Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Slonim

Slonim Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

€1.10m Ø 23.8 1. Division
17
Partits pronosticats
58.8%
Previsibilitat
LLWWDW
Forma recent
1.53
Gols / partit
Menys de 3.5 gols en els últims 7 partits de Slonim
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Slonim vs FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, inici a les 10:30. Quotes: 3.35 local, 3.80 empat, 1.80 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.39, confiança 4.0/10. Resultat final 0–3, pronòstic encertat.
FT
Slonim0
Energetik-BGU3
▴3.35
3.80
▾1.80
1X
▴1.78
O2.5
1.39
Sí
1.42
O2.5
1.39
4.0
✓ O2.5
1.394.0
FC Slutsk vs Slonim, 1. Division, inici a les 13:00. Quotes: 1.78 local, 3.60 empat, 3.60 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.57, confiança 2.1/10. Resultat final 2–0, pronòstic fallat.
FT
Slutsk2
Slonim 0
▴1.78
▾3.60
3.60
X
▾3.60
O2.5
1.57
Sí
1.56
O2.5
1.57
2.1
O2.5
1.572.1
Slonim vs Dinamo Minsk II, 1. Division, inici a les 13:00. Quotes: 2.02 local, 3.75 empat, 2.92 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.52, confiança 3.4/10. Resultat final 2–0, pronòstic fallat.
FT
Slonim2
Dinamo Minsk 20
2.02
3.75
2.92
1X
1.31
O2.5
1.52
Sí
1.51
O2.5
1.52
3.4
O2.5
1.523.4
Ostrovets FC vs Slonim, 1. Division, inici a les 14:00. Quotes: 2.90 local, 3.55 empat, 2.07 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.31, confiança 2.0/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Ostrovets1
Slonim2
2.90
3.55
2.07
X2
1.31
O2.5
1.72
Sí
1.64
X2
1.31
2.0
✓ X2
1.312.0
Slonim vs Shakhter Soligorsk, 1. Division, inici a les 12:00. Quotes: 2.20 local, 3.65 empat, 2.65 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.44, confiança 5.4/10. Resultat final 1–1, pronòstic fallat.
FT
Slonim1
Soligorsk1
▾2.20
▾3.65
▴2.65
1
▾2.20
O2.5
1.44
Sí
1.43
O2.5
1.44
5.4
O2.5
1.445.4
Slonim vs BATE II, 1. Division, inici a les 14:30. Quotes: 1.56 local, 4.20 empat, 4.25 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.45, confiança 5.0/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Slonim2
BATE 21
1.56
4.20
4.25
1
1.56
O2.5
1.45
Sí
1.55
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Uni Minsk vs Slonim, 1. Division, inici a les 14:00. Quotes: 3.10 local, 3.75 empat, 1.92 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.27, confiança 8.0/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Uni Minsk 0
Slonim1
▴3.10
▴3.75
▾1.92
2
▾1.92
O2.5
1.46
Sí
1.47
X2
▾1.27
8.0
✓ X2
▾1.278.0
Slonim vs Molodechno-DYuSSh 4, 1. Division, inici a les 14:00. Quotes: 2.57 local, 3.75 empat, 2.22 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.44, confiança 5.9/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
Slonim0
Molodechno0
▴2.57
3.75
▾2.22
2
▾2.17
O2.5
1.44
Sí
1.43
O2.5
1.44
5.9
O2.5
1.445.9
Slonim vs Orsha, 1. Division, inici a les 14:00. Quotes: 1.95 local, 3.40 empat, 3.35 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.95, confiança 8.0/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Slonim1
Orsha2
▴1.95
3.40
▾3.35
1
▴1.95
O2.5
1.51
Sí
1.48
1
▴1.95
8.0
1
▴1.958.0

Estadístiques de temporada

1. Division Bielorússia · Temporada 2026
31Partits Taxa de victòries 52%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits161531
Victòries7916
Empats415
Derrotes5510
Gols a favor252853
Gols en contra201838
Mitjana de gols a favor1.61.91.7
Mitjana de gols en contra1.31.21.2
Porteries a zero459
Partits sense marcar448
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local3-0
Visitant2-5
Derrota més àmplia
Local0-3
Visitant3-1
Més gols marcats
Local3
Visitant5
Més gols encaixats
Local3
Visitant4
Ratxes
Victòries4
Derrotes2
Penals
6/ 8
75.00% Convertits
Minuts de gol (a favor vs en contra)
6–3
0-15
7–6
16-30
8–7
31-45
6–5
46-60
8–5
61-75
15–10
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0-153
16-308
31-456
46-6012
61-7516
76-909
57Grogues
3Vermelles
Gols marcats
Més de 0.574%
23 Partits
Més de 1.558%
18 Partits
Més de 2.526%
8 Partits
Més de 3.56%
2 Partits
Més de 4.56%
2 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
V. Berg V. Berg 31 FWD -
V. Papava V. Papava 22 FWD -
S. Dzarasov S. Dzarasov 21 FWD -
Wilhelm Berg Wilhelm Berg 24 MID -
E. Kudinov E. Kudinov 25 MID -
M. Klunok M. Klunok 25 MID -
E. Petrov E. Petrov 21 MID -
I. Furmanov I. Furmanov 19 MID -
I. Semin I. Semin 23 MID -
A. Chizh A. Chizh 23 MID -
Dmitri Vechorko Dmitri Vechorko 24 DEF -
E. Mashagin E. Mashagin 25 DEF -
R. Mushulov R. Mushulov 20 DEF -
V. Dziov V. Dziov 21 DEF -
V. Para V. Para 21 DEF -
K. Krutorozhkin K. Krutorozhkin 25 DEF -
V. Shalychev V. Shalychev 24 DEF -
A. Agapov A. Agapov 27 GK -

Classificació

Bielorússia - 1. Division
# Equip J G P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Pronòstics d'apostes de Slonim

Busques pronòstics de Slonim? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Slonim generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 17 partits de Slonim, amb una precisió del Best Tip de 58.8%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de 1. Division, Slonim ha aconseguit 16 victòries, 5 empats i 10 derrotes en 31 partits, marcant 53 gols (1.7 per partit) i encaixant-ne 38, amb 9 porteries a zero.

Slonim té actualment un valor de mercat estimat de €1.10m.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Slonim continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Slonim és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.