Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Ferencváros II

Ferencváros II Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

7
Przewidziane mecze
57.1%
Skuteczność prognoz
WDWLWL
Ostatnia forma
2.33
Gole / Mecz
Ferencváros II zdobył bramkę w ostatnich 7 meczach
Ferencváros II nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 19 meczach
Ferencváros II zdobył 2+ gole w ostatnich 5 meczach
Następny mecz NB III - Southwest · sob., 17 paź · 12:00
Ferencvaros II
VS12:00
Budafoki
Odblokuj typ
Subskrybuj, aby zobaczyć

Ostatnie Mecze

PTE-PEAC vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, początek o 12:00. Kursy: 2.50 gospodarze, 3.40 remis, 2.45 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.58, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 1–4, typ wszedł.
Koniec
PTE-PEAC1
Ferencvaros II4
2.50
3.40
2.45
2
2.45
O2.5
1.66
Tak
1.58
BTTS
1.58
5.0
✓ BTTS
1.585.0
Erdi VSE vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, początek o 15:00. Kursy: 3.00 gospodarze, 3.65 remis, 2.00 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.55, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 3–3, typ wszedł.
Koniec
Erdi VSEErdi3
Ferencvaros II3
▾3.00
▴3.65
▴2.00
X2
▴1.31
O2.5
1.57
Tak
1.55
BTTS
1.55
5.0
✓ BTTS
1.555.0
Ferencvaros II vs Majosi, NB III - Southwest, początek o 16:30. Kursy: 1.88 gospodarze, 3.70 remis, 3.30 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.48, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 5–0, typ nie wszedł.
Koniec
Ferencvaros II5
Majosi0
1.88
3.70
3.30
1
1.88
O2.5
1.48
Tak
1.48
BTTS
1.48
5.0
BTTS
1.485.0
Pecsi MFC vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, początek o 16:30. Kursy: 1.78 gospodarze, 3.75 remis, 3.60 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.55, zaufanie 5.1/10. Wynik końcowy 3–0, typ wszedł.
Koniec
Pecsi MFC3
Ferencvaros II0
1.78
3.75
3.60
1
1.78
O2.5
1.55
Tak
1.56
O2.5
1.55
5.1
✓ O2.5
1.555.1
Ferencvaros II vs Dunaharaszti MTK, NB III - Southwest, początek o 14:00. Kursy: 1.65 gospodarze, 3.90 remis, 4.20 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.61, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 2–0, typ nie wszedł.
Koniec
Ferencvaros II2
Dunaharaszti MTKDunaharas0
▴1.65
▾3.90
4.20
1
▴1.65
O2.5
1.55
Tak
1.61
BTTS
1.61
5.0
BTTS
1.615.0
Ferencvaros II vs Pecsi MFC, NB III - Southwest, początek o 10:00. Kursy: 3.30 gospodarze, 3.70 remis, 2.15 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.30, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 3–4, typ wszedł.
Koniec
Ferencvaros II3
Pecsi MFC4
3.30
3.70
2.15
2
2.15
O2.5
1.58
Nie
2.37
X2
1.30
5.0
✓ X2
1.305.0
Szekszard vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, początek o 10:00. Kursy: 4.70 gospodarze, 4.15 remis, 1.52 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.80, zaufanie 1.0/10. Wynik końcowy 2–3, typ nie wszedł.
Koniec
Szekszard2
Ferencvaros II3
▾4.70
▾4.15
▴1.52
2
▴1.52
U3.5
1.80
Tak
1.46
U3.5
1.80
1.0
U3.5
1.801.0

Statystyki sezonu

NB III - Southwest Węgry · Sezon 2026
10Mecze Procent zwycięstw 50%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze5510
Zwycięstwa415
Remisy033
Porażki112
Gole strzelone121123
Gole stracone31114
Średnia goli strzelonych2.42.22.3
Średnia goli straconych0.62.21.4
Mecze bez straty gola404
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie5-0
Na wyjeździe1-4
Najwyższa porażka
U siebie2-3
Na wyjeździe3-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie5
Na wyjeździe4
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa2
Porażki1
Rzuty karne
1/ 1
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
2–1
0-15
5–4
16-30
1–0
31-45
5–2
46-60
4–0
61-75
3–7
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.590%
9 meczów
Powyżej 1.580%
8 meczów
Powyżej 2.530%
3 meczów
Powyżej 3.520%
2 meczów
Powyżej 4.510%
1 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Węgry - NB III - Southwest
# Drużyna M G P
1 Pécsi MFC 11 31-4 31
2 Kaposvar 10 24-14 19
3 Ferencváros II 10 23-14 18
4 Budafoki LC 10 20-15 17
5 Dunaharaszti MTK 11 21-20 17
6 PTE-PEAC 10 16-13 16
7 MTK Budapest II 9 24-15 15
8 Iváncsa 10 21-21 15
9 Majosi 10 21-21 15
10 Siofok 10 16-12 14
11 Érdi VSE 10 22-24 12
12 Budaörs 10 17-27 12
13 Paksi SE II 11 20-24 7
14 Sárbogárd 10 9-24 5
15 Szekszárd 10 5-42 0

Typy bukmacherskie i prognozy na Ferencváros II

Szukasz typów na Ferencváros II? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Ferencváros II generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 7 meczów z udziałem Ferencváros II, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 57.1%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie NB III - Southwest Ferencváros II ma bilans 5-3-2 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 10 meczach, przy 23 golach strzelonych (2.3 na mecz) i 14 straconych oraz 4 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Ferencváros II pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Ferencváros II to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.