1. Αρχική
  2. Πρωταθλήματα
  3. Medina United
Medina United

Medina United Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

KEY INSIGHT Η Medina United σκόραρε σε όλους τους τελευταίους 10 αγώνες
TREND Η Medina United δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 17 αγώνες
TREND Η Medina United σκόραρε στους τελευταίους 10 αγώνες

Πρόσφατη φόρμα

WWWLW
7 Προβλεπόμενοι αγώνες
71.43% Δείκτης προβλεψιμότητας

Προβλέψεις AI

Προσφέρεται από NerdyTips

12:30

Ολοκληρώθηκε
Real B
Real de Banjul
1 : 2
Medina United
Medina U
2.1
2.88
3.8

1

2.1

U2.5

1.47

NO

1.64

U2.5

1.47
5/10

12:30

Ολοκληρώθηκε
Medina U
Medina United
1 : 2
Brikama United
Brikama U
2.85
2.82
2.75

1

2.85

U2.5

1.31

NO

1.51

U2.5

1.31
5/10

12:30

Ολοκληρώθηκε
Samger
Samger
0 : 1
Medina United
Medina U
2.88
2.8
2.77

X

2.8

U2.5

1.47

NO

1.68

U2.5

1.47
3.4/10

11:30

Ολοκληρώθηκε
Team Rhino
Team Rhino
0 : 1
Medina United
Medina U
2.55
2.95
3.3

2

3.3

U2.5

1.36

NO

1.55

U2.5

1.36
4/10

11:30

Ολοκληρώθηκε
Medina U
Medina United
2 : 1
TMT
TMT
2.42
3.05
3.6

1

2.42

U2.5

1.47

NO

1.64

NG

1.64
5/10

11:30

Ολοκληρώθηκε
Hawks
Hawks
0 : 2
Medina United
Medina U
2.05
3
3.8

X

3

U2.5

1.4

NO

1.58

U2.5

1.4
2.8/10

11:00

Ολοκληρώθηκε
Medina U
Medina United
1 : 1
Bombada
Bombada red card
3.05
3
2.35

2

2.35

U2.5

1.47

NO

1.58

X2

1.32
5/10

11:00

Ολοκληρώθηκε
Hart Acedemy
Hart Acedemy
2 : 0
Medina United
Medina U
2.05
3.1
3.85

1

2.05

U2.5

1.47

NO

1.5

U2.5

1.47
3.4/10

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Συμβουλές για Medina United

Ψάχνεις προγνωστικά για Medina United; Το NerdyTips προσφέρει ποδοσφαιρικά προγνωστικά για Medina United βασισμένα σε τεχνητή νοημοσύνη, μέσω του αλγορίθμου μας NT Apex. Μέχρι σήμερα, έχουμε αναλύσει 7 αγώνες με συμμετοχή της Medina United με ακρίβεια καλύτερου τιπ 71.43%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Και οι Δύο Ομάδες να Σκοράρουν, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του GFA League, η Medina United κατέγραψε 10 νίκες, 4 ισοπαλίες και 8 ήττες σε 22 αγώνες, σκοράροντας 24 γκολ (1.1 ανά αγώνα) και δεχόμενη 21, με 7 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Medina United παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

GFA LeagueGambia • Σεζόν 2025
Ανάλυση απόδοσης
ΣτατιστικόΕντός έδραςΕκτός έδραςΣύνολο
Αγώνες121022
Νίκες3710
Ισοπαλίες404
Ήττες538
Γκολ υπέρ101424
Γκολ κατά14721
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.81.41.1
Μ.Ο. γκολ κατά1.20.71.0
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ257
Αγώνες χωρίς γκολ527
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας 2-1
Εκτός έδρας 1-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας 0-2
Εκτός έδρας 2-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας 2
Εκτός έδρας 3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας 2
Εκτός έδρας 2
Σερί
Νίκες 3
Ήττες 4
Πέναλτι
1 / 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0 Κίτρινες
1 Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5 68%
15 Αγώνες
Over 1.5 36%
8 Αγώνες
Over 2.5 5%
1 Αγώνες
Over 3.5 0%
0 Αγώνες
Over 4.5 0%
0 Αγώνες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών