Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Brescia U19

Brescia U19 Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

22
Прогнозирани мачове
86.4%
Предвидимост
DLLWDL
Скорошна форма
1.33
Голове / мач
Brescia U19 отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Brescia U19 имаше над 2.5 гола в 83% от последните 12 мача
Brescia U19 отбеляза гол в последните 10 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Sampdoria U19 срещу Brescia U19, Campionato Primavera - 2, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 1.67, равен 3.95, гост 4.05. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.51, увереност 5.0/10. Краен резултат 5–1, печеливша прогноза.
Край
Sampdoria U195
Brescia U191
1.67
▴3.95
▴4.05
1
1.67
O2.5
1.51
Не
2.30
O2.5
1.51
5.0
✓ O2.5
1.515.0
Brescia U19 срещу Modena U19, Campionato Primavera - 2, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.32, равен 3.60, гост 2.60. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.53, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Brescia U192
Modena U191
▾2.32
3.60
▴2.60
2
▴2.60
O2.5
1.58
Да
▾1.53
BTTS
▾1.53
5.0
✓ BTTS
▾1.535.0
Venezia U19 срещу Brescia U19, Campionato Primavera - 2, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.07, равен 3.50, гост 3.05. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.51, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Venezia U191
Brescia U191
▾2.07
▴3.50
▴3.05
1
▾2.07
O2.5
▾1.56
Да
▴1.51
BTTS
▴1.51
5.0
✓ BTTS
▴1.515.0
Virtus Entella U19 срещу Brescia U19, Campionato Primavera - 2, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 1.63, равен 3.85, гост 4.50. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.70, увереност 4.9/10. Краен резултат 3–1, печеливша прогноза.
Край
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
Да
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Brescia U19 срещу Sudtirol U19, Campionato Primavera - 2, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.72, равен 3.25, гост 2.35. Best Tip: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.85, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–3, губеща прогноза.
Край
Brescia U191
Sudtirol U193
▴2.72
▾3.25
▾2.35
X
▾3.25
U2.5
▴1.85
Не
▴2.05
U2.5
▴1.85
5.0
U2.5
▴1.855.0
Udinese U19 срещу Brescia U19, Campionato Primavera - 2, начален час 10:00. Коефициенти: домакин 1.80, равен 4.30, гост 3.50. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.80, увереност 6.9/10. Краен резултат 3–0, печеливша прогноза.
Край
Udinese U193
Brescia U190
▴1.80
▴4.30
▾3.50
1
▴1.80
U3.5
▴1.51
Не
▴2.27
1
▴1.80
6.9
✓ 1
▴1.806.9
Brescia U19 срещу Como U19, Campionato Primavera - 2, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 6.60, равен 4.90, гост 1.35. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.52, увереност 3.0/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Brescia U191
Como U19 20
▴6.60
▴4.90
▾1.35
1X
▴2.82
U3.5
▴1.52
Не
▾1.85
U3.5
▴1.52
3.0
✓ U3.5
▴1.523.0
Parma U19 срещу Brescia U19, Campionato Primavera - 2, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 1.37, равен 4.60, гост 6.55. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.37, увереност 3.7/10. Краен резултат 3–0, печеливша прогноза.
Край
Parma U193
Brescia U190
1.37
4.60
6.55
1
1.37
O2.5
1.61
Да
1.83
1
1.37
3.7
✓ 1
1.373.7

Сезонна статистика

Campionato Primavera - 2 Италия · Сезон 2026
7Мачове Процент победи 29%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове347
Победи202
Равенства022
Загуби123
Вкарани голове7310
Допуснати голове6915
Средно вкарани голове2.30.81.4
Средно допуснати голове2.02.32.1
Сухи мрежи011
Без вкаран гол011
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-2
Гост-
Най-тежка загуба
Домакин1-3
Гост5-1
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост1
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост5
Серии
Победи1
Загуби2
Дузпи
1/ 1
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
1–2
0-15
1–2
16-30
1–2
31-45
1–2
46-60
1–1
61-75
4–3
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.586%
6 мача
Над 1.529%
2 мача
Над 2.514%
1 мача
Над 3.514%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Италия - Campionato Primavera - 2
# Отбор М Г Т
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Прогнози и съвети за залагания за Brescia U19

Търсите прогнози за Brescia U19? NerdyTips предлага футболни прогнози за Brescia U19, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 22 мача с участието на Brescia U19 с точност на Best Tip от 86.4%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Campionato Primavera - 2 Brescia U19 записа 2 победи, 2 равенства и 3 загуби в 7 мача, отбелязвайки 10 гола (1.4 на мач) и допускайки 15, при 1 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Brescia U19 остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Brescia U19 е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.