Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Rača

Rača Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

22
Elemzett mérkőzések
68.2%
Kiszámíthatóság
LLLLLD
Legutóbbi forma
1.27
Gólok / mérkőzés
Rača elveszítette az utóbbi 4 mérkőzést
Rača 2+ gólt kapott az utóbbi 4 mérkőzésen
Rača nem kapott piros lapot az utóbbi 35 mérkőzésen
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Spartak Myjava vs Raca, 3. liga - West, kezdés 17:00. Odds: hazai 1.27, döntetlen 6.50, vendég 10.00. Best Tip: hazai csapat legalább 2 góllal nyer, odds 1.77, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Myjava3
Raca1
▴1.27
▾6.50
▾10.00
1
▴1.27
O2.5
▴1.35
Nem
▴1.97
H1
1.77
8.0
✓ H1
1.778.0
Raca vs Puchov, 3. liga - West, kezdés 09:30. Odds: hazai 3.65, döntetlen 3.55, vendég 2.05. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 2.05, megbízhatóság 5.9/10. Végeredmény 1–8, a tipp bejött.
Vége
Raca1
Puchov8
▾3.65
▾3.55
▴2.05
2
▴2.05
O2.5
▾1.55
Nem
▴2.40
2
▴2.05
5.9
✓ 2
▴2.055.9
Dunajska Luzna vs Raca, 3. liga - West, kezdés 12:30. Odds: hazai 1.53, döntetlen 4.00, vendég 5.30. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.48, megbízhatóság 3.4/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
D. Luzna2
Raca1
▾1.53
▴4.00
▴5.30
X2
▴2.23
U3.5
▾1.48
Nem
2.07
U3.5
▾1.48
3.4
✓ U3.5
▾1.483.4
Raca vs Komarno II, 3. liga - West, kezdés 09:30. Odds: hazai 1.48, döntetlen 5.00, vendég 6.75. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.48, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–3, a tipp nem jött be.
Vége
Raca0
Komarno B3
▴1.48
▾5.00
▾6.75
1
▴1.48
O2.5
▴1.36
Igen
1.58
1
▴1.48
8.0
1
▴1.488.0
Nitra vs Raca, 3. liga - West, kezdés 16:00. Odds: hazai 1.19, döntetlen 9.00, vendég 18.50. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.19, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 6–0, a tipp bejött.
Vége
Nitra6
Raca0
▾1.19
▴9.00
▴18.50
1
▾1.19
O2.5
▾1.29
Igen
▴2.17
1
▾1.19
5.0
✓ 1
▾1.195.0
Slovan Duslo Sala vs Raca, 3. liga - West, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.48, döntetlen 3.45, vendég 2.65. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.52, megbízhatóság 3.1/10. Végeredmény 0–0, a tipp bejött.
Vége
Sala0
Raca0
▾2.48
3.45
▴2.65
2
▴2.65
O2.5
1.55
Igen
1.48
X2
▴1.52
3.1
✓ X2
▴1.523.1
Raca vs DAC II, 3. liga - West, kezdés 09:30. Odds: hazai 2.12, döntetlen 3.65, vendég 2.95. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.37, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Raca2
DAC II2
▴2.12
3.65
▾2.95
1
▴2.12
O2.5
1.62
Igen
1.54
1X
▴1.37
8.0
✓ 1X
▴1.378.0
Banik Prievidza vs Raca, 3. liga - West, kezdés 14:30. Odds: hazai 1.95, döntetlen 3.55, vendég 3.20. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.46, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Banik Prievidza0
Raca1
▴1.95
▾3.55
▾3.20
1
▾1.78
O2.5
1.46
Igen
▴1.47
O2.5
1.46
8.0
O2.5
1.468.0
Raca vs Petrzalka II, 3. liga - West, kezdés 09:30. Odds: hazai 1.45, döntetlen 4.30, vendég 5.30. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.53, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 0–0, a tipp nem jött be.
Vége
Raca0
Petrzalka B0
1.45
4.30
5.30
2
5.30
O2.5
1.40
Igen
1.53
BTTS
1.53
6.2
BTTS
1.536.2

Szezonstatisztikák

3. liga - West Szlovákia · Szezon 2026
13Mérkőzések Győzelmi arány 15%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések5813
Győzelmek022
Döntetlenek134
Vereségek437
Lőtt gólok6915
Kapott gólok181634
Lőtt gólok átlaga1.21.11.2
Kapott gólok átlaga3.62.02.6
Kapott gól nélküli mérkőzések033
Gól nélküli mérkőzések123
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai-
Vendég0-1
Legnagyobb vereség
Hazai1-8
Vendég6-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai2
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai8
Vendég6
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek3
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.577%
10 Mérkőzések
Több mint 1.531%
4 Mérkőzések
Több mint 2.58%
1 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Szlovákia - 3. liga - West
# Csapat M G P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Rača – tippek és fogadási előrejelzések

Rača tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Rača-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 22 Rača-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 68.2%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális 3. liga - West idényben Rača mérlege 13 mérkőzés után 2 győzelem, 4 döntetlen és 7 vereség; 15 lőtt gól (meccsenként 1.2), 34 kapott gól és 3 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Rača-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Rača csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.