Weszlo Прогнози, статистики и форма
AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.
5
Прогнозирани мачове
–
Предвидимост
LLWWL
Скорошна форма
2
Голове / мач
Weszlo нямаше червени картони в последните 15 мача
Следващ мач
III Liga - Group 1 · сб, 7 ноември · 13:00 ч.
Pelikan
VS
Weszlo
Best Tip
Коефициент
Увереност
3.8/10
Отключи прогнозата
Последни мачове
Weszlo срещу Warta Sieradz, III Liga - Group 1, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.12, равен 3.55, гост 2.90. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.33, увереност 6.9/10. Краен резултат 0–1, губеща прогноза.
Weszlo0
Warta Sieradz1Wigry Suwalki срещу Weszlo, III Liga - Group 1, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 1.65, равен 3.90, гост 4.40. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.19, увереност 8.0/10. Краен резултат 4–1, печеливша прогноза.
Suwalki4
Weszlo1Weszlo срещу Mazovia Minsk Mazowiecki, III Liga - Group 1, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.22, равен 3.75, гост 3.05. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.37, увереност 8.0/10. Краен резултат 3–2, печеливша прогноза.
Weszlo3
Mazovia2Widzew II срещу Weszlo, III Liga - Group 1, начален час 10:30. Коефициенти: домакин 2.80, равен 3.60, гост 2.80. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.53, увереност 7.9/10. Краен резултат 0–2, печеливша прогноза.
Widzew II0
Weszlo2Weszlo срещу Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 1.62, равен 4.65, гост 5.10. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.62, увереност 8.0/10. Краен резултат 1–3, губеща прогноза.
Weszlo1
Zambrow3
Край
2.12
3.55
2.90
1
O2.5
Да
1X
6.9
1X
Край
▾1.65
▴3.90
▴4.40
1
O2.5
Не
1X
8.0
✓ 1X
Край
▴2.22
▾3.75
▾3.05
1
O2.5
Да
1X
8.0
✓ 1X
Край
▾2.80
▾3.60
▴2.80
2
O2.5
Да
X2
7.9
✓ X2
Край
▴1.62
▾4.65
▾5.10
1
O2.5
Да
1
8.0
1
Сезонна статистика
III Liga - Group 1
15Мачове
Процент победи 67%
Разбивка на представянето
| Показател | Домакин | Гост | Общо |
|---|---|---|---|
| Мачове | 8 | 7 | 15 |
| Победи | 6 | 4 | 10 |
| Равенства | 0 | 2 | 2 |
| Загуби | 2 | 1 | 3 |
| Вкарани голове | 19 | 11 | 30 |
| Допуснати голове | 9 | 8 | 17 |
| Средно вкарани голове | 2.4 | 1.6 | 2.0 |
| Средно допуснати голове | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Сухи мрежи | 2 | 4 | 6 |
| Без вкаран гол | 1 | 0 | 1 |
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин5-1
Гост0-2
Най-тежка загуба
Домакин1-3
Гост4-1
Най-много вкарани голове
Домакин5
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост4
Серии
Победи5
Загуби1
Дузпи
3/ 4
75.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Вкарани
Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.593%
14 мача
Над 1.560%
9 мача
Над 2.527%
4 мача
Над 3.513%
2 мача
Над 4.57%
1 мача
Играчи
Няма налични данни за играчите
Класиране
| # | Отбор | М | Г | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 30-17 | 32 |
| 2 |
|
15 | 30-15 | 31 |
| 3 |
|
15 | 36-28 | 27 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 29-23 | 25 |
| 6 |
|
15 | 29-24 | 25 |
| 7 |
|
15 | 25-22 | 25 |
| 8 |
|
15 | 25-22 | 24 |
| 9 |
|
15 | 31-31 | 21 |
| 10 |
|
15 | 27-27 | 20 |
| 11 |
|
15 | 28-25 | 19 |
| 12 |
|
15 | 27-30 | 18 |
| 13 |
|
15 | 19-24 | 18 |
| 14 |
|
15 | 25-30 | 17 |
| 15 |
|
15 | 25-29 | 15 |
| 16 |
|
15 | 28-41 | 14 |
| 17 |
|
15 | 17-30 | 14 |
| 18 |
|
15 | 16-35 | 4 |
В текущия сезон на III Liga - Group 1 Weszlo записа 10 победи, 2 равенства и 3 загуби в 15 мача, отбелязвайки 30 гола (2.0 на мач) и допускайки 17, при 6 мача без допуснат гол.
NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Weszlo остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.
Weszlo е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.