Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Cavalry FC

Cavalry Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€2.69m Ø 25.7 Canadian Premier League
92
Voorspelde wedstrijden
78.3%
Voorspelbaarheid
LWWDLL
Recente vorm
2.07
Goals / wedstrijd
Cavalry FC scoorde in alle laatste 10 wedstrijden
Cavalry FC is thuis ongeslagen in de laatste 18 wedstrijden
Cavalry FC scoorde in de laatste 16 wedstrijden
Volgende wedstrijd Canadian Premier League · za 7 nov · 21:00
Cavalry
VS
Supra du Quebec
Best Tip
Quotering
Vertrouwen 8.9/10
Voorspelling ontgrendelen

Recente wedstrijden

Supra du Quebec vs Cavalry FC, Canadian Premier League, aftrap 21:00. Quoteringen: 2.85 thuis, 3.50 gelijkspel, 2.37 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.72, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Supra du Quebec2
Cavalry1
▾2.85
▾3.50
▴2.37
X2
1.47
O2.5
▴1.72
Ja
▴1.60
O2.5
▴1.72
8.0
✓ O2.5
▴1.728.0
Cavalry FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, aftrap 20:00. Quoteringen: 1.65 thuis, 4.10 gelijkspel, 4.90 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.55, vertrouwen 7.3/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
Ja
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Cavalry FC vs Pacific FC, Canadian Premier League, aftrap 21:00. Quoteringen: 1.25 thuis, 6.50 gelijkspel, 11.00 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.35, vertrouwen 7.0/10. Eindstand 4–2, tip uitgekomen.
Eind
Cavalry4
Pacific FC2
▴1.25
6.50
▾11.00
X2
▾4.10
O2.5
▴1.35
Ja
▾1.72
O2.5
▾1.35
7.0
✓ O2.5
▾1.357.0
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, aftrap 21:00. Quoteringen: 4.00 thuis, 3.80 gelijkspel, 1.95 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.63, vertrouwen 6.5/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
HFX Wanderers2
Cavalry 2
▾4.00
▾3.80
▴1.95
2
▴1.95
O2.5
1.63
Ja
▾1.56
O2.5
1.63
6.5
✓ O2.5
1.636.5
York United vs Cavalry FC, Canadian Premier League, aftrap 17:00. Quoteringen: 4.35 thuis, 4.20 gelijkspel, 1.67 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.47, vertrouwen 5.8/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Inter Toronto3
Cavalry1
▾4.35
4.20
▴1.67
1
▾4.35
O2.5
▾1.47
Nee
▴2.47
O2.5
▾1.47
5.8
✓ O2.5
▾1.475.8
Atletico Ottawa vs Cavalry FC, Canadian Premier League, aftrap 00:00. Quoteringen: 4.60 thuis, 4.30 gelijkspel, 1.68 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.68, vertrouwen 2.6/10. Eindstand 3–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Atl. Ottawa3
Cavalry 2
▴4.60
▴4.30
▾1.68
2
▾1.68
O2.5
▾1.50
Ja
▾1.55
2
▾1.68
2.6
2
▾1.682.6
Cavalry FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, aftrap 02:00. Quoteringen: 1.57 thuis, 4.45 gelijkspel, 5.25 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.52, vertrouwen 2.9/10. Eindstand 6–0, tip uitgekomen.
Eind
Cavalry6
Supra du Quebec0
▴1.57
▴4.45
▾5.25
2
▾5.25
O2.5
1.52
Ja
1.62
O2.5
1.52
2.9
✓ O2.5
1.522.9
Pacific FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, aftrap 23:00. Quoteringen: 4.80 thuis, 4.20 gelijkspel, 1.62 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 2.30, vertrouwen 2.6/10. Eindstand 0–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Pacific FC0
Cavalry1
▾4.80
▾4.20
▴1.62
1
▾4.80
O2.5
▴1.57
Ja
▾1.64
1X
▾2.30
2.6
1X
▾2.302.6
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, aftrap 20:00. Quoteringen: 4.30 thuis, 3.80 gelijkspel, 1.78 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.78, vertrouwen 4.9/10. Eindstand 1–3, tip uitgekomen.
Eind
HFX Wanderers1
Cavalry3
▴4.30
3.80
▴1.78
2
▴1.78
O2.5
▴1.76
Ja
1.70
2
▴1.78
4.9
✓ 2
▴1.784.9
Cavalry vs Valour, Canadian Premier League, aftrap 23:00. Quoteringen: 1.50 thuis, 3.95 gelijkspel, 5.60 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.78, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Cavalry3
Valour0
1.50
3.95
5.60
X2
2.30
O2.5
1.78
Ja
1.85
O2.5
1.78
8.0
✓ O2.5
1.788.0
Quoteringen: 3.85 thuis, 3.40 gelijkspel, 1.88 uit. Best Tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.20, vertrouwen 2.3/10. Eindstand 0–1.
Eind
FC Edmonton0
Cavalry1
3.85
3.40
1.88
X2
1.22
O1.5
1.20
Ja
1.58
O1.5
1.20
2.3
O1.5
1.202.3

Seizoensstatistieken

Canadian Premier League Canada · Seizoen 2026
28Wedstrijden Winpercentage 64%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden141428
Overwinningen11718
Gelijkspelen336
Nederlagen044
Doelpunten voor352358
Doelpunten tegen91423
Gem. doelpunten voor2.51.62.1
Gem. doelpunten tegen0.61.00.8
Clean sheets6511
Niet gescoord033
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis6-0
Uit1-5
Zwaarste nederlaag
Thuis-
Uit3-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis6
Uit5
Meeste tegendoelpunten
Thuis2
Uit3
Reeksen
Winst5
Verlies2
Strafschoppen
6/ 6
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
7–4
0-15
8–2
16-30
5–2
31-45
11–3
46-60
12–4
61-75
16–7
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
4-2-3-114 G
4-4-24 G
65Geel
4Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.589%
25 Wedstrijden
Over 1.557%
16 Wedstrijden
Over 2.532%
9 Wedstrijden
Over 3.514%
4 Wedstrijden
Over 4.511%
3 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Cijfer
A. Didic A. Didic 31 DEF 7.29
T. Warschewski T. Warschewski 27 FWD 7.28
D. Klomp D. Klomp 27 DEF 7.14
S. Camargo S. Camargo 31 MID 7.08
A. Musse A. Musse 29 FWD 7.05
G. Ntignee G. Ntignee 23 MID 7.04
A. Pearlman A. Pearlman 20 DEF 7.02
B. Kamdem B. Kamdem 31 DEF 6.86
N. Ingham N. Ingham 32 GK 6.82
E. Kobza E. Kobza 24 MID 6.81
C. Elva C. Elva 29 FWD 6.72
H. Paton H. Paton 27 MID 6.64
Kacper Plocinski Kacper Plocinski - DEF 6.60
M. Henry M. Henry 21 MID 6.53
James McGlinchey James McGlinchey 18 MID 6.50
N. Edwards N. Edwards 23 MID 6.48
J. McGlinchey J. McGlinchey 18 - 6.44
Hassan Ayari Hassan Ayari 23 FWD 6.43
M. Baldisimo M. Baldisimo 25 MID 6.12
J. Herdman J. Herdman 21 MID 5.96
Robert Owen Antoniuk R. Owen Antoniuk 23 - 5.91
L. Laing L. Laing 22 DEF 5.89
Owen Graham-Roache O. Graham-Roache 17 FWD 5.59
N. Myroniuk N. Myroniuk 20 MID 5.39
C. Ofori C. Ofori 20 DEF 4.69
M. Piepgrass M. Piepgrass 21 MID 3.19
J. Holliday J. Holliday 20 GK 0.54

Stand

Canada - Canadian Premier League
# Team G D P
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Cavalry FC voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Cavalry FC voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Cavalry FC op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 92 wedstrijden met Cavalry FC geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 78.3%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Canadian Premier League-seizoen speelde Cavalry FC 28 wedstrijden, met 18 overwinningen, 6 gelijkspelen en 4 nederlagen. De ploeg scoorde 58 doelpunten (2.1 per wedstrijd), kreeg er 23 tegen en hield 11 keer de nul.

In de laatste 10 wedstrijden heeft Cavalry FC gemiddeld 46% balbezit, 1.89 xG en 4.7 hoekschoppen per wedstrijd, met een winpercentage van 50%.

Cavalry FC heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €2.69m.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Cavalry FC blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Cavalry FC is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.