilen goller2810
Maç başına atılan gol2.81.42.1
Maç başına yenilen gol0.41.61.0
Gol yenmeyen maçlar404
Gol atılamayan maçlar022
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi7-0
Deplasman1-4
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi1-2
Deplasman3-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi7
Deplasman4
En fazla yenilen gol
Ev sahibi2
Deplasman3
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet2
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.580%
8 Maçlar
Üst 1.550%
5 Maçlar
Üst 2.530%
3 Maçlar
Üst 3.520%
2 Maçlar
Üst 4.510%
1 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Belçika - Second Amateur Division - VFV B
# Takım O G P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Royal Antwerp II tahminleri ve analizleri

Royal Antwerp II tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Royal Antwerp II maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Royal Antwerp II takımının yer aldığı 22 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 36.4%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Second Amateur Division - VFV B sezonunda Royal Antwerp II, 10 maçta 6 galibiyet, 0 beraberlik ve 4 mağlubiyet elde etmiş; 21 gol atmış (maç başına 2.1) ve 10 gol yemiş, 4 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Royal Antwerp II şu anda tahmini €850.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Royal Antwerp II tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Royal Antwerp II, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.