Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
FC Energetik-Bgu Minsk

Energetik-BGU Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.67m Ø 20.4 1. Division
15
Broj prognoza
73.3%
Predvidljivost
WLWWWL
Nedavna forma
2.20
Prosjek golova
FC Energetik-Bgu Minsk: više od 2.5 gola u 83% zadnjih 12 susreta
FC Energetik-Bgu Minsk: više od 1.5 gola u 9 susreta zaredom
FC Energetik-Bgu Minsk: više od 2.5 gola u 6 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Slonim vs FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, početak u 10:30. Kvote: 3.35 domaćin, 3.80 neriješeno, 1.80 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.39, povjerenje 4.0/10. Konačni rezultat 0–3, tip pogođen.
Kraj
Slonim0
Energetik-BGU3
▴3.35
3.80
▾1.80
1X
▴1.78
O2.5
1.39
GG
1.42
O2.5
1.39
4.0
✓ O2.5
1.394.0
Uni Minsk vs FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, početak u 13:30. Kvote: 6.40 domaćin, 4.50 neriješeno, 1.37 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.37, povjerenje 10/10. Konačni rezultat 3–0, tip promašen.
Kraj
Uni Minsk3
Energetik-BGU0
6.40
4.50
1.37
2
1.37
O2.5
1.64
GG
1.90
2
1.37
10
2
1.3710
FC Energetik-Bgu Minsk vs Molodechno-DYuSSh 4, 1. Division, početak u 11:00. Kvote: 1.73 domaćin, 3.85 neriješeno, 3.65 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.55, povjerenje 6.2/10. Konačni rezultat 5–1, tip pogođen.
Kraj
Energetik-BGU5
Molodechno1
1.73
3.85
3.65
2
3.65
O2.5
1.52
GG
1.55
GG
1.55
6.2
✓ GG
1.556.2
FC Energetik-Bgu Minsk vs Orsha, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 1.54 domaćin, 4.15 neriješeno, 4.45 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.61, povjerenje 3.3/10. Konačni rezultat 5–1, tip promašen.
Kraj
Energetik-BGU5
Orsha1
▴1.54
▾4.15
▾4.45
2
▾4.45
U3.5
1.61
GG
1.55
U3.5
1.61
3.3
U3.5
1.613.3
Volna vs FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, početak u 13:30. Kvote: 2.62 domaćin, 3.75 neriješeno, 2.17 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.41, povjerenje 3.4/10. Konačni rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Volna1
Energetik-BGU3
2.62
3.75
2.17
X2
1.37
O2.5
1.41
GG
1.42
O2.5
1.41
3.4
✓ O2.5
1.413.4
FC Energetik-Bgu Minsk vs Smorgon, 1. Division, početak u 11:00. Kvote: 1.70 domaćin, 3.85 neriješeno, 3.85 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.52, povjerenje 2.6/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Energetik-BGU 0
Smorgon2
1.70
3.85
3.85
1
1.70
U3.5
▴1.52
GG
▾1.56
U3.5
▴1.52
2.6
✓ U3.5
▴1.522.6
Bumprom vs Energetik-Bgu M, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 2.30 domaćin, 3.90 neriješeno, 2.40 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.43, povjerenje 3.3/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
BumProm Gomel1
Energetik-BGU2
▴2.30
3.90
▾2.40
X
3.90
O2.5
▴1.43
NG
▾2.60
O2.5
▴1.43
3.3
✓ O2.5
▴1.433.3
FC Energetik-Bgu Minsk vs Minsk II, 1. Division, početak u 15:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.65 neriješeno, 3.35 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.48, povjerenje 5.4/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
GG
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Osipovichy vs FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 6.00 domaćin, 4.75 neriješeno, 1.35 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.35, povjerenje 2.3/10. Konačni rezultat 1–0, tip promašen.
Kraj
Osipovichy1
Energetik-BGU0
6.00
4.75
1.35
2
1.35
O2.5
1.33
GG
1.55
2
1.35
2.3
2
1.352.3

Statistika sezone

1. Division Bjelorusija · Sezona 2026
31Utakmice Postotak pobjeda 61%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice151631
Pobjede10919
Remiji325
Porazi257
Postignuti golovi373168
Primljeni golovi181836
Prosjek postignutih golova2.51.92.2
Prosjek primljenih golova1.21.11.2
Čiste mreže358
Bez postignutog gola448
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin5-1
Gost0-6
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost6
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Nizovi
Pobjede4
Porazi3
Jedanaesterci
6/ 6
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
8–5
0-15
10–3
16-30
11–7
31-45
11–7
46-60
8–3
61-75
17–11
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0-155
16-305
31-454
46-606
61-759
76-907
36Žuti
3Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.574%
23 utakmica
Više od 1.558%
18 utakmica
Više od 2.548%
15 utakmica
Više od 3.526%
8 utakmica
Više od 4.510%
3 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Bjelorusija - 1. Division
# Momčad U G B
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

FC Energetik-Bgu Minsk — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za FC Energetik-Bgu Minsk? NerdyTips nudi nogometne tipove za FC Energetik-Bgu Minsk koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 15 utakmica u kojima je igrala momčad FC Energetik-Bgu Minsk, uz točnost Best Tip prognoza od 73.3%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 1. Division, FC Energetik-Bgu Minsk bilježi 19 pobjeda, 5 remija i 7 poraza u 31 utakmica, uz 68 postignutih golova (2.2 po utakmici) i 36 primljenih, te 8 utakmica bez primljenog gola.

FC Energetik-Bgu Minsk trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €1.67m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za FC Energetik-Bgu Minsk ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

FC Energetik-Bgu Minsk je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.