Preskočiť na obsah
Poháňané NT Apex AI
GPA

GPA Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

6
Predikované zápasy
100.0%
Miera úspešnosti
LWWWWL
Aktuálna forma
0.73
Góly / Zápas
GPA mal menej ako 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
Aspoň jeden tím neskóroval v posledných 5 zápasoch tímu GPA
Žiadne nadchádzajúce zápasy

Tím GPA nemá momentálne naplánovaný žiadny zápas. Nižšie si pozrite nedávne výsledky a štatistiky sezóny.

Posledné zápasy

GPA vs Medina United, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.65 domáci, 2.92 remíza, 5.80 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.38, spoľahlivosť 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip vyšiel.
Koniec
GPA0
Medina United1
2.65
2.92
5.80
X2
1.95
U2.5
1.38
Nie
1.61
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Team Rhino, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.23 domáci, 2.80 remíza, 3.25 hostia. Najlepší tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.57, spoľahlivosť 5.0/10. Konečný výsledok 4–0, tip vyšiel.
Koniec
GPA4
Team Rhino0
2.23
2.80
3.25
1
2.23
U2.5
1.38
Nie
1.57
ODG nie
1.57
5.0
✓ ODG nie
1.575.0
GPA vs Dutch Lions, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.28 domáci, 2.80 remíza, 3.15 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.38, spoľahlivosť 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip vyšiel.
Koniec
GPA1
Dutch Lions0
2.28
2.80
3.15
1X
1.25
U2.5
1.38
Nie
1.58
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Hart Acedemy, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.35 domáci, 2.90 remíza, 2.90 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.49, spoľahlivosť 4.8/10. Konečný výsledok 2–0, tip vyšiel.
Koniec
GPA2
Hart AcedemyHart Academy0
2.35
2.90
2.90
2
2.90
U2.5
1.49
Nie
1.72
U2.5
1.49
4.8
✓ U2.5
1.494.8
GPA vs Steve Biko, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.45 domáci, 2.70 remíza, 3.10 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.41, spoľahlivosť 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip vyšiel.
Koniec
GPA1
Steve Biko0
2.45
2.70
3.10
X2
1.45
U2.5
1.41
Nie
1.47
U2.5
1.41
5.0
✓ U2.5
1.415.0
Fortune vs GPA, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.70 domáci, 2.75 remíza, 2.90 hostia. Najlepší tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.54, spoľahlivosť 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip vyšiel.
Koniec
Fortune1
GPA0
▾2.70
2.75
▴2.90
1X
▾1.36
U2.5
1.37
Nie
1.54
ODG nie
1.54
5.0
✓ ODG nie
1.545.0
GPA vs Falcons, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.62 domáci, 2.52 remíza, 3.00 hostia. Najlepší tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.46, spoľahlivosť 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip vyšiel.
Koniec
GPA0
Falcons1
2.62
2.52
3.00
X
2.52
U1.5
1.97
Nie
1.46
ODG nie
1.46
5.0
✓ ODG nie
1.465.0

Štatistiky sezóny

GFA League Gambia · Sezóna 2025
29Zápasy Percento výhier 41%
Prehľad výkonov
Stat Doma Vonku Celkom
Zápasy141529
Výhry7512
Remízy6511
Prehry156
Strelené góly131326
Inkasované góly31417
Priemer strelených gólov0.90.90.9
Priemer inkasovaných gólov0.20.90.6
Čisté kontá11718
Bez streleného gólu5611
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-0
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku3
Série
Výhry3
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–3
0-15
4–3
16-30
5–3
31-45
3–3
46-60
4–3
61-75
7–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.562%
18 zápasov
Nad 1.521%
6 zápasov
Nad 2.53%
1 zápasov
Nad 3.53%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Gambia - GFA League
# Tím Z G B
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Tipy a predpovede na GPA

Hľadáte tipy na GPA? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na GPA generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 6 zápasov s účasťou GPA s presnosťou najlepšieho tipu 100.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy skórujú, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne GFA League má GPA na konte 12 výhier, 11 remíz a 6 prehier v 29 zápasoch, so 26 strelenými gólmi (0.9 na zápas) a 17 inkasovanými, s 18 čistými kontami.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na GPA zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

GPA je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.