Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Rača

Rača Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

22
Perlawanan diramal
68.2%
Kadar kebolehramalan
LLLLLD
Prestasi terkini
1.27
Gol / perlawanan
Rača kalah dalam 4 perlawanan terakhir
Rača dibolosi 2+ gol dalam 4 perlawanan terakhir
Rača tiada kad merah dalam 35 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Spartak Myjava vs Raca, 3. liga - West, sepak mula 17:00. Odds: 1.27 tuan rumah, 6.50 seri, 10.00 pelawat. Best Tip: tuan rumah menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol, odds 1.77, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Myjava3
Raca1
▴1.27
▾6.50
▾10.00
1
▴1.27
O2.5
▴1.35
Tidak
▴1.97
H1
1.77
8.0
✓ H1
1.778.0
Raca vs Puchov, 3. liga - West, sepak mula 09:30. Odds: 3.65 tuan rumah, 3.55 seri, 2.05 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 2.05, keyakinan 5.9/10. Keputusan akhir 1–8, ramalan tepat.
Tamat
Raca1
Puchov8
▾3.65
▾3.55
▴2.05
2
▴2.05
O2.5
▾1.55
Tidak
▴2.40
2
▴2.05
5.9
✓ 2
▴2.055.9
Dunajska Luzna vs Raca, 3. liga - West, sepak mula 12:30. Odds: 1.53 tuan rumah, 4.00 seri, 5.30 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.48, keyakinan 3.4/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
D. Luzna2
Raca1
▾1.53
▴4.00
▴5.30
X2
▴2.23
U3.5
▾1.48
Tidak
2.07
U3.5
▾1.48
3.4
✓ U3.5
▾1.483.4
Raca vs Komarno II, 3. liga - West, sepak mula 09:30. Odds: 1.48 tuan rumah, 5.00 seri, 6.75 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.48, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 0–3, ramalan meleset.
Tamat
Raca0
Komarno B3
▴1.48
▾5.00
▾6.75
1
▴1.48
O2.5
▴1.36
Ya
1.58
1
▴1.48
8.0
1
▴1.488.0
Nitra vs Raca, 3. liga - West, sepak mula 16:00. Odds: 1.19 tuan rumah, 9.00 seri, 18.50 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.19, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 6–0, ramalan tepat.
Tamat
Nitra6
Raca0
▾1.19
▴9.00
▴18.50
1
▾1.19
O2.5
▾1.29
Ya
▴2.17
1
▾1.19
5.0
✓ 1
▾1.195.0
Slovan Duslo Sala vs Raca, 3. liga - West, sepak mula 14:00. Odds: 2.48 tuan rumah, 3.45 seri, 2.65 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.52, keyakinan 3.1/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan tepat.
Tamat
Sala0
Raca0
▾2.48
3.45
▴2.65
2
▴2.65
O2.5
1.55
Ya
1.48
X2
▴1.52
3.1
✓ X2
▴1.523.1
Raca vs DAC II, 3. liga - West, sepak mula 09:30. Odds: 2.12 tuan rumah, 3.65 seri, 2.95 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.37, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
Raca2
DAC II2
▴2.12
3.65
▾2.95
1
▴2.12
O2.5
1.62
Ya
1.54
1X
▴1.37
8.0
✓ 1X
▴1.378.0
Banik Prievidza vs Raca, 3. liga - West, sepak mula 14:30. Odds: 1.95 tuan rumah, 3.55 seri, 3.20 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.46, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
Banik Prievidza0
Raca1
▴1.95
▾3.55
▾3.20
1
▾1.78
O2.5
1.46
Ya
▴1.47
O2.5
1.46
8.0
O2.5
1.468.0
Raca vs Petrzalka II, 3. liga - West, sepak mula 09:30. Odds: 1.45 tuan rumah, 4.30 seri, 5.30 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.53, keyakinan 6.2/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan meleset.
Tamat
Raca0
Petrzalka B0
1.45
4.30
5.30
2
5.30
O2.5
1.40
Ya
1.53
BTTS
1.53
6.2
BTTS
1.536.2

Statistik musim

3. liga - West Slovakia · Musim 2026
13Perlawanan Kadar kemenangan 15%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan5813
Menang022
Seri134
Kalah437
Gol dijaringkan6915
Gol dibolosi181634
Purata gol dijaringkan1.21.11.2
Purata gol dibolosi3.62.02.6
Tanpa bolos033
Gagal menjaringkan gol123
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah-
Pelawat0-1
Kekalahan terbesar
Tuan rumah1-8
Pelawat6-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah2
Pelawat3
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah8
Pelawat6
Rentetan
Menang1
Kalah3
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.577%
10 Perlawanan
Lebih 1.531%
4 Perlawanan
Lebih 2.58%
1 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Slovakia - 3. liga - West
# Pasukan P G M
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Rača

Mencari ramalan Rača? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Rača daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 22 perlawanan melibatkan Rača dengan ketepatan Best Tip sebanyak 68.2%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim 3. liga - West semasa, Rača mencatatkan 2 kemenangan, 4 seri dan 7 kekalahan dalam 13 perlawanan, menjaringkan 15 gol (1.2 setiap perlawanan) dan dibolosi 34 gol, dengan 3 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Rača yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Rača hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.