İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Rača

Rača Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

22
Tahmin edilen maçlar
68.2%
Öngörülebilirlik oranı
LLLLLD
Son form
1.27
Gol / Maç
Rača son 4 maçı kaybetti
Rača son 4 maçta 2+ gol yedi
Rača son 35 maçta kırmızı kart görmedi
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Spartak Myjava - Raca, 3. liga - West, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 1.27, beraberlik 6.50, deplasman 10.00. Best Tip: ev sahibi en az 2 farkla kazanır, oran 1.77, güven 8.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Myjava3
Raca1
▴1.27
▾6.50
▾10.00
1
▴1.27
O2.5
▴1.35
Yok
▴1.97
H1
1.77
8.0
✓ H1
1.778.0
Raca - Puchov, 3. liga - West, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 3.65, beraberlik 3.55, deplasman 2.05. Best Tip: deplasman kazanır, oran 2.05, güven 5.9/10. Maç sonucu 1–8, tahmin tuttu.
MS
Raca1
Puchov8
▾3.65
▾3.55
▴2.05
2
▴2.05
O2.5
▾1.55
Yok
▴2.40
2
▴2.05
5.9
✓ 2
▴2.055.9
Dunajska Luzna - Raca, 3. liga - West, başlama saati 12:30. Oranlar: ev sahibi 1.53, beraberlik 4.00, deplasman 5.30. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.48, güven 3.4/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
D. Luzna2
Raca1
▾1.53
▴4.00
▴5.30
X2
▴2.23
U3.5
▾1.48
Yok
2.07
U3.5
▾1.48
3.4
✓ U3.5
▾1.483.4
Raca - Komarno II, 3. liga - West, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 1.48, beraberlik 5.00, deplasman 6.75. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.48, güven 8.0/10. Maç sonucu 0–3, tahmin tutmadı.
MS
Raca0
Komarno B3
▴1.48
▾5.00
▾6.75
1
▴1.48
O2.5
▴1.36
Var
1.58
1
▴1.48
8.0
1
▴1.488.0
Nitra - Raca, 3. liga - West, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 1.19, beraberlik 9.00, deplasman 18.50. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.19, güven 5.0/10. Maç sonucu 6–0, tahmin tuttu.
MS
Nitra6
Raca0
▾1.19
▴9.00
▴18.50
1
▾1.19
O2.5
▾1.29
Var
▴2.17
1
▾1.19
5.0
✓ 1
▾1.195.0
Slovan Duslo Sala - Raca, 3. liga - West, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 2.48, beraberlik 3.45, deplasman 2.65. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.52, güven 3.1/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Sala0
Raca0
▾2.48
3.45
▴2.65
2
▴2.65
O2.5
1.55
Var
1.48
X2
▴1.52
3.1
✓ X2
▴1.523.1
Raca - DAC II, 3. liga - West, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 2.12, beraberlik 3.65, deplasman 2.95. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.37, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
Raca2
DAC II2
▴2.12
3.65
▾2.95
1
▴2.12
O2.5
1.62
Var
1.54
1X
▴1.37
8.0
✓ 1X
▴1.378.0
Banik Prievidza - Raca, 3. liga - West, başlama saati 14:30. Oranlar: ev sahibi 1.95, beraberlik 3.55, deplasman 3.20. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.46, güven 8.0/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Banik Prievidza0
Raca1
▴1.95
▾3.55
▾3.20
1
▾1.78
O2.5
1.46
Var
▴1.47
O2.5
1.46
8.0
O2.5
1.468.0
Raca - Petrzalka II, 3. liga - West, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 1.45, beraberlik 4.30, deplasman 5.30. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.53, güven 6.2/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tutmadı.
MS
Raca0
Petrzalka B0
1.45
4.30
5.30
2
5.30
O2.5
1.40
Var
1.53
KG Var
1.53
6.2
KG Var
1.536.2

Sezon istatistikleri

3. liga - West Slovakya · Sezon 2026
13Maçlar Galibiyet oranı 15%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar5813
Galibiyetler022
Beraberlikler134
Mağlubiyetler437
Atılan goller6915
Yenilen goller181634
Maç başına atılan gol1.21.11.2
Maç başına yenilen gol3.62.02.6
Gol yenmeyen maçlar033
Gol atılamayan maçlar123
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi-
Deplasman0-1
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi1-8
Deplasman6-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi2
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi8
Deplasman6
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet3
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.577%
10 Maçlar
Üst 1.531%
4 Maçlar
Üst 2.58%
1 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Slovakya - 3. liga - West
# Takım O G P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Rača tahminleri ve analizleri

Rača tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Rača maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Rača takımının yer aldığı 22 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 68.2%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut 3. liga - West sezonunda Rača, 13 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik ve 7 mağlubiyet elde etmiş; 15 gol atmış (maç başına 1.2) ve 34 gol yemiş, 3 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Rača tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Rača, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.