Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Debrecen II

Debrecen II Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€250.00Th. Ø 19.0 NB III - Northeast
12
Прогнозирани мачове
50.0%
Предвидимост
WWWWWW
Скорошна форма
2.33
Голове / мач
Debrecen II отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Debrecen II имаше над 2.5 гола в 83% от последните 12 мача
Debrecen II спечели последните 6 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Mateszalka срещу Debrecen II, NB III - Northeast, начален час 12:00. Коефициенти: домакин 2.75, равен 3.70, гост 2.10. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.37, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Mateszalka1
Debrecen II2
2.75
3.70
2.10
2
2.10
O2.5
1.46
Не
2.52
X2
1.37
5.0
✓ X2
1.375.0
Debrecen II срещу Godollo, NB III - Northeast, начален час 12:00. Коефициенти: домакин 2.18, равен 3.45, гост 2.80. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.55, увереност 2.0/10. Краен резултат 2–1, губеща прогноза.
Край
Debrecen II2
Godollo1
2.18
3.45
2.80
X
3.45
U3.5
▾1.72
Не
▾2.82
X2
1.55
2.0
X2
1.552.0
Kisvarda II срещу Debrecen II, NB III - Northeast, начален час 10:00. Коефициенти: домакин 1.80, равен 3.75, гост 3.40. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.22, увереност 2.1/10. Краен резултат 0–1, губеща прогноза.
Край
Kisvarda II0
Debrecen II1
▴1.80
▾3.75
▴3.40
1X
1.22
O2.5
1.43
Да
1.46
1X
1.22
2.1
1X
1.222.1
Debrecen II срещу Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, начален час 10:00. Коефициенти: домакин 1.12, равен 7.70, гост 17.00. Best Tip: домакинът да спечели с 2+ гола разлика, коефициент 1.62, увереност 5.0/10. Краен резултат 4–0, печеливша прогноза.
Край
Debrecen II4
Nyiregyhaza II0
1.12
7.70
17.00
1
1.12
O3.5
1.74
Да
2.10
H1
1.62
5.0
✓ H1
1.625.0
Debrecen II срещу Tiszafuredi V, NB III - Northeast, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 1.78, равен 3.85, гост 3.60. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.53, увереност 5.1/10. Краен резултат 3–1, печеливша прогноза.
Край
Debrecen II3
Tiszafuredi1
1.78
3.85
3.60
1
1.78
O2.5
1.53
Да
1.55
O2.5
1.53
5.1
✓ O2.5
1.535.1
Debrecen II срещу Tiszaujvaros, NB III - Northeast, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 1.60, равен 4.00, гост 4.20. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.43, увереност 5.1/10. Краен резултат 3–1, печеливша прогноза.
Край
Debrecen II3
Tiszaujvaros1
1.60
4.00
4.20
1
1.60
O2.5
1.43
Да
1.51
O2.5
1.43
5.1
✓ O2.5
1.435.1
Debrecen II срещу Eger, NB III - Northeast, начален час 16:30. Коефициенти: домакин 2.27, равен 3.55, гост 2.70. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.55, увереност 4.3/10. Краен резултат 5–2, губеща прогноза.
Край
Debrecen II5
Eger2
▴2.27
▾3.55
▾2.70
2
▾2.70
O2.5
1.51
Да
1.47
X2
▾1.55
4.3
X2
▾1.554.3
Diosgyor II срещу Debrecen II, NB III - Northeast, начален час 16:30. Коефициенти: домакин 2.92, равен 3.65, гост 2.05. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.48, увереност 4.0/10. Краен резултат 0–0, губеща прогноза.
Край
Diosgyor II0
Debrecen II0
▴2.92
▾3.65
2.05
2
2.05
O2.5
1.50
Да
1.48
BTTS
1.48
4.0
BTTS
1.484.0
Debrecen II срещу Fuzesabony, NB III - Northeast, начален час 16:30. Коефициенти: домакин 1.52, равен 4.20, гост 4.70. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.52, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–2, губеща прогноза.
Край
Debrecen II1
Fuzesabony2
▴1.52
▾4.20
▾4.70
1
▴1.52
O2.5
1.45
Да
1.56
1
▴1.52
5.0
1
▴1.525.0

Сезонна статистика

NB III - Northeast Унгария · Сезон 2026
14Мачове Процент победи 64%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове8614
Победи729
Равенства011
Загуби134
Вкарани голове25934
Допуснати голове101323
Средно вкарани голове3.11.52.4
Средно допуснати голове1.32.21.6
Сухи мрежи123
Без вкаран гол011
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-0
Гост1-2
Най-тежка загуба
Домакин1-2
Гост5-2
Най-много вкарани голове
Домакин5
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин2
Гост5
Серии
Победи1
Загуби2
Дузпи
6/ 6
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
4–4
0-15
5–5
16-30
5–5
31-45
6–2
46-60
6–5
61-75
3–3
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.593%
13 мача
Над 1.579%
11 мача
Над 2.536%
5 мача
Над 3.521%
3 мача
Над 4.514%
2 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Унгария - NB III - Northeast
# Отбор М Г Т
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Прогнози и съвети за залагания за Debrecen II

Търсите прогнози за Debrecen II? NerdyTips предлага футболни прогнози за Debrecen II, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 12 мача с участието на Debrecen II с точност на Best Tip от 50.0%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на NB III - Northeast Debrecen II записа 9 победи, 1 равенства и 4 загуби в 14 мача, отбелязвайки 34 гола (2.4 на мач) и допускайки 23, при 3 мача без допуснат гол.

Debrecen II в момента има приблизителна пазарна стойност от €250.00Th..

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Debrecen II остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Debrecen II е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.