İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Debrecen II

Debrecen II Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€250.00Th. Ø 19.0 NB III - Northeast
12
Tahmin edilen maçlar
50.0%
Öngörülebilirlik oranı
WWWWWW
Son form
2.33
Gol / Maç
Debrecen II son 10 maçın tamamında gol attı
Debrecen II takımının son 12 maçında 2.5 Üst oranı %83
Debrecen II son 6 maçı kazandı
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Mateszalka - Debrecen II, NB III - Northeast, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 2.75, beraberlik 3.70, deplasman 2.10. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.37, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Mateszalka1
Debrecen II2
2.75
3.70
2.10
2
2.10
O2.5
1.46
Yok
2.52
X2
1.37
5.0
✓ X2
1.375.0
Debrecen II - Godollo, NB III - Northeast, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 2.18, beraberlik 3.45, deplasman 2.80. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.55, güven 2.0/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tutmadı.
MS
Debrecen II2
Godollo1
2.18
3.45
2.80
X
3.45
U3.5
▾1.72
Yok
▾2.82
X2
1.55
2.0
X2
1.552.0
Kisvarda II - Debrecen II, NB III - Northeast, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 1.80, beraberlik 3.75, deplasman 3.40. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.22, güven 2.1/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Kisvarda II0
Debrecen II1
▴1.80
▾3.75
▴3.40
1X
1.22
O2.5
1.43
Var
1.46
1X
1.22
2.1
1X
1.222.1
Debrecen II - Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 1.12, beraberlik 7.70, deplasman 17.00. Best Tip: ev sahibi en az 2 farkla kazanır, oran 1.62, güven 5.0/10. Maç sonucu 4–0, tahmin tuttu.
MS
Debrecen II4
Nyiregyhaza II0
1.12
7.70
17.00
1
1.12
O3.5
1.74
Var
2.10
H1
1.62
5.0
✓ H1
1.625.0
Debrecen II - Tiszafuredi V, NB III - Northeast, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 1.78, beraberlik 3.85, deplasman 3.60. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.53, güven 5.1/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Debrecen II3
Tiszafuredi1
1.78
3.85
3.60
1
1.78
O2.5
1.53
Var
1.55
O2.5
1.53
5.1
✓ O2.5
1.535.1
Debrecen II - Tiszaujvaros, NB III - Northeast, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.60, beraberlik 4.00, deplasman 4.20. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.43, güven 5.1/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Debrecen II3
Tiszaujvaros1
1.60
4.00
4.20
1
1.60
O2.5
1.43
Var
1.51
O2.5
1.43
5.1
✓ O2.5
1.435.1
Debrecen II - Eger, NB III - Northeast, başlama saati 16:30. Oranlar: ev sahibi 2.27, beraberlik 3.55, deplasman 2.70. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.55, güven 4.3/10. Maç sonucu 5–2, tahmin tutmadı.
MS
Debrecen II5
Eger2
▴2.27
▾3.55
▾2.70
2
▾2.70
O2.5
1.51
Var
1.47
X2
▾1.55
4.3
X2
▾1.554.3
Diosgyor II - Debrecen II, NB III - Northeast, başlama saati 16:30. Oranlar: ev sahibi 2.92, beraberlik 3.65, deplasman 2.05. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.48, güven 4.0/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tutmadı.
MS
Diosgyor II0
Debrecen II0
▴2.92
▾3.65
2.05
2
2.05
O2.5
1.50
Var
1.48
KG Var
1.48
4.0
KG Var
1.484.0
Debrecen II - Fuzesabony, NB III - Northeast, başlama saati 16:30. Oranlar: ev sahibi 1.52, beraberlik 4.20, deplasman 4.70. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.52, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tutmadı.
MS
Debrecen II1
Fuzesabony2
▴1.52
▾4.20
▾4.70
1
▴1.52
O2.5
1.45
Var
1.56
1
▴1.52
5.0
1
▴1.525.0

Sezon istatistikleri

NB III - Northeast Macaristan · Sezon 2026
14Maçlar Galibiyet oranı 64%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar8614
Galibiyetler729
Beraberlikler011
Mağlubiyetler134
Atılan goller25934
Yenilen goller101323
Maç başına atılan gol3.11.52.4
Maç başına yenilen gol1.32.21.6
Gol yenmeyen maçlar123
Gol atılamayan maçlar011
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi4-0
Deplasman1-2
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi1-2
Deplasman5-2
En fazla atılan gol
Ev sahibi5
Deplasman2
En fazla yenilen gol
Ev sahibi2
Deplasman5
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet2
Penaltılar
6/ 6
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
4–4
0-15
5–5
16-30
5–5
31-45
6–2
46-60
6–5
61-75
3–3
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.593%
13 Maçlar
Üst 1.579%
11 Maçlar
Üst 2.536%
5 Maçlar
Üst 3.521%
3 Maçlar
Üst 4.514%
2 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Macaristan - NB III - Northeast
# Takım O G P
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Debrecen II tahminleri ve analizleri

Debrecen II tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Debrecen II maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Debrecen II takımının yer aldığı 12 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 50.0%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut NB III - Northeast sezonunda Debrecen II, 14 maçta 9 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyet elde etmiş; 34 gol atmış (maç başına 2.4) ve 23 gol yemiş, 3 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Debrecen II şu anda tahmini €250.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Debrecen II tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Debrecen II, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.