Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
FC Energetik-Bgu Minsk

Energetik-BGU Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€1.67m Ø 20.4 1. Division
15
Прогнозирани мачове
73.3%
Предвидимост
WLWWWL
Скорошна форма
2.20
Голове / мач
FC Energetik-Bgu Minsk имаше над 2.5 гола в 83% от последните 12 мача
FC Energetik-Bgu Minsk имаше над 1.5 гола в последните 9 мача
FC Energetik-Bgu Minsk имаше над 2.5 гола в последните 6 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Slonim срещу FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, начален час 10:30. Коефициенти: домакин 3.35, равен 3.80, гост 1.80. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.39, увереност 4.0/10. Краен резултат 0–3, печеливша прогноза.
Край
Slonim0
Energetik-BGU3
▴3.35
3.80
▾1.80
1X
▴1.78
O2.5
1.39
Да
1.42
O2.5
1.39
4.0
✓ O2.5
1.394.0
Uni Minsk срещу FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, начален час 13:30. Коефициенти: домакин 6.40, равен 4.50, гост 1.37. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.37, увереност 10/10. Краен резултат 3–0, губеща прогноза.
Край
Uni Minsk3
Energetik-BGU0
6.40
4.50
1.37
2
1.37
O2.5
1.64
Да
1.90
2
1.37
10
2
1.3710
FC Energetik-Bgu Minsk срещу Molodechno-DYuSSh 4, 1. Division, начален час 11:00. Коефициенти: домакин 1.73, равен 3.85, гост 3.65. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.55, увереност 6.2/10. Краен резултат 5–1, печеливша прогноза.
Край
Energetik-BGU5
Molodechno1
1.73
3.85
3.65
2
3.65
O2.5
1.52
Да
1.55
BTTS
1.55
6.2
✓ BTTS
1.556.2
FC Energetik-Bgu Minsk срещу Orsha, 1. Division, начален час 13:00. Коефициенти: домакин 1.54, равен 4.15, гост 4.45. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.61, увереност 3.3/10. Краен резултат 5–1, губеща прогноза.
Край
Energetik-BGU5
Orsha1
▴1.54
▾4.15
▾4.45
2
▾4.45
U3.5
1.61
Да
1.55
U3.5
1.61
3.3
U3.5
1.613.3
Volna срещу FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, начален час 13:30. Коефициенти: домакин 2.62, равен 3.75, гост 2.17. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.41, увереност 3.4/10. Краен резултат 1–3, печеливша прогноза.
Край
Volna1
Energetik-BGU3
2.62
3.75
2.17
X2
1.37
O2.5
1.41
Да
1.42
O2.5
1.41
3.4
✓ O2.5
1.413.4
FC Energetik-Bgu Minsk срещу Smorgon, 1. Division, начален час 11:00. Коефициенти: домакин 1.70, равен 3.85, гост 3.85. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.52, увереност 2.6/10. Краен резултат 0–2, печеливша прогноза.
Край
Energetik-BGU 0
Smorgon2
1.70
3.85
3.85
1
1.70
U3.5
▴1.52
Да
▾1.56
U3.5
▴1.52
2.6
✓ U3.5
▴1.522.6
Bumprom срещу Energetik-Bgu M, 1. Division, начален час 13:00. Коефициенти: домакин 2.30, равен 3.90, гост 2.40. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.43, увереност 3.3/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
BumProm Gomel1
Energetik-BGU2
▴2.30
3.90
▾2.40
X
3.90
O2.5
▴1.43
Не
▾2.60
O2.5
▴1.43
3.3
✓ O2.5
▴1.433.3
FC Energetik-Bgu Minsk срещу Minsk II, 1. Division, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 1.88, равен 3.65, гост 3.35. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.48, увереност 5.4/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
Да
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Osipovichy срещу FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, начален час 13:00. Коефициенти: домакин 6.00, равен 4.75, гост 1.35. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.35, увереност 2.3/10. Краен резултат 1–0, губеща прогноза.
Край
Osipovichy1
Energetik-BGU0
6.00
4.75
1.35
2
1.35
O2.5
1.33
Да
1.55
2
1.35
2.3
2
1.352.3

Сезонна статистика

1. Division Беларус · Сезон 2026
31Мачове Процент победи 61%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове151631
Победи10919
Равенства325
Загуби257
Вкарани голове373168
Допуснати голове181836
Средно вкарани голове2.51.92.2
Средно допуснати голове1.21.11.2
Сухи мрежи358
Без вкаран гол448
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин5-1
Гост0-6
Най-тежка загуба
Домакин0-2
Гост3-0
Най-много вкарани голове
Домакин5
Гост6
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост3
Серии
Победи4
Загуби3
Дузпи
6/ 6
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
8–5
0-15
10–3
16-30
11–7
31-45
11–7
46-60
8–3
61-75
17–11
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0-155
16-305
31-454
46-606
61-759
76-907
36Жълти
3Червени
Отбелязани голове
Над 0.574%
23 мача
Над 1.558%
18 мача
Над 2.548%
15 мача
Над 3.526%
8 мача
Над 4.510%
3 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Беларус - 1. Division
# Отбор М Г Т
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Прогнози и съвети за залагания за FC Energetik-Bgu Minsk

Търсите прогнози за FC Energetik-Bgu Minsk? NerdyTips предлага футболни прогнози за FC Energetik-Bgu Minsk, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 15 мача с участието на FC Energetik-Bgu Minsk с точност на Best Tip от 73.3%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на 1. Division FC Energetik-Bgu Minsk записа 19 победи, 5 равенства и 7 загуби в 31 мача, отбелязвайки 68 гола (2.2 на мач) и допускайки 36, при 8 мача без допуснат гол.

FC Energetik-Bgu Minsk в момента има приблизителна пазарна стойност от €1.67m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за FC Energetik-Bgu Minsk остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

FC Energetik-Bgu Minsk е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.