Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
GPA

GPA Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

6
Прогнозирани мачове
100.0%
Ниво на предвидимост
LWWWWL
Скорошна форма
0.73
Голове / мач
GPA имаше под 2.5 гола в 83% от последните 12 мача
Поне един отбор не успя да отбележи гол в последните 5 мача на GPA
Няма предстоящи мачове

GPA няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

GPA срещу Medina United, GFA League, начален час 17:30. Коефициенти: 2.65 домакин, 2.92 равен, 5.80 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.38, доверие 5.0/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
GPA0
Medina United1
2.65
2.92
5.80
X2
1.95
U2.5
1.38
Не
1.61
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA срещу Team Rhino, GFA League, начален час 17:30. Коефициенти: 2.23 домакин, 2.80 равен, 3.25 гост. Топ избор: поне един отбор няма да отбележи, коефициент 1.57, доверие 5.0/10. Краен резултат 4–0, прогнозата излезе.
Край
GPA4
Team Rhino0
2.23
2.80
3.25
1
2.23
U2.5
1.38
Не
1.57
No BTTS
1.57
5.0
✓ No BTTS
1.575.0
GPA срещу Dutch Lions, GFA League, начален час 17:30. Коефициенти: 2.28 домакин, 2.80 равен, 3.15 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.38, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–0, прогнозата излезе.
Край
GPA1
Dutch Lions0
2.28
2.80
3.15
1X
1.25
U2.5
1.38
Не
1.58
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA срещу Hart Acedemy, GFA League, начален час 17:30. Коефициенти: 2.35 домакин, 2.90 равен, 2.90 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.49, доверие 4.8/10. Краен резултат 2–0, прогнозата излезе.
Край
GPA2
Hart AcedemyHart Academy0
2.35
2.90
2.90
2
2.90
U2.5
1.49
Не
1.72
U2.5
1.49
4.8
✓ U2.5
1.494.8
GPA срещу Steve Biko, GFA League, начален час 17:30. Коефициенти: 2.45 домакин, 2.70 равен, 3.10 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.41, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–0, прогнозата излезе.
Край
GPA1
Steve Biko0
2.45
2.70
3.10
X2
1.45
U2.5
1.41
Не
1.47
U2.5
1.41
5.0
✓ U2.5
1.415.0
Fortune срещу GPA, GFA League, начален час 17:30. Коефициенти: 2.70 домакин, 2.75 равен, 2.90 гост. Топ избор: поне един отбор няма да отбележи, коефициент 1.54, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–0, прогнозата излезе.
Край
Fortune1
GPA0
▾2.70
2.75
▴2.90
1X
▾1.36
U2.5
1.37
Не
1.54
No BTTS
1.54
5.0
✓ No BTTS
1.545.0
GPA срещу Falcons, GFA League, начален час 17:30. Коефициенти: 2.62 домакин, 2.52 равен, 3.00 гост. Топ избор: поне един отбор няма да отбележи, коефициент 1.46, доверие 5.0/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
GPA0
Falcons1
2.62
2.52
3.00
X
2.52
U1.5
1.97
Не
1.46
No BTTS
1.46
5.0
✓ No BTTS
1.465.0

Статистики за сезона

GFA League Гамбия · Сезон 2025
29Мачове Процент победи 41%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове141529
Победи7512
Равенства6511
Загуби156
Вкарани голове131326
Допуснати голове31417
Средно вкарани голове0.90.90.9
Средно допуснати голове0.20.90.6
Мачове без допуснат гол11718
Мачове без отбелязан гол5611
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-0
Гост0-2
Най-тежка загуба
Домакин0-1
Гост3-1
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин1
Гост3
Серии
Победи3
Загуби1
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
2–3
0-15
4–3
16-30
5–3
31-45
3–3
46-60
4–3
61-75
7–4
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
2Червени
Отбелязани голове
Над 0.562%
18 мача
Над 1.521%
6 мача
Над 2.53%
1 мача
Над 3.53%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Гамбия - GFA League
# Отбор М Г Т
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Прогнози и съвети за залагания за GPA

Търсите прогнози за GPA? NerdyTips предлага футболни прогнози за GPA, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 6 мача с участието на GPA с точност на най-добрата прогноза от 100.0%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на GFA League GPA записа 12 победи, 11 равенства и 6 загуби в 29 мача, отбелязвайки 26 гола (0.9 на мач) и допускайки 17, при 18 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за GPA остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

GPA е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.