Weszlo Prognoze, statistika i forma
AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.
5
Prognozirane utakmice
–
Predvidljivost
LLWWL
Trenutna forma
2
Golova po meču
Weszlo je bez crvenog kartona 15 puta zaredom
Sledeća utakmica
III Liga - Group 1 · sub 7. nov · 13:00
Pelikan
VS
Weszlo
Best Tip
Kvota
Poverenje
3.8/10
Otključaj prognozu
Poslednji mečevi
Weszlo vs Warta Sieradz, III Liga - Group 1, početak u 14:00. Kvote: 2.12 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.90 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.33, poverenje 6.9/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Weszlo0
Warta Sieradz1Wigry Suwalki vs Weszlo, III Liga - Group 1, početak u 16:00. Kvote: 1.65 domaćin, 3.90 nerešeno, 4.40 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.19, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 4–1, tip pogođen.
Suwalki4
Weszlo1Weszlo vs Mazovia Minsk Mazowiecki, III Liga - Group 1, početak u 14:00. Kvote: 2.22 domaćin, 3.75 nerešeno, 3.05 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.37, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Weszlo3
Mazovia2Widzew II vs Weszlo, III Liga - Group 1, početak u 10:30. Kvote: 2.80 domaćin, 3.60 nerešeno, 2.80 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.53, poverenje 7.9/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Widzew II0
Weszlo2Weszlo vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, početak u 14:00. Kvote: 1.62 domaćin, 4.65 nerešeno, 5.10 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.62, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–3, tip nije pogođen.
Weszlo1
Zambrow3
Kraj
2.12
3.55
2.90
1
O2.5
GG
1X
6.9
1X
Kraj
▾1.65
▴3.90
▴4.40
1
O2.5
NG
1X
8.0
✓ 1X
Kraj
▴2.22
▾3.75
▾3.05
1
O2.5
GG
1X
8.0
✓ 1X
Kraj
▾2.80
▾3.60
▴2.80
2
O2.5
GG
X2
7.9
✓ X2
Kraj
▴1.62
▾4.65
▾5.10
1
O2.5
GG
1
8.0
1
Statistika sezone
III Liga - Group 1
15Utakmice
Procenat pobeda 67%
Pregled učinka
| Statistika | Domaćin | Gost | Ukupno |
|---|---|---|---|
| Utakmice | 8 | 7 | 15 |
| Pobede | 6 | 4 | 10 |
| Nerešeno | 0 | 2 | 2 |
| Porazi | 2 | 1 | 3 |
| Postignuti golovi | 19 | 11 | 30 |
| Primljeni golovi | 9 | 8 | 17 |
| Prosek postignutih golova | 2.4 | 1.6 | 2.0 |
| Prosek primljenih golova | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Utakmice bez primljenog gola | 2 | 4 | 6 |
| Utakmice bez postignutog gola | 1 | 0 | 1 |
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin5-1
Gost0-2
Najveći poraz
Domaćin1-3
Gost4-1
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost4
Serije
Pobede5
Porazi1
Penali
3/ 4
75.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Postignuti
Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.593%
14 Utakmice
Preko 1.560%
9 Utakmice
Preko 2.527%
4 Utakmice
Preko 3.513%
2 Utakmice
Preko 4.57%
1 Utakmice
Igrači
Nema dostupnih podataka o igračima
Tabela
| # | Tim | O | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 30-17 | 32 |
| 2 |
|
15 | 30-15 | 31 |
| 3 |
|
15 | 36-28 | 27 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 29-23 | 25 |
| 6 |
|
15 | 29-24 | 25 |
| 7 |
|
15 | 25-22 | 25 |
| 8 |
|
15 | 25-22 | 24 |
| 9 |
|
15 | 31-31 | 21 |
| 10 |
|
15 | 27-27 | 20 |
| 11 |
|
15 | 28-25 | 19 |
| 12 |
|
15 | 27-30 | 18 |
| 13 |
|
15 | 19-24 | 18 |
| 14 |
|
15 | 25-30 | 17 |
| 15 |
|
15 | 25-29 | 15 |
| 16 |
|
15 | 28-41 | 14 |
| 17 |
|
15 | 17-30 | 14 |
| 18 |
|
15 | 16-35 | 4 |
U tekućoj sezoni III Liga - Group 1 učinak tima Weszlo je pobede: 10, nerešeno: 2, porazi: 3 (utakmica: 15). Dati golovi: 30 (2.0 po utakmici), primljeni: 17, a utakmica bez primljenog gola: 6.
NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Weszlo ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.
Weszlo je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.