Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Ferencváros II

Ferencvaros II Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€275.00Th. Ø 20.7 NB III - Southwest
9
Ennustatud mängud
66.7%
Ennustatavuse määr
LWWDWL
Hiljutine vorm
2.53
Väravad / mäng
Ferencváros II lõi värava kõigis viimases 10 mängus
Ferencváros II: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Ferencváros II lõi viimases 10 mängus värava
Järgmine mäng NB III - Southwest · L, 7. nov · 17:00
Budaors
VS17:00
Ferencvaros II
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 5.0/10
Ava ennustus

Viimased mängud

Siofok vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 4.00 koduvõit, 4.00 viik, 1.65 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Siofok3
Ferencvaros II1
4.00
4.00
1.65
2
1.65
O2.5
1.44
Jah
1.52
O2.5
1.44
5.0
✓ O2.5
1.445.0
Ferencvaros II vs Budafoki LC, NB III - Southwest, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.15 koduvõit, 3.65 viik, 2.72 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.37, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ferencvaros II3
Budafoki1
▴2.15
▾3.65
▴2.72
1
▴2.15
O2.5
1.50
Jah
1.48
1X
▾1.37
5.0
✓ 1X
▾1.375.0
PTE-PEAC vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.50 koduvõit, 3.40 viik, 2.45 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.58, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
PTE-PEAC1
Ferencvaros II4
2.50
3.40
2.45
2
2.45
O2.5
1.66
Jah
1.58
BTTS
1.58
5.0
✓ BTTS
1.585.0
Erdi VSE vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 3.65 viik, 2.00 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.55, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Erdi3
Ferencvaros II3
▾3.00
▴3.65
▴2.00
X2
▴1.31
O2.5
1.57
Jah
1.55
BTTS
1.55
5.0
✓ BTTS
1.555.0
Ferencvaros II vs Majosi, NB III - Southwest, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 1.88 koduvõit, 3.70 viik, 3.30 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.48, usaldus 5.0/10. Lõppseis 5–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Ferencvaros II5
Majosi0
1.88
3.70
3.30
1
1.88
O2.5
1.48
Jah
1.48
BTTS
1.48
5.0
BTTS
1.485.0
Pecsi MFC vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 3.75 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.55, usaldus 5.1/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Pecsi MFC3
Ferencvaros II0
1.78
3.75
3.60
1
1.78
O2.5
1.55
Jah
1.56
O2.5
1.55
5.1
✓ O2.5
1.555.1
Ferencvaros II vs Dunaharaszti MTK, NB III - Southwest, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 3.90 viik, 4.20 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.61, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Ferencvaros II2
Dunaharaszti MTK0
▴1.65
▾3.90
4.20
1
▴1.65
O2.5
1.55
Jah
1.61
BTTS
1.61
5.0
BTTS
1.615.0
Szekszard vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 4.70 koduvõit, 4.15 viik, 1.52 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.80, usaldus 1.0/10. Lõppseis 2–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Szekszard2
Ferencvaros II3
▾4.70
▾4.15
▴1.52
2
▴1.52
U3.5
1.80
Jah
1.46
U3.5
1.80
1.0
U3.5
1.801.0

Hooaja statistika

NB III - Southwest Ungari · Hooaeg 2026
13Mängud Võidumäär 54%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud7613
Võidud617
Viigid033
Kaotused123
Löödud väravad201232
Sisse lastud väravad41418
Keskm. löödud väravad2.92.02.5
Keskm. sisse lastud väravad0.62.31.4
Nullimängud505
Mängud väravata011
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-0
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu2-3
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Seeriad
Võit3
Kaotus1
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
3–1
0-15
5–4
16-30
1–1
31-45
6–4
46-60
5–1
61-75
7–7
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.592%
12 mängu
Üle 1.577%
10 mängu
Üle 2.538%
5 mängu
Üle 3.523%
3 mängu
Üle 4.515%
2 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Ungari - NB III - Southwest
# Meeskond M V P
1 Pécsi MFC 13 40-4 37
2 Kaposvar 13 37-17 28
3 Ferencváros II 13 32-18 24
4 Iváncsa 13 31-24 24
5 Majosi 13 30-27 24
6 Dunaharaszti MTK 13 24-22 20
7 Érdi VSE 13 29-28 19
8 MTK Budapest II 12 31-25 18
9 Budafoki LC 13 24-22 18
10 Siofok 13 22-18 17
11 PTE-PEAC 13 17-21 16
12 Paksi SE II 13 28-24 13
13 Budaörs 13 20-40 12
14 Sárbogárd 13 10-39 5
15 Szekszárd 13 6-52 0

Ferencváros II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Ferencváros II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Ferencváros II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 9 mängu, milles on osalenud Ferencváros II, parima vihje täpsusega 66.7%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel NB III - Southwest hooajal on Ferencváros II saavutanud 7 võitu, 3 viiki ja 3 kaotust 13 mängus, lüües 32 väravat (2.5 mängu kohta) ja lastes sisse 18, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

Ferencváros II hinnanguline turuväärtus on praegu €275.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Ferencváros II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Ferencváros II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.