1. Hjem
  2. Ligaer
  3. Medina United
Medina United

Medina United Forudsigelser, statistik og form

KEY INSIGHT Medina United scorede i alle de seneste 10 kampe
TREND Medina United fik ingen røde kort i de seneste 17 kampe
TREND Medina United scorede i de seneste 10 kampe

Seneste form

WWWLW
7 Forudsagte kampe
71.43% Forudsigelighed

AI-forudsigelser

Drevet af NerdyTips

12:30

Afsluttet
Real B
Real de Banjul
1 : 2
Medina United
Medina U
2.1
2.88
3.8

1

2.1

U2.5

1.47

NO

1.64

U2.5

1.47
5/10

12:30

Afsluttet
Medina U
Medina United
1 : 2
Brikama United
Brikama U
2.85
2.82
2.75

1

2.85

U2.5

1.31

NO

1.51

U2.5

1.31
5/10

12:30

Afsluttet
Samger
Samger
0 : 1
Medina United
Medina U
2.88
2.8
2.77

X

2.8

U2.5

1.47

NO

1.68

U2.5

1.47
3.4/10

11:30

Afsluttet
Team Rhino
Team Rhino
0 : 1
Medina United
Medina U
2.55
2.95
3.3

2

3.3

U2.5

1.36

NO

1.55

U2.5

1.36
4/10

11:30

Afsluttet
Medina U
Medina United
2 : 1
TMT
TMT
2.42
3.05
3.6

1

2.42

U2.5

1.47

NO

1.64

NG

1.64
5/10

11:30

Afsluttet
Hawks
Hawks
0 : 2
Medina United
Medina U
2.05
3
3.8

X

3

U2.5

1.4

NO

1.58

U2.5

1.4
2.8/10

11:00

Afsluttet
Medina U
Medina United
1 : 1
Bombada
Bombada red card
3.05
3
2.35

2

2.35

U2.5

1.47

NO

1.58

X2

1.32
5/10

11:00

Afsluttet
Hart Acedemy
Hart Acedemy
2 : 0
Medina United
Medina U
2.05
3.1
3.85

1

2.05

U2.5

1.47

NO

1.5

U2.5

1.47
3.4/10

Medina United forudsigelser og oddstips

Leder du efter Medina United forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Medina United drevet af vores algoritme, NT Apex. Til dato har vi analyseret 7 kampe med Medina United med en bedste-tip nøjagtighed på 71.43%. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle GFA League-sæson har Medina United opnået 10 sejre, 4 uafgjorte og 8 nederlag i 22 kampe, scoret 24 mål (1.1 per kamp) og lukket 21 ind, med 7 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Medina United forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

GFA LeagueGambia • Sæson 2025
Præstationsoversigt
StatistikHjemmeUdeTotal
Kampe121022
Sejre3710
Uafgjorte404
Nederlag538
Scorede mål101424
Indkasserede mål14721
Gns. scorede mål0.81.41.1
Gns. indkasserede mål1.20.71.0
Kampe uden bagmål257
Kampe uden scoring527
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme 2-1
Ude 1-3
Største nederlag
Hjemme 0-2
Ude 2-0
Flest scorede mål
Hjemme 2
Ude 3
Flest indkasserede mål
Hjemme 2
Ude 2
Serier
Sejre 3
Nederlag 4
Straffespark
1 / 1
100.00% Scoret
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0 Gule
1 Røde
Scorede mål
Over 0.5 68%
15 Kampe
Over 1.5 36%
8 Kampe
Over 2.5 5%
1 Kampe
Over 3.5 0%
0 Kampe
Over 4.5 0%
0 Kampe
Ingen tilgængelige spillerdata