Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Ferencváros II

Ferencváros II Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

7
Prognozirane utakmice
57.1%
Stepen predvidljivosti
WDWLWL
Trenutna forma
2.33
Golovi / Meč
Ferencváros II je postigao gol u poslednjih 7 utakmica
Ferencváros II nije dobio crveni karton u poslednjih 19 utakmica
Ferencváros II je postigao 2+ gola u poslednjih 5 utakmica
Sledeća utakmica NB III - Southwest · sub 17. okt · 12:00
Ferencvaros II
VS12:00
Budafoki
Otključaj prognozu
Pretplatite se da biste videli

Poslednji mečevi

PTE-PEAC vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, početak u 12:00. Kvote: 2.50 domaćin, 3.40 nerešeno, 2.45 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.58, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
PTE-PEAC1
Ferencvaros II4
2.50
3.40
2.45
2
2.45
O2.5
1.66
GG
1.58
GG
1.58
5.0
✓ GG
1.585.0
Erdi VSE vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, početak u 15:00. Kvote: 3.00 domaćin, 3.65 nerešeno, 2.00 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.55, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 3–3, tip pogođen.
Kraj
Erdi VSEErdi3
Ferencvaros II3
▾3.00
▴3.65
▴2.00
X2
▴1.31
O2.5
1.57
GG
1.55
GG
1.55
5.0
✓ GG
1.555.0
Ferencvaros II vs Majosi, NB III - Southwest, početak u 16:30. Kvote: 1.88 domaćin, 3.70 nerešeno, 3.30 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.48, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 5–0, tip nije pogođen.
Kraj
Ferencvaros II5
Majosi0
1.88
3.70
3.30
1
1.88
O2.5
1.48
GG
1.48
GG
1.48
5.0
GG
1.485.0
Pecsi MFC vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, početak u 16:30. Kvote: 1.78 domaćin, 3.75 nerešeno, 3.60 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.55, poverenje 5.1/10. Konačan rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Pecsi MFC3
Ferencvaros II0
1.78
3.75
3.60
1
1.78
O2.5
1.55
GG
1.56
O2.5
1.55
5.1
✓ O2.5
1.555.1
Ferencvaros II vs Dunaharaszti MTK, NB III - Southwest, početak u 14:00. Kvote: 1.65 domaćin, 3.90 nerešeno, 4.20 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.61, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Ferencvaros II2
Dunaharaszti MTKDunaharas0
▴1.65
▾3.90
4.20
1
▴1.65
O2.5
1.55
GG
1.61
GG
1.61
5.0
GG
1.615.0
Ferencvaros II vs Pecsi MFC, NB III - Southwest, početak u 10:00. Kvote: 3.30 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.15 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.30, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 3–4, tip pogođen.
Kraj
Ferencvaros II3
Pecsi MFC4
3.30
3.70
2.15
2
2.15
O2.5
1.58
NG
2.37
X2
1.30
5.0
✓ X2
1.305.0
Szekszard vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, početak u 10:00. Kvote: 4.70 domaćin, 4.15 nerešeno, 1.52 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.80, poverenje 1.0/10. Konačan rezultat 2–3, tip nije pogođen.
Kraj
Szekszard2
Ferencvaros II3
▾4.70
▾4.15
▴1.52
2
▴1.52
U3.5
1.80
GG
1.46
U3.5
1.80
1.0
U3.5
1.801.0

Statistika sezone

NB III - Southwest Mađarska · Sezona 2026
10Utakmice Procenat pobeda 50%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5510
Pobede415
Nerešeno033
Porazi112
Postignuti golovi121123
Primljeni golovi31114
Prosek postignutih golova2.42.22.3
Prosek primljenih golova0.62.21.4
Utakmice bez primljenog gola404
Utakmice bez postignutog gola011
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin5-0
Gost1-4
Najveći poraz
Domaćin2-3
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Serije
Pobede2
Porazi1
Penali
1/ 1
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
2–1
0-15
5–4
16-30
1–0
31-45
5–2
46-60
4–0
61-75
3–7
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.590%
9 Utakmice
Preko 1.580%
8 Utakmice
Preko 2.530%
3 Utakmice
Preko 3.520%
2 Utakmice
Preko 4.510%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Mađarska - NB III - Southwest
# Tim O G B
1 Pécsi MFC 11 31-4 31
2 Kaposvar 10 24-14 19
3 Ferencváros II 10 23-14 18
4 Budafoki LC 10 20-15 17
5 Dunaharaszti MTK 11 21-20 17
6 PTE-PEAC 10 16-13 16
7 MTK Budapest II 9 24-15 15
8 Iváncsa 10 21-21 15
9 Majosi 10 21-21 15
10 Siofok 10 16-12 14
11 Érdi VSE 10 22-24 12
12 Budaörs 10 17-27 12
13 Paksi SE II 11 20-24 7
14 Sárbogárd 10 9-24 5
15 Szekszárd 10 5-42 0

Ferencváros II prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Ferencváros II prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Ferencváros II generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 7 utakmica sa učešćem Ferencváros II, uz tačnost najboljeg tipa od 57.1%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni NB III - Southwest, Ferencváros II beleži 5 pobeda, 3 remija i 2 poraza u 10 utakmica, uz 23 postignutih golova (2.3 po utakmici) i 14 primljenih, sa 4 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Ferencváros II prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Ferencváros II je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.