Weszlo Tippek, statisztikák és forma
AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
5
Elemzett mérkőzések
–
Kiszámíthatóság
LLWWL
Legutóbbi forma
2
Gólok / mérkőzés
Weszlo nem kapott piros lapot az utóbbi 15 mérkőzésen
Következő mérkőzés
III Liga - Group 1 · nov. 7., Szo · 13:00
Pelikan
VS
Weszlo
Best Tip
Odds
Megbízhatóság
3.8/10
Tipp feloldása
Legutóbbi meccsek
Weszlo vs Warta Sieradz, III Liga - Group 1, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.12, döntetlen 3.55, vendég 2.90. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.33, megbízhatóság 6.9/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Weszlo0
Warta Sieradz1Wigry Suwalki vs Weszlo, III Liga - Group 1, kezdés 16:00. Odds: hazai 1.65, döntetlen 3.90, vendég 4.40. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.19, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 4–1, a tipp bejött.
Suwalki4
Weszlo1Weszlo vs Mazovia Minsk Mazowiecki, III Liga - Group 1, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.22, döntetlen 3.75, vendég 3.05. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.37, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–2, a tipp bejött.
Weszlo3
Mazovia2Widzew II vs Weszlo, III Liga - Group 1, kezdés 10:30. Odds: hazai 2.80, döntetlen 3.60, vendég 2.80. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.53, megbízhatóság 7.9/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Widzew II0
Weszlo2Weszlo vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, kezdés 14:00. Odds: hazai 1.62, döntetlen 4.65, vendég 5.10. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.62, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–3, a tipp nem jött be.
Weszlo1
Zambrow3
Vége
2.12
3.55
2.90
1
O2.5
Igen
1X
6.9
1X
Vége
▾1.65
▴3.90
▴4.40
1
O2.5
Nem
1X
8.0
✓ 1X
Vége
▴2.22
▾3.75
▾3.05
1
O2.5
Igen
1X
8.0
✓ 1X
Vége
▾2.80
▾3.60
▴2.80
2
O2.5
Igen
X2
7.9
✓ X2
Vége
▴1.62
▾4.65
▾5.10
1
O2.5
Igen
1
8.0
1
Szezonstatisztikák
III Liga - Group 1
15Mérkőzések
Győzelmi arány 67%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 8 | 7 | 15 |
| Győzelmek | 6 | 4 | 10 |
| Döntetlenek | 0 | 2 | 2 |
| Vereségek | 2 | 1 | 3 |
| Lőtt gólok | 19 | 11 | 30 |
| Kapott gólok | 9 | 8 | 17 |
| Lőtt gólok átlaga | 2.4 | 1.6 | 2.0 |
| Kapott gólok átlaga | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 2 | 4 | 6 |
| Gól nélküli mérkőzések | 1 | 0 | 1 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai5-1
Vendég0-2
Legnagyobb vereség
Hazai1-3
Vendég4-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai5
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek5
Vereségek1
Tizenegyesek
3/ 4
75.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.593%
14 Mérkőzések
Több mint 1.560%
9 Mérkőzések
Több mint 2.527%
4 Mérkőzések
Több mint 3.513%
2 Mérkőzések
Több mint 4.57%
1 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 30-17 | 32 |
| 2 |
|
15 | 30-15 | 31 |
| 3 |
|
15 | 36-28 | 27 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 29-23 | 25 |
| 6 |
|
15 | 29-24 | 25 |
| 7 |
|
15 | 25-22 | 25 |
| 8 |
|
15 | 25-22 | 24 |
| 9 |
|
15 | 31-31 | 21 |
| 10 |
|
15 | 27-27 | 20 |
| 11 |
|
15 | 28-25 | 19 |
| 12 |
|
15 | 27-30 | 18 |
| 13 |
|
15 | 19-24 | 18 |
| 14 |
|
15 | 25-30 | 17 |
| 15 |
|
15 | 25-29 | 15 |
| 16 |
|
15 | 28-41 | 14 |
| 17 |
|
15 | 17-30 | 14 |
| 18 |
|
15 | 16-35 | 4 |
Az aktuális III Liga - Group 1 idényben Weszlo mérlege 15 mérkőzés után 10 győzelem, 2 döntetlen és 3 vereség; 30 lőtt gól (meccsenként 2.0), 17 kapott gól és 6 kapott gól nélküli mérkőzés.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Weszlo-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
Weszlo csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.