Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Ferencváros II

Ferencváros II Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

7
Прогнозирани мачове
57.1%
Ниво на предвидимост
WDWLWL
Скорошна форма
2.33
Голове / мач
Ferencváros II отбеляза гол в последните 7 мача
Ferencváros II нямаше червени картони в последните 19 мача
Ferencváros II отбеляза 2+ гола в последните 5 мача
Следващ мач NB III - Southwest · сб, 17 октомври · 12:00 ч.
Ferencvaros II
VS12:00
Budafoki
Отключи прогнозата
Абонирайте се, за да видите

Последни мачове

PTE-PEAC срещу Ferencvaros II, NB III - Southwest, начален час 12:00. Коефициенти: 2.50 домакин, 3.40 равен, 2.45 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.58, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–4, прогнозата излезе.
Край
PTE-PEAC1
Ferencvaros II4
2.50
3.40
2.45
2
2.45
O2.5
1.66
Да
1.58
BTTS
1.58
5.0
✓ BTTS
1.585.0
Erdi VSE срещу Ferencvaros II, NB III - Southwest, начален час 15:00. Коефициенти: 3.00 домакин, 3.65 равен, 2.00 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.55, доверие 5.0/10. Краен резултат 3–3, прогнозата излезе.
Край
Erdi VSEErdi3
Ferencvaros II3
▾3.00
▴3.65
▴2.00
X2
▴1.31
O2.5
1.57
Да
1.55
BTTS
1.55
5.0
✓ BTTS
1.555.0
Ferencvaros II срещу Majosi, NB III - Southwest, начален час 16:30. Коефициенти: 1.88 домакин, 3.70 равен, 3.30 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.48, доверие 5.0/10. Краен резултат 5–0, прогнозата не излезе.
Край
Ferencvaros II5
Majosi0
1.88
3.70
3.30
1
1.88
O2.5
1.48
Да
1.48
BTTS
1.48
5.0
BTTS
1.485.0
Pecsi MFC срещу Ferencvaros II, NB III - Southwest, начален час 16:30. Коефициенти: 1.78 домакин, 3.75 равен, 3.60 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.55, доверие 5.1/10. Краен резултат 3–0, прогнозата излезе.
Край
Pecsi MFC3
Ferencvaros II0
1.78
3.75
3.60
1
1.78
O2.5
1.55
Да
1.56
O2.5
1.55
5.1
✓ O2.5
1.555.1
Ferencvaros II срещу Dunaharaszti MTK, NB III - Southwest, начален час 14:00. Коефициенти: 1.65 домакин, 3.90 равен, 4.20 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.61, доверие 5.0/10. Краен резултат 2–0, прогнозата не излезе.
Край
Ferencvaros II2
Dunaharaszti MTKDunaharas0
▴1.65
▾3.90
4.20
1
▴1.65
O2.5
1.55
Да
1.61
BTTS
1.61
5.0
BTTS
1.615.0
Ferencvaros II срещу Pecsi MFC, NB III - Southwest, начален час 10:00. Коефициенти: 3.30 домакин, 3.70 равен, 2.15 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.30, доверие 5.0/10. Краен резултат 3–4, прогнозата излезе.
Край
Ferencvaros II3
Pecsi MFC4
3.30
3.70
2.15
2
2.15
O2.5
1.58
Не
2.37
X2
1.30
5.0
✓ X2
1.305.0
Szekszard срещу Ferencvaros II, NB III - Southwest, начален час 10:00. Коефициенти: 4.70 домакин, 4.15 равен, 1.52 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.80, доверие 1.0/10. Краен резултат 2–3, прогнозата не излезе.
Край
Szekszard2
Ferencvaros II3
▾4.70
▾4.15
▴1.52
2
▴1.52
U3.5
1.80
Да
1.46
U3.5
1.80
1.0
U3.5
1.801.0

Статистики за сезона

NB III - Southwest Унгария · Сезон 2026
10Мачове Процент победи 50%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове5510
Победи415
Равенства033
Загуби112
Вкарани голове121123
Допуснати голове31114
Средно вкарани голове2.42.22.3
Средно допуснати голове0.62.21.4
Мачове без допуснат гол404
Мачове без отбелязан гол011
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин5-0
Гост1-4
Най-тежка загуба
Домакин2-3
Гост3-0
Най-много вкарани голове
Домакин5
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост3
Серии
Победи2
Загуби1
Дузпи
1/ 1
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
2–1
0-15
5–4
16-30
1–0
31-45
5–2
46-60
4–0
61-75
3–7
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.590%
9 мача
Над 1.580%
8 мача
Над 2.530%
3 мача
Над 3.520%
2 мача
Над 4.510%
1 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Унгария - NB III - Southwest
# Отбор М Г Т
1 Pécsi MFC 11 31-4 31
2 Kaposvar 10 24-14 19
3 Ferencváros II 10 23-14 18
4 Budafoki LC 10 20-15 17
5 Dunaharaszti MTK 11 21-20 17
6 PTE-PEAC 10 16-13 16
7 MTK Budapest II 9 24-15 15
8 Iváncsa 10 21-21 15
9 Majosi 10 21-21 15
10 Siofok 10 16-12 14
11 Érdi VSE 10 22-24 12
12 Budaörs 10 17-27 12
13 Paksi SE II 11 20-24 7
14 Sárbogárd 10 9-24 5
15 Szekszárd 10 5-42 0

Прогнози и съвети за залагания за Ferencváros II

Търсите прогнози за Ferencváros II? NerdyTips предлага футболни прогнози за Ferencváros II, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 7 мача с участието на Ferencváros II с точност на най-добрата прогноза от 57.1%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на NB III - Southwest Ferencváros II записа 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в 10 мача, отбелязвайки 23 гола (2.3 на мач) и допускайки 14, при 4 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Ferencváros II остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Ferencváros II е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.