Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Minsk II

Minsk 2 Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

19
Прогнозирани мачове
57.9%
Предвидимост
LWLLLD
Скорошна форма
1.60
Голове / мач
Minsk II допусна поне 1 гол в последните 8 мача
Minsk II имаше над 1.5 гола в последните 8 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Minsk II срещу Orsha, 1. Division, начален час 11:30. Коефициенти: домакин 1.82, равен 3.65, гост 3.40. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.50, увереност 1.9/10. Краен резултат 1–5, печеливша прогноза.
Край
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
Не
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Volna срещу Minsk II, 1. Division, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.15, равен 3.75, гост 2.67. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.60, увереност 3.3/10. Краен резултат 1–4, губеща прогноза.
Край
Volna1
Minsk 24
2.15
3.75
2.67
2
2.67
U3.5
1.60
Не
2.57
U3.5
1.60
3.3
U3.5
1.603.3
Minsk II срещу Smorgon, 1. Division, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 2.67, равен 3.45, гост 2.25. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.36, увереност 8.0/10. Краен резултат 0–2, печеливша прогноза.
Край
Minsk 20
Smorgon2
2.67
3.45
2.25
2
2.25
O2.5
1.67
Да
1.58
X2
1.36
8.0
✓ X2
1.368.0
Bumprom срещу Minsk II, 1. Division, начален час 13:00. Коефициенти: домакин 1.97, равен 3.50, гост 3.20. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.49, увереност 5.9/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
BumProm Gomel2
Minsk 21
1.97
3.50
3.20
1
1.97
O2.5
1.49
Да
1.47
O2.5
1.49
5.9
✓ O2.5
1.495.9
Shakhter Soligorsk срещу Minsk II, 1. Division, начален час 12:30. Коефициенти: домакин 1.80, равен 4.00, гост 3.30. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.42, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–0, губеща прогноза.
Край
Soligorsk2
Minsk 20
1.80
4.00
3.30
X2
1.82
O2.5
1.37
Да
1.42
BTTS
1.42
5.0
BTTS
1.425.0
Minsk II срещу Osipovichy, 1. Division, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 1.58, равен 4.20, гост 4.15. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.36, увереност 2.7/10. Краен резултат 1–1, губеща прогноза.
Край
Minsk 2 1
Osipovichy1
1.58
4.20
4.15
1
1.58
O2.5
1.36
Не
2.55
O2.5
1.36
2.7
O2.5
1.362.7
Lida срещу Minsk II, 1. Division, начален час 13:00. Коефициенти: домакин 1.72, равен 3.90, гост 3.70. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.48, увереност 8.0/10. Краен резултат 3–2, печеливша прогноза.
Край
Lida3
Minsk 22
1.72
3.90
3.70
1
1.72
O2.5
▾1.48
Да
▾1.52
O2.5
▾1.48
8.0
✓ O2.5
▾1.488.0
Minsk II срещу Niva, 1. Division, начален час 14:30. Коефициенти: домакин 5.15, равен 5.00, гост 1.39. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.39, увереност 8.0/10. Краен резултат 3–4, печеливша прогноза.
Край
Minsk 23
Niva4
▾5.15
▴5.00
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
1.26
Да
1.44
2
▾1.39
8.0
✓ 2
▾1.398.0
FC Energetik-Bgu Minsk срещу Minsk II, 1. Division, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 1.88, равен 3.65, гост 3.35. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.48, увереност 5.4/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
Да
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Minsk II срещу Ostrovets FC, 1. Division, начален час 15:30. Коефициенти: домакин 2.30, равен 3.50, гост 2.57. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.38, увереност 6.2/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
Да
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2

Сезонна статистика

1. Division Беларус · Сезон 2026
30Мачове Процент победи 33%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове151530
Победи2810
Равенства303
Загуби10717
Вкарани голове142842
Допуснати голове372158
Средно вкарани голове0.91.91.4
Средно допуснати голове2.51.41.9
Сухи мрежи145
Без вкаран гол628
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин2-1
Гост0-4
Най-тежка загуба
Домакин0-6
Гост3-1
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин6
Гост3
Серии
Победи4
Загуби4
Дузпи
2/ 4
50.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
4–3
0-15
8–6
16-30
5–11
31-45
7–6
46-60
8–12
61-75
8–19
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0-155
16-305
31-458
46-6013
61-7513
76-9012
61Жълти
4Червени
Отбелязани голове
Над 0.573%
22 мача
Над 1.537%
11 мача
Над 2.520%
6 мача
Над 3.510%
3 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
A. Radin A. Radin 17 FWD -
N. Romanov N. Romanov 18 FWD -
P. Struk P. Struk 18 FWD -
V. Malyutin V. Malyutin 20 FWD -
D. Denisenko D. Denisenko 19 MID -
S. Penchuk S. Penchuk 24 MID -
A. Bogdan A. Bogdan 19 MID -
Y. Yatsyno Y. Yatsyno 20 MID -
E. Kindruk E. Kindruk 20 MID -
A. Migdalenok A. Migdalenok 22 MID -
D. Volkovets D. Volkovets 19 MID -
K. Malitskiy K. Malitskiy 25 MID -
A. Garnastay A. Garnastay 19 MID -
Z. Drachev Z. Drachev 17 MID -
I. Ivanov I. Ivanov 20 MID -
Dmitry Morozov Dmitry Morozov 19 MID -
T. Voytekhovich T. Voytekhovich 18 MID -
M. Bondarenko M. Bondarenko 20 MID -
I. Rodionov I. Rodionov 20 MID -
R. Sitnikov R. Sitnikov 19 DEF -
V. Dobishchuk V. Dobishchuk 18 DEF -
V. Grekovich V. Grekovich 20 DEF -
A. Tumanov A. Tumanov 22 DEF -
V. Ganchuk V. Ganchuk 19 DEF -
T. Borisenkov T. Borisenkov 20 DEF -
V. Ignatjev V. Ignatjev 22 GK -
M. Sukharenko M. Sukharenko 21 GK -

Класиране

Беларус - 1. Division
# Отбор М Г Т
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Прогнози и съвети за залагания за Minsk II

Търсите прогнози за Minsk II? NerdyTips предлага футболни прогнози за Minsk II, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 19 мача с участието на Minsk II с точност на Best Tip от 57.9%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на 1. Division Minsk II записа 10 победи, 3 равенства и 17 загуби в 30 мача, отбелязвайки 42 гола (1.4 на мач) и допускайки 58, при 5 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Minsk II остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Minsk II е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.